چطور جذاب ترین مرد روی کره زمین شوید ؟ چرا برخیها بدون حرف زدن، زنان را جذب میکنند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 9 دقیقه و 37 ثانیه

احتمالا با جستجویی ساده، پی برده اید که مقالات زیادی در رابطه با جذب زنان وجود دارد. اما از آنجاییکه در قلمرو قدرت نامحدود به سر میبرید، وقت آن رسیده است که به جستجوهای شما درباره این موضوع پایان داده و با مقاله ای قدرتمند و معتبر به سبک قدرت نامحدود پاسخ نهایی را به شما بدهیم و ختم جستجوی شما برای پاسخ این سوال را با دانش سطح بالا و عمیق خود، اعلام کنیم.(کاملترین مقاله جذابیت مردان تاکنون)

نکات و مقالات زیادی درباره جذب دختر مورد علاقه تان وجود دارد. اما چیزی که در همه آنها از قلم می افتد این است که این فرآیند، یک فرآیند حسی درونی است، نه یک فرمول ریاضی یا چیزی مثل نقش بازی کردن. فرآیند وارد کردن دختر مورد نظر به مسیر زندگیتان، نقش بازی کردن نیست. بلکه باید واقعیت درونی زندگی شما تغییر کند. ممکن است فردی هزار جمله درست و بینقص را حفظ کند اما با گفتن آنها نتواند تاثیر مطلوب را بگذارد، زیرا در حال نفش بازی کردن است(کلمات فقط ۷ درصد نقش دارند). حال آنکه ممکن است فرد دیگری که از درون شخصیت جذابی دارد و مدتهاست سرمایه گذاری را در شخصیت خود آغاز کرده است، حتی با گفتن یک جمله نادرست، باعث جذب دختر رویایی اش شود. چیزی که در تعاملات اهمیت دارد، هدف و نیت شما، انگیزه شما، صلاحیت و شخصیت درونی شماست. برای بهبود رابطه خود با زنان، باید موجهای احساسی موجود در شخصیت و زندگی شخصی خود را ارتقا دهید و خارق العاده کنید ، یعنی چه حسی به خودتان دارید و چگونه خود را به دنیا معرفی میکنید.یا بصورت خلاصه اینکه، چقدر در درون خود و در شخصیتتان سرمایه گذاری کرده اید.

جذب زنان، مساله ای با عنوان به خاطر سپردن مجموعه ای از جملات و روشها و یا لباس پوشیدن به سبکی خاص نیست. جذب زنان، تماما درباره ی رونمایی و ساختن مرد جذاب و منحصر به فرد درونی و نمایش آن به جهان است.

مردم کسانی را که قرار است با آنها معاشرت کنند، با توجه به حسی که اطرافشان دارند، انتخاب میکنند. برای مردها، این فرمول ساده است ! زن زیبایی که جذابیت زنانه داشته و پر انرژی است، حس خوبی را به مرد منتقل کرده و باعث خواهد شد که مرد نیز، از بودن با او حس خوبی داشته باشد. همچنین اگر این زن، دلسوز مرد خود باشد و از مردش مراقبت کند، احترام او را حفظ کند و او را تشویق و تحسین کند و حرف او را گوش کند، مرد برای روابط بلند مدت مانند ازدواج، به او فکر خواهد کرد.

اما زنان ، مسائل جنسی را بصورت دیگری تجربه میکنند. و به همین علت برای ما دشوار تر خواهد بود که تشخیص دهیم چه چیزی باعث جذب آنها به ما میشود. اما اصول کماکان ثابتند ! زنان با مردی همراه میشوند که باعث میشود آنها حسهای مشخصی را تجربه کنند. با جستجو در سایتها ، روشهای متعددی را خواهید خواند که میگویند چگونه زنان را جذب کنید. برخی اعتقاد دارند که باید آنها را اذیت کنید ! برخی میگویند باید در کنار آنها، خودخواه و مغرور و گستاخ و بی ادب باشید ! برخی میگویند برایشان بهترین باشید ! به هر حال نکته اینجاست : هرکدام از این روشها را که انتخاب کنید و هرچقدر که از ترفند ها استفاده کنید، ترفند های متناظر با آنرا از طرف مقابل دریافت خواهید کرد. درواقع با انتخاب هرکدام از این مسیرها، رابطه ای متناظر با آنرا خواهید ساخت. پس دقت کنید !

 شیوه ای که به دنبال زنان میروید، نشان خواهد داد که چه فردی نصیب شما خواهد شد. اگر قرار است در خیابان کسی را جذب کنید، باید انتظار یک رابطه ی خیابانی را داشته باشید. اگر قرار است در رابطه خود مدام دروغ بگویید یا چیزهایی را مخفی کنید، از طرف مقابل نیز چنین رفتاری را خواهید دید. اگر قصد دارید یک فرد شخصیت بالا بیابید، باید شخصیت و مقام خود را به همان سطح برسانید.

اگر بخواهید با گستاخی و خشونت زنان را جذب کنید، زنی با سطح شخصیتی مشابه را در زندگی خود جذب خواهید کرد. اگر با حس نیاز به دنبال زنان باشید، زنان نیازمند را جذب زندگی خود خواهید کرد. به همین علت است که از مردها دعوت میکنیم که با صداقت و صلاحیت و شخصیت به دنبال رابطه باشند.

همچنین دقت داشته باشید که اگر با صداقت در رابطه ها حضور داشته باشید و مثلا، نیاز جنسی خود را بصورت باز و صادقانه نشان دهید و سیاست به خرج ندهید، در بلند مدت، این مساله باعث خواهد شد که مردی کامل و دارای اعتماد به نفس شوید. هرچند ممکن است این صداقت، در کوتاه مدت باعث سختی بیشتری شود، اما در بلند مدت، شما را به مردی با شخصیت، با اعتماد به نفس و دارای صلاحیت تبدیل خواهد کرد که برای همه خانمها جذاب است.

مرد دارای مقام و با شخصیت

لازم است که ذکر شود، هنوز توافق مشخصی، درباره این موضوع که چه چیزی میتواند زنان را جذب مردها کند، وجود ندارد. درواقع، باید اشاره کرد که برای جذب زنان، تنها یک راه وجود ندارد. بلکه راههای زیادی برای این موضوع، وجود خواهد داشت.

تحقیقات، عوامل بسیاز زیادی را برای جذابیت در مقابل زنان،معرفی میکنند. اما هیچ مدلی که توسط همه مورد تایید باشد، وجود ندارد. اما در اینجا قصد داریم، به بررسی یکی از مهمترین ترین نتایج مشترک در تحقیقات بپردازیم.

بسیاری از این خصایص، که تعیین کننده جذابیت است، کاملا خارج از کنترل است. ژنتیک، ویژگیهای فیزیکی، سطح تستوسترون، موقعیت اجتماعی، اینکه زن مربوطه از نظر سیکل عادت ماهانه در کجا قرار دارد، و غیره. ما نخواهیم توانست این موارد را کنترل کنیم زیرا خارج از کنترل ما هستند بنابر این دلیلی برای نگرانی در مورد این ویژگیها وجود ندارد.

همچنین خصایصی وجود دارند که در کنترل ما هستند : سبک زندگی، شغل، نحوه لباس پوشیدن و ظاهر، سلامت و تناسب اندام، اعتماد به نفس، بی نیازی، رفتار و شخصیت.

تا اینجا مقدماتی را مطرح نمودیم، اما حالا وقت آن است که برخی اصول اساسی و مشترک جذابیت را مطرح کنیم و در این باره، تحقیقات بسیاری نشان میدهد که :

مردانی که باشخصیت، با پرستیژ و دارای مقام و رتبه بالاتری دیده میشوند، اغلب زنان بیشتری را جذب میکنند. عجیب نیست که شخصیت و پرستیژ، در اکثر تحقیقات، بعنوان یکی از اساسی ترین عوامل جذابیت یاد میشود. برخی ها میگویند دارایی، ماشین، لباس، شغل و غیره است که این مقام و شخصیت را نشان داده و به جود می آورد. برخی دیگر باور دارند داشتن شخصیت و ویژگیهای ارزشمند درونی است که باعث ایجاد ماشین، خانه خوب، شغل و لباس و غیره است. باور شخصی ما، گزینه دوم است. تحقیقات بسیاری وجود دارد که بیان میدارد : زنان، به همان اندازه، جذب شخصیت مردان جاه طلب میشوند. در واقع و در عمل، تفاوت چندانی بین مرد با شخصیت و پتانسیل موفقیت، و مرد موفق وجود نخواهد داشت. شخصیت باعث ایجاد مقام خواهد شد که نمود خارجی آن، ماشین، شغل و غیره است. با مشاهده رابطه های دیگران، متوجه خواهید شد که ثروت میتواند در کوتاه مدت به خوبی باعث جذب زنان شود. اما در بلند مدت، شخصیت درونی است که حرف اول را میزند.

مقام و شان ، در مرد ، توسط رفتار او تعیین میشود. نمود خارجی مقام و صلاحیت میتواند باعث ایجاد فرصت ها شود(ماشین،ثروت،لباسهای خوب)، اما باعث ایجاد جذابیت ماندگار نخواهد شد. جذابیت دائم، زاده ی رفتار سطح بالاست. نه علت آن !

جاذبه جنسی در خانمها، با مقام و شخصیت مرد ایجاد میشود. مقام و شخصیت، توسط رفتار او نمایش داده میشود و چیزی که تعیین میکند یک مرد رفتار جذاب دارد یا خیر، تصویر او از خود، نسبت به دیگران است (خصوصا نسبت به زنان). نام این مفهوم را میتوان بی نیاز بودن گذاشت. و میزان نیازمند بودن مرد وقتی در کنار یک زن است، درجه ی جذابیت او را تعیین خواهد کرد.

بعنوان نمونه، یک مرد نیازمند و ضعیف، ممکن است با جک ها و جملات طنز فوق العاده ای به میدان بیاید، اما از آنجا که او از آنها برای تحت تاثیر قرار دادن دختر مورد نظرش و گرفتن تایید از او استفاده میکند ( رفتارهای نیازمندانه)،غیر جذاب و خسته کننده به نظر خواهد رسید. درحالیکه یک مرد بی نیاز، ممکن است درباره مباحث بسیار احمقانه ای حرف بزند، بصورت باز اعتراف کند که از یک شغل به شغلی دیگر در حرکت است اما بسیار پرهیجان درباره سرگرمی صخره نوردی اش حرف بزند ! چه باور کنید و چه باور نکنید این مرد جذابتر دیده خواهد شد زیرا رفتارهای او، اصیل، با صلاحیت، و بصورت بی نیاز و مستقل است. علت این مساله این است که این مرد رفتارش در مقابل دختر مورد نظر را بر اساس دیدگاهش نسبت به خود قرار داده است نه بر اساس نگرانی از اینکه دیگران درباره او چه فکری میکنند.

مرد نیازمند، هرچند شغل خوبی دارد و جملات هوشمندانه ای میگوید، اما یک دنبال کننده است، و نه یک رهبر و هدایت کننده. و زنان به شدت جذب مردانی میشوند که قدرت هدایت و رهبری دارند .

اگر یک مرد، به درک خودش نسبت به شخصیت خود، کمتر از درک دیگران نسبت به خودش اهمیت دهد، بصورت غیر جذاب رفتار خواهد کرد. اما اگر به باورش نسبت به خود اهمیت بیشتری بدهد، جذابیت بیشتری خواهد داشت. همه جذابیتهایی که از بیرون دیده میشود، از ماشین گرفته تا نوع لباس پوشیدن، سلامت جسمی، زندگی خوب و غیره، نتیجه مردی است که از درون خود را حرکت میدهد و پر انرژی است. مردی که در خود و زندگی خود سرمایه گذاری کرده و میکند و جذاب است. مردی که هر ثانیه در حال رشد است.

در نهایت، باید گفت : همه خصوصیات جذاب در یک مرد، میتواند در بی نیاز و مستقل بودن او خلاصه شود.

دقت کنید که منظور ما این نیست که یک مرد، باید نظر دیگران را بی ارزش بداند یا اینکه رفتار گستاخانه و نامطلوبی را با دیگران داشته باشد. تنها نکته این است که باید نظر خود، درباره شخصیت خود را، با ارزش تر از نظر دیگران، نسبت به شخصیت خود بداند.

نیازمند بودن، به اشکال مختلفی بروز میکند. به احتمال زیاد مثالها و رفتارهای زیر، بخشی از خاطرات شما را زنده خواهند کرد :

 • تماس گرفتن چندین باره با یک زن زیرا او با شما تماس نگرفته است و پاسخ شما را نمیدهد.نیازمند بودن (-)
 • تلاش برای اینکه جملات خنده داری بگویید تا نظر زنی را جلب کنید یا کاری کنید که شما را دوست داشته باشد.نیازمند بودن (-)
 • به خاطر سپردن جملات قبل از اینکه سراغ دختری بروید تا از شکست جلوگیری کنید. شما باید قبول کنید که اگر کسی، با شما تماس نگرفت یا شما را رد کرد یا رهایتان کرد، دختر مناسب زندگی شما نبوده است و لایق همراهی با شما نبوده است.نیازمند بودن (-)
 • دروغ گفتن به یک زن برای اینکه خود را جذابتر و جالبتر نشان دهید! نیازمند بودن (-)
 • نشان دادن و گفتن تمایلات جنسی تان بصورت باز و صادقانه و بدون حقه و نقشه.بینیاز بودن (+)
 • مخفی کردن عیبهای خود، قبول نکردن انتقاد نسبت به خودتان.نیازمند بودن (-)
 • نترسیدن از نشان دادن عیبهایتان. راحت بودن با اینکه شما بینقص نیستید و عیبهایی دارید .بینیاز بودن (+)
 • نیاز به همواره کنترل کننده و پیروز بودن در تعاملات در همه اوقات. نیازمند بودن (-)
 • خشمگین شدن یا ابراز تنفر کردن به دختری که با او همراه شده اید. یا فرض کردن اینکه آنها از شما بچه تر و کم عقل تر هستند و برخورد کردن با آنها، همانند یک کودک.نیازمند بودن (-)
 • برخورد مساوی با همه زنان، و داشتن استانداردهایی برای بودن با آنها و انتخاب آنها، همراه شدن و انتخاب دختری که به شما حس شادی میدهد و برخورد خوبی با شما دارد.بینیاز بودن (+)
 • تلاش و پیشرفت، فقط برای خودتان. نه بخاطر اینکه دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و آنها شما را دوست داشته باشند. فقط و فقط بخاطر خودتان ! بینیاز بودن (+)
 • ارتقای خود، فقط بخاطر اینکه کسانی را که در اطرافتان هستند، تحت تاثیر قرار دهید. انجام دادن آنچه که فکر میکنید باعث خواهد شد مردم شما را دوست داشته باشند، بجای اینکه چیزی را انجام دهید که دوستش دارید. نیازمند بودن (-)
 • غیرتی شدن بیش از حد روی دختر زندگیتان(زیرا عدم اعتماد به نفس شما را نشان میدهد). نیازمند بودن (-)
  اگر کسی قانون شما را نقض کرد یا خیانتی به شما کرد، بجای عصبانی شدن میتوانید رابطه را ترک کنید. نه اینکه خشمگین شوید.

احتمالا متوجه شده اید که برخی از این رفتارها را، در منابع دیگر بعنوان رفتار جذاب ذکر میکنند. بله ! وقت آن رسیده است که چیزی را یاد بگیرید که صحیح است. و قدرت نامحدود تنها جایی است که میتوانید با استفاده از آن، علوم را از ریشه و سرچشمه خود یاد بگیرید.

رفتار نیازمندانه، تنها باعث جذب زنان نیازمند در زندگی شما خواهد شد.اگر فردی عصبانی ، و گریزان از زنها هستید که همواره به زنان دروغ میگوید تا آنها را جذب کند،تنها زنی که میتواند رفتارهایتان را تحمل کند،زنی عصبانی ، غیر قابل اعتماد و دروغگو خواهد بود که برای گرفتن چیزهایی وارد رابطه میشود.در عوض ، اگر فردی قدرتمند و با شخصیت، باز ، صادق در مورد نیتهایتان ، و حساس درمورد کسانی که به زندگی خود راه میدهید باشید ،زنانی جذب رابطه با شما خواهند شد که اصیل و با شخصیت بوده و با شما صادق هستند.

احتمال این وجود دارد که اگر در گذشته، رفتار بسیار نیازمندانه ای داشته اید، در رابطه ای نامطلوب، با زنانی بوده اید که بصورت مشابه، بسیار نیازمند بوده اند. اگر هنوز با دختری همراه نشده اید یا اینکه نتوانسته اید دختری را به زندگی خود جذب کنید، احتمالا از نظر رفتاری، بسیار نیازمند بوده اید که تنها مانده اید.

شما برای جذب دختری فوق العاده، که باز، عاشق، مستقل، حامی و پر محبت است، باید مرد مشابهی در سطح او شوید. شما باید مردی صادق، قوی، و با اعتماد بنفس شوید که به خود باور دارد و از خود مراقبت میکند و عاشق زندگی فوق العاده ایست که برای خود درست کرده است. جذب کردن زنان، درباره ی جذابیت سطحی نیست، بلکه درباره حقیقتا جذاب بودن(از درون) است.

شجاعت و آرزو

“بزرگترین داروی انرژی بخش در حهان، کسی است که شما را دوست دارد و از نمایش این حس دوست داشتن خود نسبت به شما، ترسی ندارد.”

اگر مقام، باعث ایجاد جذابیت جنسی در خانمهاست، نمایش قدرت، نمایش آرزوها و اهداف جاه طلبانه ی مرد، باعث ایجاد برانگیختگی جنسی در زنان است.

بدون اینکه بصورت عمیق تری بخواهیم وارد مساله تحریک در زنان شویم (زیرا برایتان بسیار پیچیده و گیج کننده خواهد بود که احتمالا این مساله برایتان عجیب نیست !)، بصورت خلاصه باید گفت که زنان با رفتارهای جسورانه، نمایش شجاعت و نمایش تمایل جنسی، (البته در زمان مناسب) ، تحریک خواهند شد.

اما این موضوع، چه درسی را میتواند به شما بعنوان یک مرد بدهد ؟ این مساله نشان میدهد که عصبی بودن در اطراف او، باعث عدم جذابیت خواهد بود. ترس از اینکه با او حرف بزنید، ترس از اینکه از او بخواهید با شما بیرون برود ، ترس از اینکه در مواقع لازم با او صمیمیت فیزیکی برقرار کنید، ترس از اینکه حرف خود را بزنید و غیره، به شدت باعث دافعه است.

معنی این مساله این است که هرچند تاکنون بسیار شنیده اید که زنان درحال شکایت از رفتار گستاخانه مردان باشند، اما باید گفت که این نوع رفتارها، در اکثر اوقات به نفع شما عمل خواهد کرد، البته تا زمانی که این رفتار ها باعث بی احترامی و ایجاد حس خطر زیاد در آنها نشود.

چند مثال :

 • گفتن این موضوع به یک دختر که او زیباست و تصمیم گرفته اید با او بیشتر آشنا شوید.ایده خوب (+)
 • کاری که میخواهید را بدون معطلی انجام دهید و شجاعت داشته باشید و به زندگی خود جهت دهید.ایده خوب (+)
 • بودن با دختر مورد نظر فقط بخاطر مسائل جنسی و نیاز داشتن به او (حتی اگر همسر شماست).ایده بد (-)
 • صحبت کردن باز درباره رابطه جنسی با شریکتان بصورت صادقانه و با اعتماد به نفس.ایده خوب (+)

مردها معمولا، این مساله را که چه مقدار با خانمها میتوانند پیش بروند دست کم میگیرند. و معمولا به شدت دست کم میگیرند که باز بودن و ابراز نیازها (مثلا نیازهای جنسی) با خانمی که جذبشان شده است، چقدر میتواند موثر باشد.

یک ابراز تمایل جنسی مناسب، صادقانه و قدرتمند، میان زوجهای اکثریت جوامع دنیا، بسیار نادر است. بخاطر فشار های اجتماعی بسیار زیاد و آموزشهای نادرستی که از سنین پایین داده میشود، بسیاری از افراد، با شرمهایی بیجا درمورد این مساله رشد میکنند. و این مساله نه تنها مانع ایجاد یک رابطه صحیح میشود بلکه باعث ایجاد یک نیاز روانی نا سالم نسبت به سکس خواهد شد. بخاطر اینکه نمایش صادقانه و با احترام تمایل جنسی در زمان مناسب، بسیار نادر است، نه تنها زنان توسط آن تحریک و جذب میشوند، بلکه برای آنها بسیار جذاب خواهد بود.

سوالی مهم : “چرا” !

 

چیزی که در بسیاری از توصیه هایی که در سایتهای مختلف در این باره میخوانید، فراموش میشود، این است که همه این کارها و چیزهایی که یاد میگیرید را، چرا فرا میگیرید ؟ چرا این مقاله را میخوانید ؟! هدف شما از خواندن این مقاله چیست ؟ باید بدانید که این هدف، چه بسا مهمتر از هر چیز دیگری باشد. و باید به آن دقت ویژه ای داشته باشید.

زمانی که بحث درباره ی مستقل و بی نیاز بودن است، اگر سعی دارید تا با بی نیاز بودن بتوانید بیشتر در چشم دیگران جذاب دیده شوید، باید گفت که با اینکار، شما بصورت همزمان و متناقضی، درحال انجام رفتاری نیازمندانه هستید. پس باید درباره این مقاله، با ظرافت خاصی احتیاط کنید !

شما باید رفتارهای مستقل و بی نیاز را یاد بگیرید، زیرا بعنوان یک مرد جذاب، به خودتان بسیار اهمیت داده، و ارزش قائلید و میخواهید خود را ارتقا دهید. جذب زنان، باید اثر جانبی این حس درونی و عطش شما نسبت به رشد درونی باشد.

اگر قصد دارید رفتارهای بی نیاز و مستقل را انجام دهید تا دیگران جذب شما شوند، شما کماکان نیازمند هستید. شما در حال نمایش یک بی نیازی مصنوعی هستید و به سرعت، ذات نیازمند شما نمایان خواهد شد. تنها راهی که بوسیله آن، واقعا جذاب بنظر خواهید رسید این است که بی نیازی واقعی را در درون خود ، ایجاد کنید. و این مساله نیاز به سرمایه گذاری درونی دارد.

وقتی بحث نمایش تمایلات جنسی شما بصورت صادقانه و باز مطرح میشود، اگر اینکار را به این نیت میکنید که این مساله، توجه زنان را جلب کرده و چیزی است که میخواهند بشنوند، رفتار شما خارج از صلاحیت، و نیازمندانه و مصنوعی دیده شده و زنان به شما اعتماد نخواهند کرد. اگر همه این مسائل را میخواهید مانند یک جمله یا دستورالعمل به حافظه بسپرید یا یاد بگیرید، زنان، نیازمند و ضعیف بودن شما را حس کرده و به سادگی از شما دور خواهند شد.

نمایش تمایل جنسی یک فرآیند درونی است، نه بیرونی ! این مساله، فرایند حذف موانع درونی و ترسهاییست که مانع نمایش این تمایل با فردی دیگر میشود. یک مرد واقعی باید درک کند که با این کار، ممکن است بعضی اوقات خواسته اش رد شود (بدون توجه به اینکه این کار را چقدر استادانه انجام میدهد). اگر قرار باشد ضعیف باشید و از پذیرفته نشدن بترسید، همواره نا امید خواهید شد. اگر موفقیت با زنان را در تعامل با آنها، در صداقت و باز بودن و داشتن یک ارتباط نزدیک بدانید، به سادگی به موفقیت صد درصد دست خواهید یافت.

برای تبدیل شدن به مردی جذاب، باید فرآیند سرمایه گذاری در درون شخصیت خود را آغاز کنید و از خود مراقبت کنید. تاکید میکنیم که این مساله، فرآیندی درونی و احساسی است. اینکه چه حسی به خود دارید، چقدر مواظب خود هستید و غیره. با اینکار مطمئن باشید که همراهی دختر رویاهایتان با شما یک اثر جانبی از این سرمایه گذاری درونی خواهد بود.

سرمایه گذاری کردن در بیرون از شخصیتتان، شما را به هیچ جا نخواهد رساند. در بهترین حالت، شما را به رابطه های سطحی کشیده میشوید که به سرعت نیز تمام میشوند. زیرا بنیاد آنها، روی مسائلی مانند پول یا ماشین مدل بالا و غیره است. و شما برای داشتن یک زندگی خارق العاده، باید روی ارتقای شخصیت درونی خود زمان بگذارید و سرمایه گذاری کنید.

مطالعه کتاب زیر که برای اولین بار توسط تیم قدرت نامحدود در سطح ایران ارائه شده است، شما را تبدیل به یک قهرمان بی رقیب و یک آهنربای قدرتمند برای جذب دختر ایده آل زندگیتان خواهد کرد.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%