چه چیزی باعث تحریک و جذب شدن زنان میشود ؟ چرا دیگر همسرم بیقرار من نیست ؟ چرا همسرم با من تحریک نمیشود ؟


چه چیزی زنان را بیتاب شما خواهد کرد ؟!

مردان از نظر ساختار ذهنی در جذب شدن ، بسیار ساده هستند ! آنها توسط هر زنی که سالم و جذاب بنظر برسد ، جذب خواهند شد.فرم بدن مناسب ، لبهای متقارن و جذاب ، تقارن چهره و نسبت کمر به باسن کم ، همه ، نشان دهنده ی حضور هورمون زنانه ی متناسب است که باعث جذب مردها خواهد شد.

یک مرد ، بودنش با یک زن را ، میتواند از نگاه اول ، تصور کند و جذب او شود.هرچقدر هم که این مساله سطحی بنظر برسد ، کماکان یک حقیقت بیولوژیک است.

این ، بدین معنا نیست که مردان ، شریک زندگی خود را تنها به خاطر ظاهر انتخاب خواهند کرد.بلکه بدین معناست که آنها ، با دیدن یک زن جذاب از نظر ظاهری و فیزیکی ، جذب خواهند شد.حتی اگر هیچ چیزی درباره آنها ندانند.

از طرف دیگر ، زنان ، پیچیده تر هستند ! بله آنها به ظاهر اهمیت میدهند اما ساختار ذهن آنها بدینصورت است که تا زمانیکه مرد مربوطه ، معیارهای ناخودآگاه آنها را که به دنبالش هستند ، تامین نکند ، تحریک نخواهند شد و جذب نمیشوند.ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

تفاوت بین سیم کشی های ذهنی زنان و مردان

یک جمله در روانشناسی وجود دارد ! مردان برای سکس ، به مکان نیاز دارند اما زنان به دلیل نیاز دارند !

تحقیقات نشان میدهد تا زمانیکه مرد ، نیازها و معیارهای اساسی و ناخودآگاه زن را تامین نکند ، زن تحریک و جذب نخواهند شد و نمیتواند تحریک شود.به زبان دیگر ، زن تنها پس از متوجه شدن این مساله که مرد اش میتواند از او مراقبت و محافظت کند ، خواهد توانست ، تحریک شده و جذب او شود.

دقیقا به همین علت است که دارویی مانند ویاگرا ، برای بهبود کارایی جنسی زنان وجود ندارد ! زیرا ذهن یک زن ، حین سکس ، همواره دخیل شده و اگر مرد نا مناسبی حضور داشته باشد ، نخواهد گذاشت تحریک و جذب شدن صورت پذیرد.

این مساله ، یکی از مشکلات رایج جنسی میان مردان و زنان است که پس از ازدواج رخ میدهد.اگر زن احترامش را نسبت به مرد خود، از دست بدهد و یا حس کند که او به اندازه ی کافی مرد نیست ، به سادگی ممکن است حین عملیات سکس ، هیچ تحریکی را تجربه نکند.

چه چیزی باعث جذب زنان میشود ؟

جدای از بحث جذابیت فیزیکی ، زنان جذب مردان غالب ، قدرتمند و دارای خصوصیات مردانه میشوند(حتی اگر اینگونه مردها ، برخورد مناسبی را با همسرشان نداشته باشند !).

زنان ، همچنین جذب مردان دارای مقام مناسب و مردان جاه طلب میشوند.یک ساعت گران قیمت میتواند باعث شود که یک زن ، جذب مردی شود.دقیقا به همان صورت که یک مرد ، میتواند فقط بخاطر بدن خوشفرم یک زن ، جذب شدن اولیه را نسبت به او تجربه کند.منظور این نیست که زنان پول پرست هستند ، بحث این است که سیم کشی ذهنی آنها بدینصورت است که قدرتمند ترین مرد را یافته و به او وصل شوند و این روند طبیعت است تا مردهای قدرتمند تر توسط زنان انتخاب شده و پدر خانواده ی جدید شوند.

بسیاری از مردان با ظاهر معمولی ، به سرعت از بازی بیرون میروند زیرا به اشتباه باور دارند زنان جذب آنها نخواهند شد.اما خبر خوب این است که با داشتن ویژگیهای مردانه ی جذاب ، کماکان زنان جذب شما خواهند شد.

پس اگر چند وقتی است بعنوان یک مرد ، همسرتان جذب شما نمیشود یا نسبت به شما بیتاب نیست ، روی شخصیت خود کار کنید و صفات مردانه و قدرت را در درون خود بیشتر کنید . همچنین ، نیازهای حمایت ، امنیت و حفاظت را در همسر خود کاملا تامین کنید تا بتوانید مجددا جذاب ظاهر شوید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع