آیا پول و ثروت باعث جذب زنان میشود ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 36 ثانیه

دقیقا همانند مردان، که بصورت بیولوژیک به دنبال زنان زیبا و سلامت میگردند، زنان نیز به دنبال مردی هستند که منابع زیادی داشته و قدرتمند است.

زنان دوست دارند حس امنیت و تحت حفاظت بودن داشته باشند تا آینده خود را تضمین کنند. این فرآیند، در سطح ناخودآگاه برایشان رخ میدهد. به همین علت، زنان به سادگی جذب مردی خواهند شد که دارای منابع است و ثروت و قدرت دارد. اما آیا جذب زنان بدون پول هم ممکن است ؟

اگر پول نداشته باشم چه ؟

زنها نه تنها علاقمند مرد ثروتمند و موفق میشوند، بلکه جذب مردی میشوند که حس کنند یک روز در آینده موفق خواهد شد. این بدین معناست که یک مرد جاه طلب و تشنه موفقیت نیز میتواند فرصتهای مشابه یک مرد پولدار را داشته باشد.

در حقیقت نشانه های دیگری نیز وجود دارد که پتانسیل و قدرت یک مرد برای موفقیت و قدرت را به نمایش میگذارد و زنان در شناسایی آنها ماهر هستند. طوری که یک مرد لباس میپوشد، نحوه حرف زدن و زبان بدن او، نحوه صحبت کردن او درباره آینده، سطح تحصیلات او همه این عوامل فاکتورهایی هستند که میتواند به زن نشان دهد که مرد او یک روز ثروتمند و موفق خواهد شد.

به همین علت است که زنان، به ساعت، کفشها و ماشین یک مرد اهمیت میدهند. زیرا این موارد، یک نشانه برای زنان است که فرد مذکور چه مقدار منابع را میتواند در اختیار آنها قرار دهد.

برخی از مردم میگویند پول، فقط کسانی را جذب میکند که دنبال پول هستند اما این مساله صحیح نیست. یک زن پول پرست کسی است که سمت یک مرد پولدار میرود، حتی اگر هیچ چیز دیگر غیر از پولش را دوست نداشته باشد. حال آنکه یک زن نرمال، زنی است که به دنبال یک مرد که منابع زیادی دارد، خواهد رفت، زیرا چیزهای دیگری درمورد او را نیز دوست دارد و نه اینکه فقط پول او را بخواهد.

اما برخی زنان میگویند پول برایشان اهمیت ندارد، آنها چطور ؟

هرچند زنانی وجود دارند که باورهای آنها متفاوت است، اما کماکان اکثر زنان، خواهند گفت که اینطور فکر نمیکنند. اینطور نیست که آنها بخواهند دروغ بگویند، بلکه داستان از اینجا آغاز میشود که اکثریت مردم هیچ آگاهی به کارهای خود ندارند و بیش از 96 درصد روز را در حالت مشابه خواب سپری میکنند و همچنین از حسهای خود آگاه نیستند. آنها دقیقا نمیدانند چرا کارهایی که انجام میدهند را، انجام میدهند ! آنها آگاه نیستند که ذهنشان چطور کار میکند.

این زنان، ممکن است سالها درباره مرد خاصی، فکر کنند و فانتزی و رویا سر هم کنند. اما همین که به او میرسند و مدتی با او همراه میشوند و منابع مرد تمام میشود یا اینکه پای مرد دیگری به میان می آید که منابع بیشتری دارد، همه محاسبات ذهنی آنها عوض خواهد شد. مقاله “چرا عاشق میشویم” را مطالعه کنید. دلایل زیادی برای عاشق شدن افراد وجود دارد و جالب اینجاست که خود افراد، هرگز به این دلایل آگاه نیستند و فقط فکر میکنند که این حس، به یکباره رخ داده است.

بنابر این پول میتواند به سادگی باعث جذب زنان شود زیرا آنها دنبال مردی هستند که دارای منابع است و این موضوع، بخشی از سیم کشی بیولوژیکی آنهاست(آنها دوست دارند با مردی جفت گیری کنند که بهترین و قدرتمند ترین پدر برای فرزندشان است). اگر در حال حاضر چیز دیگری از زنان میشنوید، همه را فراموش کنید و فقط به کاری که در عمل انجام میدهند توجه کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع