کدام ویژگیهای فیزیکی از مردان ، برای خانمها جذاب است ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 40 ثانیه

آیا زنان به ظاهر و ویژگیهای فیزیکی اهمیت میدهند ؟
بله.زنان نیز مانند مردان ، به ظاهر و ویژگیهای فیزیکی اهمیت میدهند . حال آنکه تفاوت اصلی میان مردان و زنان اینجاست که مردان ، اهمیت بیشتری به ظاهر میدهند درحالیکه زنان ، به دنبال چیزهای دیگری هستند.

یک مرد ، پس از ملاقات اول ، میتواند تعیین کند که آیا زنی را دوست دارد یا خیر.این در حالیست که زنان ، نیاز به زمان بیشتری دارند تا اینکه بتوانند برخی عوامل را ارزیابی کرده و نتیجه نهایی را در ذهن خود جمع بندی کنند.

در این مقاله ، به شما خواهیم گفت که چه عوامل فیزیکی باعث جذب زنان به مردان خواهد شد.اما قبل از اینکه وارد این مساله شویم ، باید یک باور اشتباه را که در میان مردم وجود دارد ، اصلاح کنیم.

بسیاری از مردم فکر میکنند که زنان ، به دنبال شریکی هستند که از نظر فیزیکی ، به اندازه ی او ، جذاب باشد ! اما مردان باید بدانند که زنان ، عوامل بسیار مهمتری را در نظر میگیرند که اگر به آنها واقعا توجه کنید ، باید گفت ظاهر شما تقریبا هیچ اهمیتی ندارد ! با این وجود ، در این مقاله ، ویژگیهای فیزیکی جذاب از نظر زنان را مطرح خواهیم کرد.

بنابر این چه ویژگیهای فیزیکی باعث جذب زنان خواهد شد ؟

لیست زیر ، ویژگیهای فیزیکی را شامل میشود که باعث جذب زنان میشود :

  • قد : زنان ، از نظر فیزیکی ، به شدت جذب مردانی میشوند که قد بلند هستند.زیرا این مردان، باعث ایجاد حس امنیت روانی ، در سطح ناخودآگاه برای آنها خواهند شد.
  • پهن بودن شانه : بسیاری از زنان ، خیلی به داشتن بدنی با توده های حجیم عضلانی ، اهمیت نمیدهند.اما بدیهیست که از نظر فیزیکی ، بیشتر جذب مردانی خواهند شد که تا حدی عضلانی و متناسب به نظر میرسند.این بدین معناست که پهن بودن شانه و کمر باریک باعث خواهد شد که یک زن ، بیشتر جذب شود.
  • ویژگیهای چهره : ویژگیهایی که نشان دهنده ی حضور تستوسترون(هورمون مردانه) بیشتر است ، باعث جذب زنان میشود.یک فک پهن ، عضلات غالب گونه ویژگیهایی هستند که باعث خشن تر و جذاب تر بنظر رسیدن خواهند شد .تحقیقات نشان میدهد که حتی داشتن پوست خشن و دارای بریدگی نیز بعضا در سطح ناخودآگاه ، میتواند باعث تامین حس امنیت در خانمها شده و آنها را بیشتر جذب کند !

اگر برخی از موارد بالا یا حتی هیچکدام را ندارید ، شما کماکان خواهید توانست ، با دانستن روانشناسی جذابیت ، زنان را جذب خود کنید !

اما اگر هیچکدام از این موارد را نداشتید چطور ؟ آیا کماکان شانسی دارید ؟ بله ! خبر خوب اینجاست که شما کماکان خواهید توانست زنان را جذب خود کنید ! به شرطی که دانش روانشناسی خود را قویتر کنید ! و در این مسیر ، تنها قلمرو قدرت نامحدود است که شما را با بهترین علوم ، تغذیه خواهد کرد تا کسی که دوست دارید را ، بدست آورید.قواعد روانشناسی بسیاری وجود دارند که باعث خواهند شد افراد عاشق شما شوند حتی اگر هیچ کدام از ویژگیهای فیزیکی را نداشته باشید ! بله ، این ، قدرتی است که در قلمرو قدرت نامحدود کسب میکنید !

با مطالعه ی این کتاب ، خواهید توانست ، هر آنکس که دوست دارید را ، بدون اما و اگر و بصورت تضمینی، از آن خود کنید !

.::محصولات مرتبط::.

image

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريــــد آنـــلايـن كـتـــــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%