1. خالی شدن مقصد نیست، مبدا و گام اول است !


در مقالات زیادی روی مدیتیشن و خالی کردن ذهن و اهمیت آن پرداخته ایم. این موضوع آنقدر مهم و مشکل رایجی است که زیاد روی آن تمرکز شده و به همین علت ممکن است خیلیها تصور کنند مقصد نهایی، همان خالی شدن و خالی ماندن است ! حال آنکه خالی بودن، یک مبدا است نه مقصد !

بیشتر بخوانید خالی شدن مقصد نیست، مبدا و گام اول است !

2. برای ارتباطات عالی، ظرفی بزرگ و در برگیرنده همه چیز و همگان شوید


در میان همه کسانیکه ارتباطات خود را خراب میکنند، یک ویژگی واحد وجود دارد. و آن ویژگی این است که “ظرف” خوب و بزرگی نیستند ! در ادامه مقاله خواهیم گفت که منظور از ظرف بزرگ بودن چیست !

بیشتر بخوانید برای ارتباطات عالی، ظرفی بزرگ و در برگیرنده همه چیز و همگان شوید

3. چرا برخی اوقات رفتار و واکنشتان به دیگران بسیار منفی و غیر قابل پیش بینی میشود و این موضوع چه چیزی را به شما یادآوری میکند ؟


شاید شده باشد که برخی اوقات، با وجود اینکه معمولا رابطه تان با دیگران خوب است و انرژی مثبت و خوبی دارید، به یکباره به فرد خاصی، بدون اینکه بدانید چرا و چگونه، رفتار بسیار بد و واکنش شدیدی را نشان میدهید. فکر میکنید ریشه این موضوع چیست و این مساله چه درسی را برای شما خواهد داشت ؟

بیشتر بخوانید چرا برخی اوقات رفتار و واکنشتان به دیگران بسیار منفی و غیر قابل پیش بینی میشود و این موضوع چه چیزی را به شما یادآوری میکند ؟

4. زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند


این مقاله کاملا متمرکز روی اهمیت التیام زخم های درونی است. زیرا زخمهای درونی التیام نیافته، بدون آنکه خودتان متوجه شوید، بلایی سر شما و زندگیتان خواهند آورد که تا زمانیکه این زخمها شناسایی و بهبود نیابند نیز، متوجه نحوه اثر گذاری آنها بر زندگیتان نخواهید شد ! و این میتواند بسیار غم انگیز باشد زیرا هیچکس جز خودتان هرگز نخواهد توانست کمکی در حل این زخمها و اثرات فاجعه بارش بر زندگیتان کند.

بیشتر بخوانید زخمهای درونی ادراکات شما از رفتار دیگران و جهان بیرون را بدون آگاهی خودتان، به شکل غم انگیزی دستکاری میکنند

5. اهمیت خروج از چرخه گفتارها و رفتارهای اتوماتیک برای برقراری ارتباطاتی از عمق وجود با دیگران


اگر حضور در لحظه را تمرین نکرده اید، 99 درصد ارتباطات فعلی شما با دیگران، در حال حاضر به شکل عادتگونه و غیر هوشیارانه انجام میشود. در حقیقت شما در حال زندگی کردن نیستید، بلکه ناخودآگاهتان در حال زندگی کردن به جای شماست. و همین موضوع است که میتواند باعث شود زندگی شما به یکباره در مسیری پیش رود که خودتان هم نمیدانید چگونه در آن افتادید و چه شد که رخ داد و… .

بیشتر بخوانید اهمیت خروج از چرخه گفتارها و رفتارهای اتوماتیک برای برقراری ارتباطاتی از عمق وجود با دیگران

6. نگرشی عمیق به اهمیت و اولویت ارتباط غیر کلامی، چرا هیچ چیز جای ارتباط غیر کلامی و قدرت زبان بدن را نمیتواند بگیرد !؟


شاید زیاد شنیده باشید که زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی 90 درصد قدرت ارتباط شما با یک فرد را شامل میشود. این مقاله از زاویه ای بسیار عمیقتر به اهمیت ارتباطات غیر کلامی پرداخته و نشان میدهد که چرا هیچ نوع ارتباطی، با زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی قابل تعویض نیست.

بیشتر بخوانید نگرشی عمیق به اهمیت و اولویت ارتباط غیر کلامی، چرا هیچ چیز جای ارتباط غیر کلامی و قدرت زبان بدن را نمیتواند بگیرد !؟

7. اهمیت آسیب‌ناپذیری در ارتباطات، قدرت مطلق را به ارتباطات خود بیاورید


آسیب‌ناپذیر بودن یکی از ویژگی‌های بسیار مهم است که ارتباطات شما با دیگران را به سطح بالاتر ارتقا می‌دهد. اگر می‌خواهید روابطتان با دیگران را بهتر کنید، وقت آن است که به موضوع آسیب‌ناپذیری مطلق در ارتباطاتتان با دیگران، توجه بیشتری لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید اهمیت آسیب‌ناپذیری در ارتباطات، قدرت مطلق را به ارتباطات خود بیاورید

9. ارتباط و ادبیات بدون Ego یا بدون من دروغین، صمیمیت در ارتباطات خود را تا بینهایت ارتقا دهید


سطح عمیق تری از ارتباط میان دو نفر وجود دارد که اگر وارد آن شوید، روابط بسیار صمیمی تری خواهید داشت. و آن، ارتباط بدون من دروغین یا بدون Ego است.

بیشتر بخوانید ارتباط و ادبیات بدون Ego یا بدون من دروغین، صمیمیت در ارتباطات خود را تا بینهایت ارتقا دهید

11. چگونه کیفیت صدای خود را بهبود دهید ؟


در میان قدرت نامحدودیها، هستند عزیزانی که بصورت حرفه ای به صدای خود نیاز دارند و به گویندگی یا مجری گری میپردازند. این مقاله نکاتی را مخصوص همین عزیزان بیان میدارد که باعث میشود کیفیت صدا و گویندگی آنها ارتقا یابد. البته این نکات برای یک فرد معمولی نیز بسیار موثر خواهد بود و شما میتوانید صدای خود را به ابزاری قدرتمند در وجودتان تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید چگونه کیفیت صدای خود را بهبود دهید ؟

12. آیا قطع ارتباط با برخی افراد کار خوبیست ؟ بهترین کمکی که میتوانید به افرادی با سطح انرژی بسیار منفی انجام دهید چیست ؟


منفی و مثبت، دو سر باتری واحدی هستند که در همه جای خلقت دیده میشوند. جالب است که کماکان سوالهایی از جانب قدرت نامحدودیهای عزیز مطرح میشود، در این مورد که چطور میتوانند با افراد منفی که در اطرافشان هستند، تعامل کنند. علاوه بر فایل صوتی “نحوه ارتباط با افراد ناهوشیار” که مدتی پیش ضبط و ارائه شد، اکنون این مقاله نکات تکمیلی بیشتری را در خود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید آیا قطع ارتباط با برخی افراد کار خوبیست ؟ بهترین کمکی که میتوانید به افرادی با سطح انرژی بسیار منفی انجام دهید چیست ؟

13. نقش معجزه آسای هوشیاری و حضور کامل در لحظه در ارتباطات شما با افرادی در سطح هوشیاری پایین تر


احتمالا برخی اوقات شده باشد که در کنار افرادی نشسته باشید که هوشیاری بالایی ندارند. اما در این شرایط چه میتوان کرد ؟ با این افراد باید چگونه رفتار کرد ؟ آیا این افراد ناهوشیار باید از روی کره زمین محو شوند !؟!؟!

بیشتر بخوانید نقش معجزه آسای هوشیاری و حضور کامل در لحظه در ارتباطات شما با افرادی در سطح هوشیاری پایین تر

14. تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها


در این مقاله تکنیک Voice Roll را یاد خواهید گرفت تا با بهره بردن از ریتم و نوع خاصی از حرف زدن، گفتار خود را موثر تر کنید.

بیشتر بخوانید تکنیک Voice Roll و بهره بردن از ریتم در گفتار برای افزایش تأثیرگذاری در سخنرانی ها

15. آیا به هر قیمتی رابطه خود با دیگران را حفظ میکنید ؟ آیا باید با همه دوست بود ؟


برخیها نسبت به اینکه رابطه خود را با کسی قطع یا کمرنگ تر کنند، بسیار محتاط بوده و پرهیز میکنند. آنها سعی دارند با همه دوست باشند و همه را به هرقیمتی نسبت به خود راضی نگهدارند. در این مقاله این موضوع را مورد بحث قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید آیا به هر قیمتی رابطه خود با دیگران را حفظ میکنید ؟ آیا باید با همه دوست بود ؟

16. حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران


در موقعیت های زیادی ممکن است نیاز پیدا کنید که پاسخ منفی دیگران را، به یک پاسخ مثبت تبدیل کنید. برخورد با مشتریان، رابطه عشقی و یا بخشهای زیاد دیگری از زندگیتان، تغییر یک “نه” به “بله”، چیزهای زیادی را برای شما عوض میکند. اما چطور میتوان این کار را کرد ؟(مقاله اختصاصی تکنیک های ممنوعه فروش و بازاریابی)

بیشتر بخوانید حرکت فرد مقابل از “نه” به سمت “بله”، هنر تغییر پاسخ دیگران

17. من واقعا آدم خوبی هستم، اما مدام رویدادهای بسیار بدی در زندگی من رقم میخورد


سوال شده بود که چرا با اینکه آدم خوبی هستم، رویدادهای بدی برایم رقم میخورد ؟ از آنجا که به نظر سوال بسیار رایجی می آید، در این مقاله به آن پرداخته میشود.

بیشتر بخوانید من واقعا آدم خوبی هستم، اما مدام رویدادهای بسیار بدی در زندگی من رقم میخورد

19. چطور نقاط ضعف درونی را به نقاط قوت ارتباطی خود تبدیل کنید !؟


آیا میدانید نقاط ضعف درونی شما یا هرچیزی که از آن به عنوان بخش منفی در وجود خود نام میبرید، میتوانند برای بهبود ارتباطات شما با دیگران بسیار مفید باشند !؟

بیشتر بخوانید چطور نقاط ضعف درونی را به نقاط قوت ارتباطی خود تبدیل کنید !؟

20. استفاده از شوک برای دوست شدن و جوش دادن سریع رابطه با یک فرد یا افرادی که با آنها قهر هستید


احتمالا شده باشد که با یک فرد، بصورت سطحی قهر کرده باشید و بخواهید به بهانه ای با او دوست شوید، اما ندانید چگونه ! یک راه ساده و صادقانه این است که پیش او بروید و مستقیما موضوع را مطرح کنید، با این حال اگر به هر دلیلی به این روش علاقه ای ندارید، یا مثلا اگر موضوع قهر شدن شما آنقدر شدید و ریشه دار است که با روش رایج، خواسته تان برای برقراری مجدد دوستی رد میشود، میتوانید روش دیگری را برگزینید !

بیشتر بخوانید استفاده از شوک برای دوست شدن و جوش دادن سریع رابطه با یک فرد یا افرادی که با آنها قهر هستید

22. چگونه ارتباطات خود با دیگران یا حتی حیوان خانگی خود را با شرطی سازی بهبود دهید ؟!


مهارتهای هیپنوتیزم گفتاری و NLP میتوانند آنقدر سودمند باشند که در هر جایی به کار آیند. اگر ساده ترین چیزهایی که از هیپنوتیزم و هیپنوتیزم گفتاری یاد میگیرید را، به شکل صحیح و عمیق یاد بگیرید، شما ابزاری را بدست می آورید که در همه جا کار آمد است. در این مقاله یاد میگیرید که چطور میتوانید با استفاده از Anchoring یا شرطی سازی، یک رابطه با فرد یا حتی حیوانی دیگر را رفته رفته و در گذر زمان تا حد زیادی بهبود دهید.

بیشتر بخوانید چگونه ارتباطات خود با دیگران یا حتی حیوان خانگی خود را با شرطی سازی بهبود دهید ؟!

23. چطور لهجه، تن صدا و نحوه حرف زدنتان در زبان مورد نظر را بهبود دهید


این مقاله برای کسانی نوشته میشود که دوست دارند با لهجه، تن صدا و لحن بهتری صحبت کنند، کلمات بهتری انتخاب کنند و در این زمینه نسبت به قبل پیشرفت کنند.

بیشتر بخوانید چطور لهجه، تن صدا و نحوه حرف زدنتان در زبان مورد نظر را بهبود دهید

24. آیا برای با شخصیت دیده شدن در چشم دیگران، لازم است جور خاصی رفتار کنم یا لباس بپوشم ؟


” بعضی وقتها پدری بزرگ و پر سن و سال، برای فرزند کوچکش گوسفند میشود و بع بع میکند !!! برای کودکش در مقابل جمع مانند یک گوسفند سواری میدهد، به خاطر شاد کردن کودکش، مانند یک گوسفند سبزی میخورد (!!!) و بسیاری کارهای دیگر انجام میدهد، اما هم من، هم شما، هم تمام کسانی که در آن جمع بوده اند، همه میدانند که آن پدر یک گوسفند نیست !!!!! این بدیهی ترین جمله ایست که همه بدون بحث کردن درباره اش آنرا میپذیریم.

شخصیت شما در نگاه دیگران، به رفتارهایتان، به لباسهایی که میپوشید، حتی به حرفهایی که میزنید اصلا ارتباطی ندارد…شخصیت شما در نگاه دیگران، فقط به این ربط دارد که حقیقتا از درون چه هستید و در چه سطحی از انرژی و احساسات زندگی میکنید… “

(قدرت نامحدود)

بیشتر بخوانید آیا برای با شخصیت دیده شدن در چشم دیگران، لازم است جور خاصی رفتار کنم یا لباس بپوشم ؟

25. چگونه ارتباط شگفت انگیزی با همه داشته باشید ؟ چطور از ارتباط با هرکسی لذت ببرید ؟


” ارتباط شما با دیگران، فقط به درون شما باز میگردد…وقتی با درون خود به خوبی ارتباط برقرار کنید و خود را رشد دهید، با هر موجودی روی این کره خاکی یا هر سیاره دیگری، به خوبی و در اوج انرژی مثبت وصل خواهید شد… “

بیشتر بخوانید چگونه ارتباط شگفت انگیزی با همه داشته باشید ؟ چطور از ارتباط با هرکسی لذت ببرید ؟

26. چطور نقش ذهنی درون خود را در دیگران میبینید ؟


مهم نیست چه میگویید، مهم این است که آنچه میگویید را چه میشنوند !

یکی از مهمترین موانعی که حین یادگیری یک مطلب از فرد دیگر یا شنیدن یک چیز از دیگران(حتی  حین صحبت با کسی که دوستش دارید) وجود دارد، این است که بدون اینکه آگاه باشید، تصویرها، نیازها و وضعیت درونی و ذهنی خود را روی گفته های فرد مقابل می اندازید و عملا چیزی که او میگوید و منظورش است را تغییر میدهید و چیز دیگری برداشت میکنید(همین اکنون هم ذهن شما با این جملات همین کار را میکند و سعی دارد به سرعت آنرا بر اساس دانش قبلی خود متوجه شود). در حقیقت در چنین شرایطی، شما با او بحث نمیکنید، بلکه با تصویر ذهنی خود و تصورات خود وارد بحث شده اید که این بسیار خطرناک است و تمام روند یادگیری و فهم شما را مختل میکند.

پس از خواندن این مقاله و کمی هوشیار بودن، متوجه خواهید شد که شما در 99 درصد موارد، با خود فرد صحبت نمیکنید. بلکه با تصویر ذهنی خود، و چیزی که درباره او فکر میکنید بحث میکنید.

بیشتر بخوانید چطور نقش ذهنی درون خود را در دیگران میبینید ؟

27. چطور به سرعت مهارتهای ارتباطی خود را ارتقا دهید ؟


حضور در لحظه یکی از چیزهایی است که میتواند به سرعت ارتباطات شما با دیگران را بهبود دهد. در حقیقت یکی از مهمترین موانع ارتباطی شما با دیگران تا کنون(ارتباطات تجاری، دوستانه، عاشقانه) این بوده است که حین ارتباط، همه وجود شما در لحظه نیست و بخش بزرگی از توان ذهنی شما، درگیر افکار درونی میشود.

بیشتر بخوانید چطور به سرعت مهارتهای ارتباطی خود را ارتقا دهید ؟

28. اهمیت نمادها و تشبیه ها، برای درک و صمیمیت عمیق با طرف مقابل در ارتباطات شما


یکی از دلایل مهم بروز مشکلات در رابطه های شما با دیگران(تجاری، عشقی و…) این است که  هرچقدر هم که دقت کنید و باهوش باشید، معمولا نمیتوانید درک درستی از وضعیت و حال درونی فرد مقابل پیدا کنید. اگر بتوانید در ارتباطهای خود، جهان را از دید طرف مقابل نیز ببینید، ارتباطهای شما بسیار قویتر خواهند شد.(چطور به سرعت با دیگران صمیمی شوید ؟)

اما چطور میتوان طرف مقابل را عمیقا درک کرد ؟

بیشتر بخوانید اهمیت نمادها و تشبیه ها، برای درک و صمیمیت عمیق با طرف مقابل در ارتباطات شما

30. استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول، چگونه ارتباطات شما را متحول خواهد کرد ؟


در این مقاله یک الگوی زبانی قدرتمند به سبک قدرت نامحدود را به شما آموزش خواهم داد که قطعا تاکنون توجهی به آن نداشته اید(زیرا قدرت نامحدود همواره سعی دارد مطالب جدید، کمیاب و منحصر به فردی را به شما آموزش دهد).

اگر با قدرت استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول آشنا نیستید، وقت آن است که به این مقاله توجه ویژه ای لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید استفاده صحیح و به جا از افعال معلوم و مجهول، چگونه ارتباطات شما را متحول خواهد کرد ؟

33. هنر برقراری ارتباط با تمام بدن، چرا نصیحت های شما تاثیری بر دیگران ندارد ؟


مادری پسرش را نزد گاندی برد و درخواست کرد : لطفا فرزند مرا نصیحت کنید که شکر نخورد.

گاندی پس از لحظه ای مکث، گفت : پسرت را یک ماه دیگر نزد من بیاور.

یک ماه بعد، زن با پسرش بازگشت و دوباره از گاندی درخواست کرد. گاندی درچشمان پسر نگاه کرد و گفت : پسر جان، دیگر شکر نخور.

زن تشکر کرد و سپس از گاندی پرسید : چرا این جمله را همان یک ماه پیش نگفتید ؟

گاندی پاسخ داد : یک ماه پیش، من خودم شکر خورده بودم.

بیشتر بخوانید هنر برقراری ارتباط با تمام بدن، چرا نصیحت های شما تاثیری بر دیگران ندارد ؟

34. فوبیا(ترس) از صحبت کردن با فردی غریبه، در محیط های عمومی


آیا از اینکه در محیط های عمومی، با فردی غریبه ارتباط برقرار کنید میترسید ؟

آیا این ترس آنقدر شدید است که حتی از پرسیدن ساعت از یک غریبه واهمه دارید ؟

احتمالا جستجوهای زیادی درباره راههای درمان این مساله کرده اما به نتیجه ای نرسیده اید. به هرحال آنقدر خوش شانس بوده اید که قرار است ادامه این مقاله را خوانده و این ترس را برای همیشه به پایان برسانید.

بیشتر بخوانید فوبیا(ترس) از صحبت کردن با فردی غریبه، در محیط های عمومی

36. چطور حلقه اجتماعی خود را وسیعتر کنید ؟ چگونه دوستان جدیدی پیدا کنید ؟


اهمیت داشتن ارتباطات اجتماعی وسیع

بسیاری از افراد تنها بودن را ترجیح میدهند و اجتماعی نیستند. حال آنکه در جامعه امروز، ارتباطات حرف اول را میزند و اگر دوستان ارزشمند زیادی برای خود داشته باشید، علنا تمام زندگی شما، از شغلتان گرفته تا ازدواج و… تماما متحول خواهد شد. از طرفی انسان موجودی اجتماعی است و اجتماعی بودن سلامت روان را نیز تامین خواهد کرد. به همین علت بر آن شدیم که مقاله ای را در این باره بنویسیم.

بیشتر بخوانید چطور حلقه اجتماعی خود را وسیعتر کنید ؟ چگونه دوستان جدیدی پیدا کنید ؟

37. چطور از پاسخ دادن به سوالات آزار دهنده طفره روید ؟ چطور در مذاکرات از سوالات نامطلوب فرار کنید


چقدر پول درمیاری ؟

پس کی میخوای ازدواج کنی ؟

اینو چند خریدی ؟

دوسش داری ؟

قطعا در بسیاری از مواقع، در معرض سوالاتی بوده اید که تمایلی به پاسخ دادن به آنها نداشته اید. بعضا افراد آگاه نیستند که پاسخ دادن به برخی مسائل میتواند برای برخیها آزار دهنده باشد به همین علت سوالات شخصی را میپرسند. بدیهی است گفتن عباراتی مانند : ” به تو ربطی نداره ” یا ” به خودم مربوطه ” به دور از ادب است.
به همین علت در این مقاله، به روش قدرت نامحدود به شما آموزش خواهیم داد که چطور میتوانید از پاسخ دادن به چنین سوالاتی طفره روید.

بیشتر بخوانید چطور از پاسخ دادن به سوالات آزار دهنده طفره روید ؟ چطور در مذاکرات از سوالات نامطلوب فرار کنید

38. تاثیر تلگرام و چت کردن بر رابطه عشقی ، چرا چت کردن قطعا رابطه شما را نابود خواهد کرد ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی مساله بسیار مهمی بپردازیم که عدم آگاهی به آن میتواند یک رابطه عشقی را، بدون اینکه به آن آگاه باشید، تماما نابود کند.

آیا میدانید چت کردن و ارتباط مجازی میتواند رابطه عشقی شما را تخریب کند ؟

آیا میدانید ارتباط بصورت مجازی با کسی که دوستش دارید، میتواند تنها علت تخریب رابطه شما در بلند مدت باشد ؟

آیا میدانید ارتباط مجازی زیاد، علت اصلی بسیاری از طلاقها و جدایی های موجود در سطح جهان است ؟

بیشتر بخوانید تاثیر تلگرام و چت کردن بر رابطه عشقی ، چرا چت کردن قطعا رابطه شما را نابود خواهد کرد ؟

39. چطور با یک غریبه، مکالمه ای گرم راه بیاندازید !؟ راه حل سکوت های طولانی و شرم آور در مکالمه تان با دیگران چیست !


سلام، من x هستم، اما بعد چه ؟

آخرین باری که با یک غریبه مکالمه را آغاز کردید اما چیزی برای ادامه مکالمه نیافتید کی بود ؟

آخرین باری که سکوت های طولانی و شرم آور در مکالمات داشتید و چیزی برای گفتن نیافتید، کی بود ؟
آیا میدانید چگونه میتوان یک مکالمه گرم و خوب راه انداخت ؟

قابلیت ایجاد یک مکالمه گرم با دیگران ( خصوصا افراد جدید و غریبه)، نه تنها اعتماد بنفس شما را بالا خواهد برد و دوستان شما را بیشتر خواهد کرد، بلکه میتواند باعث شود در زندگی خود موفق تر شوید.

حال اگر شما نیز مانند اکثریت مردم، پس از معرفی خود، نمیدانید چه باید بگویید، باید این مقاله را مطالعه کنید تا متوجه شوید چطور میتوان یک مکالمه را به جریان انداخت و گرم نگاه داشت.

بیشتر بخوانید چطور با یک غریبه، مکالمه ای گرم راه بیاندازید !؟ راه حل سکوت های طولانی و شرم آور در مکالمه تان با دیگران چیست !

40. چرا گوشی موبایل شما میتواند مهارتهای اجتماعیتان را بشدت کاهش دهد ؟ مهمترین مانع ارتقای مهارتهای ارتباطی خود را بشناسید


درحال انجام کار خود هستید، یا در آسانسوری شلوغ هستید، شاید هم در محیطی عمومی حضور دارید و به یکباره ظاهرا بدون دلیل مشخصی، کارهای زیر را انجام میدهید :

 1. یک نخ روی لباستان را برمیدارید !
 2. گرد و خاک شلوار خود را با چند ضربه پاک میکنید !
 3. به ناخنهای خود نگاه میکنید !
 4. بلند میشوید و چند قدم راه میروید !
 5. ساعت خود را نگاه کرده و گویی متوجه میشوید نیاز به تنظیم دارد !
 6. به دیوارها نگاه میکنید و گویی متن جالبی آن بالا نوشته شده است !
 7. شاید هم به یکباره حس خارش در بدن شما آغاز شود !
 8. کمی بعد به نظر لازم است موبایل خود را چک کنید !
 9. اندکی بعد با انگشتان خود بازی میکنید !
 10. موهای خود را منظم میکنید !
 11. و…

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و به همین علت طبیعی است که با منحصر بفرد ترین و ویژه ترین مقالات روانشناسی روبرو شوید تا بتوانید عمیق ترین و حتی مخفیانه ترین موانع رشد شخصیتی خود را شناسایی کرده و تا بینهایت قوای درونی خود را شکوفا کنید.

آیا مواردی که گفتیم آشنا بنظر میرسند ؟! اگر پاسخ مثبت است، این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است.

شاید بنظر برسد همه مواردی که گفتیم،  عادی و بی دلیل اند ! اما در حقیقت دلایل بسیار مشخص و قابل تاملی برای انجام آنها وجود دارد ! و اگر علت آنرا بدانید و کارهایی که میگوییم را انجام دهید، به زودی مهارتهای ارتباطی خود را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهید داد ! این مقاله یکی از مهمترین موانع در راستای افزایش مهارتهای ارتباطی شما را هدف گرفته است ! پس همین اکنون با ادامه مطلب همراه شوید.

بیشتر بخوانید چرا گوشی موبایل شما میتواند مهارتهای اجتماعیتان را بشدت کاهش دهد ؟ مهمترین مانع ارتقای مهارتهای ارتباطی خود را بشناسید

41. صبر و مدیریت بحران را در رفتارهای خود لحاظ کنید، چطور خشم خود را کنترل کنید ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی مساله مهمی بپردازیم که با اعمال آن در زندگی خود، زین پس خواهید توانست تحول بسیار بزرگی را در ارتباط خود با دیگران ایجاد کنید.

هرچقدر هم که انسان آرامی باشید، به احتمال زیاد کم صبری یا نشان دادن واکنش شدید نسبت به برخی رفتارها در اطرافیانتان، آسیب های بسیار زیادی را تا کنون به ارتباطهای شما زده و اگر همین نکات را مد نظر قرار دهید، خواهید دید که تحول بسیار بزرگی را در روابط خود با دیگران ایجاد کرده اید.

بیشتر بخوانید صبر و مدیریت بحران را در رفتارهای خود لحاظ کنید، چطور خشم خود را کنترل کنید ؟

42. آیا باید همیشه مهربان باشم ؟ وقتی کسی با من بد برخورد میکند ، چگونه باید رفتار کنم ؟


وقتی کسی با شما برخورد بدی میکند ، چگونه باید رفتار کنید ؟

گزینه های موجود چه هستند ؟

“آیا باید فرد خوبی باشم ؟”
“آیا باید بد باشم ؟”
“فهمیدم ! بعد از این ، با همه بد خواهم بود تا هیچکس نتواند به من آسیب بزند !”

شما بگویید ! کدام راه بهتر است ؟

بیشتر بخوانید آیا باید همیشه مهربان باشم ؟ وقتی کسی با من بد برخورد میکند ، چگونه باید رفتار کنم ؟

43. میخواهید دیگران به خواسته شما بله بگویند ؟


آیا راهی وجود دارد که با استفاده از آن، از دیگران جواب مثبت بگیرید ؟

بیش از 60 سال است که برای پاسخ به این پرسش که ” مردم چگونه به خواسته شما بله میگویند ؟ ” تحقیقات زیادی انجام شده و پاسخ های ارزشمندی برای آن بدست آمده است.

تحقیق اخیری که توسط Robert Caldini انجام شده است، نشان میدهد که 3 اصل جهانی وجود  دارد که باعث میشود مردم بله بگویند. درک این اصول و اعمال آنها بصورت اخلاقی، باعث خواهد شد شانس اینکه مردم درخواستهای شما را قبول کنند بسیار بالاتر رود.(مقاله اختصاصی اسرار ممنوعه بازاریابی که فروش شما را چند برابر خواهد کرد) بیشتر بخوانید میخواهید دیگران به خواسته شما بله بگویند ؟

44. چطور دوستان بیشتری داشته باشید ؟ چرا نمیتوانید با کسی دوست شوید ؟


چرا مردم با شما دوست میشوند ؟

بسیاری از افراد ، به ما ایمیل زده و میگویند در دوست شدن با دیگران مشکل دارند و به همین علت تصمیم گرفتیم مقاله ایی را به سبک قدرت نامحدود ، درباره ی این موضوع بنویسیم.

اشتباهی که بیشتر مردم ، در برخورد اولشان با دیگران ایجاد میکنند این است که به شدت تمایل دارند با فرد مقابل دوست شوند ! اگر بیشتر در مورد روانشناسی دوست شدن مطالعه کنید ، متوجه خواهید شد که قوانین روانشناسی مشخصی بر آن حاکم است که تنها با دانستن آنها خواهید توانست مشکل فعلی خود در دوست شدن با افراد را حل کنید.در ادامه ی مطلب ، برخی از این قوانین را مطرح خواهیم کرد. بیشتر بخوانید چطور دوستان بیشتری داشته باشید ؟ چرا نمیتوانید با کسی دوست شوید ؟

45. چگونه سر صحبت را با کسی که دوستش دارید، باز کنید؟


در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چگونه میتوانید سر صحبت را با کسی که دوستش دارید آغاز کنید. در ادامه نکات بسیار مهمی را مطرح میکنیم که برای داشتن یک مکالمه موفق و تاثیر گذار با کسی که دوستش دارید، بسیار مهم هستند و شما میتوانید با در نظر گرفتن آنها، موفقیت خود را تضمین نمایید.

بیشتر بخوانید چگونه سر صحبت را با کسی که دوستش دارید، باز کنید؟

46. چگونه تاثیر گذاری خود را با دانستن 7 اعتیاد مخفی انسانها افزایش دهید ؟


در این مقاله به شما 7 نیاز مخفی اعتیاد آور را آموزش خواهم داد که قدرت شما را در تعامل با دیگران افزایش خواهد داد. مطالعه مقاله 6 نیاز اساسی انسانها نیز برای شما سودمند خواهد بود. این نیازهای اعتیاد آور و مخفی عبارتند از :

بیشتر بخوانید چگونه تاثیر گذاری خود را با دانستن 7 اعتیاد مخفی انسانها افزایش دهید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی