زنجیری شما را به سبک زندگی و وضعیت فعلی گره زده است ؟!

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 26 ثانیه

بسیاری افراد قصد اعمال تغییرات گسترده در جنبه های مختلف زندگی خود را دارند و حتی ایده های جالبی در سر دارند اما هنگام عمل نمی دانند از کجا باید شروع کنند و انگار زنجیری آن ها را به همین سبک زندگی، شغل، نگاه به رابطه عشقی و … قفل کرده است و اجازه تغییرات را نمی دهد. کلید باز کردن قفل این زنجیر چیست؟

تبری بردارید و چهارچوب های اعمال شده بر زندگیتان را بشکنید!

اگر به صورت اتفاقی به سبک زندگی افراد نگاهی بیندازید می بینید اکثریت به روش های بسیار مشابه زندگی می کنند، حال در این میان، اگر خوب دقت کنید و چه بسا به افراد خاص در سرتاسر جهان نگاهی بیندازید، افرادی به چشم خواهند خورد که بسیار متفاوت عمل کرده و واقعا مجذوب کننده و دائما سازنده هستند. تفاوت این افراد با بقیه کجاست؟

اگر دقیق تر بنگرید، از زمان کودکی و همان اولین “عملی” که قصد انجامش را کردید، هزاران باید و نباید، چهارچوب و روش های خاص در گذر زمان و به طور نا محسوس توسط خانواده، فرهنگ، جامعه، مدرسه و … به شما تزریق شده و در واقع به صورت باور در ذهن افراد شکل می گیرد و تا همین لحظه هر عملی که در حال انجامش هستید با این چهارچوب ها پیش می روند. این چهارچوب ها از نحوه لباس پوشیدن تا عمیق ترین لایه های ذهنی و رفتاری شما را کاملا تسخیر کرده و شما را تحت کنترل خود میگیرند. آگاه باشید آن “افراد مجذوب کننده و دائما سازنده”، کسانی اند که چهارچوب ها را شکسته و خارج از آن عمل میکنند و گرنه این باید و نبایدها در همه جوامع به نحوه های مختلف بر زندگی افراد اثرگذاری بسیار مخرب دارد.

مثلا اگر قصد تغییر در مسیر کاری خود را دارید و می دانید که این شغل از نظر مالی، انگیزه و … برای شما کافی نیست ولی نمی توانید از آن خارج شوید(یا دیگران درباره تصمیمتان، فشار ذهنی به شما وارد میکنند)، یا خواهان برقراری رابطه عشقی بی نظیری هستید و تاکنون آن را تجربه نکرده اید، “آگاهی” از اینکه چه چیزهایی شما را به این سبک زندگی زنجیر کرده است اساسی ترین کلید برای رهایی دائم از وضعیت فعلی است. جملاتی مانند “همه کسانی که در این رشته تحصیل کردند همین کار را انجام می دهند” یا “حتما باید در همین زمینه کار کنم چون چند سال درسش را خواندم” یا “آشنایی با کسی که می خوام رابطه عشقی برقرار کنم باید حتما به روشی خاص یا در مکانی خاص و … باشد،” و هزاران مثال دیگر همه و همه باورهایی هستند که به صورت ناخودآگاه و به ظرافت تمام در شما شکل گرفته اند و شما را در تونل های واقعیتی قرار داده اند که به وضع موجود زنجیر میشوید و برایتان این تصور ایجاد میشود که “خب ! زندگی همه همین است دیگر!”… پس در همین لحظه با آگاهی از این چهارچوب های رایج، تبری بردارید و تک تک آن ها را بشکنید؛ با این کار هزاران راه جدید و ایده های خارق العاده وارد زندگیتان می شود، سطح انرژیتان بالا می رود و آن زمان قدرت نامحدود، ورودتان به زندگی جادویی را خوش آمد می گوید!صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع