چرا باورهایتان برای شما رخ خواهند داد ؟ آیا پیش بینی های فالگیر واقعا اتفاق خواهند افتاد ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 15 ثانیه

آیا تاکنون به قدرت باور کردن توجه کرده اید ؟

آیا تابحال دقت کرده اید چطور هر آنچه که باورش دارید برای شما رخ میدهد ؟

یکی از قابلیت های مخفی ذهن شما این است که هر آنچه که به آن عمیقا باور داشته باشید را به حقیقت تبدیل خواهد کرد. اما باورها چگونه واقعیت و حقیقت زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهند ؟

هرآنچه که باورش داشته باشید، رخ خواهد داد

یکی از ویژگیهای شگفت انگیز ذهن، توانایی نامحدود آن، در به حقیقت تبدیل کردن باورهای شماست. احتمالا بارها دیده اید که برخی افراد باور دارند بدشانس هستند و باورهایشان مدام به حقیقت تبدیل میشود و در جاهای مختلف بدشانسی می آورند. این بدشانسی های عجیب که بعضا ممکن است بصورت شگفت انگیزی برای فرد رخ دهند، تماما توسط بخش ناخودآگاه ذهن مدیریت و ساماندهی میشوند و با تسلط بر آنها میتوانید آنها را تحت کنترل کامل خود در آورید.

یکی از قویترین اصولی که ضمیر ناخودآگاه با آن کار میکند، باور های آن است. ضمیر ناخودآگاه شما در تمام مدت، بدون اینکه آگاه باشید، همه وجود شما را طوری کنترل میکند که خود، باورهایتان را به واقعیت تبدیل کنید. نکته عجیب اینجاست که ضمیر ناخودآگاه، شما را حین عملی کردن باورها توسط خودتان، به حالتی مشابه خواب برده و هوشیاری را از شما میگیرد. اگر بخواهیم واضح تر صحبت کنیم، ضمیر ناخودآگاه، باعث میشود که خود با کارهایتان، باورهایتان را عملی کنید، بدون اینکه هوشیار باشید !

بنابر این کسی که باور دارد انسان بد شانسی است، در تمام مدت، کارهای بسیار بسیار نامحسوس و ظریفی را انجام خواهد داد که باعث تولید بدشانسی های بیشتر در زندگی او میشود، بدون اینکه خود به کارهایش آگاه باشد. و بدین شکل، ضمیر ناخودآگاه او را فریب میدهد.

ضمیر ناخودآگاه، همواره شواهد تضعیف کننده باورهای شما را تماما از پهنای توجه شما خارج کرده و باعث میشود که آنها را اصلا نبینید. اما چرا ضمیر ناخودآگاه اینکار را میکند ؟

چرا ضمیر ناخودآگاه به ساختن و محکم کردن باورها علاقه دارد ؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث میشود ذهن شما، عاشق ساختن باورهای جدید یا تقویت و تحکیم باورهای قبلی باشد. مثلا حفظ انرژی یکی از مهمترین  اصول بقای انسان است و باورها، باعث حفظ انرژی میشوند و به همین علت ذهن عاشق آنهاست. دختری که باور دارد “همه مردها در رابطه عشقی خیانت میکنند “، بدون بررسی افراد جدید، روی آنها برچسب خیانتکار میزند و در نتیجه ذهن او انرژی زیادی را ذخیره خواهد کرد. بعلاوه، برخی اوقات، آرامش و ثبات ذهن در شرایطی خاص، فقط با تکیه بر برخی باورهای جدید شکل میگیرد بنابر این ذهن شما تمایل به ساخت باورهای جدید خواهد داشت.

اما حرفهای فالگیر واقعا رخ داد، پس من به او باور دارم !

اینجاست که باید بسیار مواظب باشید. یک مثال خوب، افرادی هستند که نزد فالگیر و پیشگو میروند. برخی افراد نزد فالگیر رفته و پس از مدتی، قسم میخورند که هر آنچه فالگیر به آنها گفته، به حقیقت تبدیل شده است. ما در قدرت نامحدود، نسبت به وجود توان ماورایی در انسان با ذهن باز برخورد میکنیم و خود نیز همواره سعی داشته ایم که قابلیتهای فرا انسانی را به شما عزیزان بدهیم. اما در واقع بسیاری از اوقات، فالگیر ها علم خاصی ندارند، اما خوب بلدند از ذهن شما استفاده کنند ! اما چگونه ؟

فالگیر ها استاد هستند که باوری جدید را در ضمیر ناخودآگاه شما نصب کنند. حال حدس بزنید اگر باوری در ذهن شما سوار شود، چه اتفاقی می افتد ؟ بله، واقعیت تلخ اینجاست که شما با دستهای خودتان ، آن باور را محقیق خواهید کرد. ضمیر ناخودآگاه شما بدون اینکه به آن هوشیار باشید، در تمام اوقات سعی در عملی کردن حرفهای فالگیر خواهد داشت به همین علت پس از چند وقت، خود شما تمام حرفهای او را به واقعیت تبدیل میکنید.همچنین از آنجایی که حرفهای فالگیر، به یک باور(هرچند ضعیف) تبدیل شده است، ذهن شما هر بخشی از حرفهای فالگیر را که به حقیقت تبدیل نشود، بدون آنکه آگاه باشید، از چشمهای شما مخفی میکند. بدین ترتیب است که شما واقعا هر آنچه فالگیر پیش بینی کرده است را واقعیت خواهید انگاشت.

فالگیرها بصورت تجربی، برخی از تکنیکهای ممنوعه هیپنوتیزم گفتاری را کاملا مسلط شده اند و میتوانند ذهن شما را تحت کنترل خود بگیرند. بنابراین فالگیر، چیزی را پیش بینی نمیکند، بلکه هنرمندانه باعث میشود خودتان حرفهایش را به حقیقت تبدیل کنید.

من ؟! مگر من چقدر توان دارم ؟

سوال خوبیست اما این سوال نشان میدهد سطح هوشیاری فعلی شما نسبت به قدرت ذهنتان، بسیار پایین است. ممکن است بگویید من چگونه میتوانم باعث رخ دادن دقیق هر آنچه فالگیر گفته است در زندگی خود شوم ؟ ما نیز با شما موافق هستیم. ضمیر خودآگاه قدرت چندانی ندارد. اما درواقع 97 درصد از توان ذهن شما، دقیقا در بخش ناخودآگاه است که به آن آگاهی ندارید( و توسط فالگیر و پیشگو برنامه ریزی میشود ).صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع