ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی


در مقاله صوتی “از جهنم تا بهشت، در سطح کدام چاکرا زندگی میکنید ؟ با شناخت چاکراها سطح انرژی ارتعاشی زندگی خود را تا بینهایت بالا ببرید و بهشت را در درون خود بسازید” گفته شد که چگونه میتوانید چاکرای غالب در زندگی خود را تشخیص دهید. در این مقاله به شما خواهم گفت که یک رابطه ایده آل عشقی و ازدواج میان دو نفر، از دیدگاه چاکراها چگونه است ؟

ازدواج و رابطه عشقی ایده آل و بینقص از دیدگاه چاکراها و سطح انرژی

اما از دیدگاه انرژی و چاکراها، رابطه عشقی ایده آل چیست ؟ رابطه عشقی ایده آل رابطه ایست که سطح انرژی دو فرد و در حقیقت چاکرای غالب در وجود آنها برابر باشد، دغدغه های غالب آنها در سطح یک چاکرا باشد و همچنین، تمایل دوطرف برای رفتن به سطوح چاکرای بالاتر نیز با سرعت تقریبا برابری ادامه یابد.(چاکراها چه هستند ؟)

بسیار مهم است که دو طرف، دغدغه هایی در سطح انرژی برابر داشته باشند و آمادگی رشد با سرعت برابر به سطح چاکراهای بالاتر را نیز داشته باشند. در ادامه، چاکراها از پایین به بالا مطرح میشوند و دغدغه های متناظر نیز گفته میشود تا بتوانید سطح خود و فرد مقابلتان را تشخیص دهید. دقت کنید که اصلا قرار نیست کسی را قضاوت کنید. فقط باید بدانید که هر فرد، با فردی خوشبخت تر خواهد شد که در سطح انرژی نزدیک قرار دارد :

  1. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Root: پایین ترین سطح انرژی است. فردی که دغدغه این چاکرا را دارد، بقا و حفظ امنیت و نیازهای ابتدایی، مهمترین چیزی است که تمام زندگی او را در بر میگیرد. او در تمام اوقات دغدغه مسکن، غذا، یا تامین امنیت خود را دارد و این مساله اکثر افکار روزمره اش را در بر میگیرد. بسیاری از افراد در همین سطح اول قرار میگیرند(که عیبی ندارد، دقت کنید که اصلا قرار نیست قضاوتی انجام شود).
  2. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Sacral : سطح انرژی بالاتریست. فردی که در این سطح از انرژی قرار دارد، کمتر دغدغه بقا یا دوری از خطرها را دارد و وارد سطح انرژی پیگیر شدن اشتیاقها و علایق خود شده است. او دغدغه آرزوها، خواسته ها، پول، هیجان و موارد مشابه را دارد و حتی در حرفها و تعاملاتش مدام میگوید که من حق دارم به آرزوهایم برسم. به هرحال این سطح، از سطح قبلی بالاتر است.
  3. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Solar Plexus : فردی که در این چاکرا قرار دارد، در سطح بالاتریست اما دغدغه ی “من” خود را دارد. “من” او بسیار بزرگ است و مثلا از حرف مردم میترسد. مدام میخواهد برای خود شخصیت بسازد. او اعتماد به نفس دارد و اراده خوبی نیز دارد، اما به شدت از “من” خود حفاظت میکند و مثلا ممکن است برای اینکه شان اش دربرابر دیگران بالاتر دیده شود، هزینه زیادی برای یک شب عروسی اش کند.
  4. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای قلب : فردی که به این چاکرا رسیده است، در سطح بالاتریست. اما دغدغه عشق و هویت اجتماعی را دارد. عشق برای او مهمترین چیز است. او از سطوح قبل بسیار بالاتر رفته و دغدغه موارد قبل را ندارد و باور دارد که عشق چیزهای دیگر را حل میکند.
  5. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Throat : این فرد در سطوح بالاتریست اما بعضا مشکل ارتباطی با جهان اطراف خود دارد. او در چاکراهای پایین تر هیچ مشکلی ندارد و حتی حرفی درباره آنها نمیزند زیرا چاکراهای پایینتر او در بالانس کامل هستند. اما مشکل ارتباطی دارد و نمیتواند خوب با دیگران ارتباط بر قرار کند. ممکن است خیلی اجتماعی نباشد یا احساساتش را نتواند بگوید. به هرحال این سطح از قبلی ها خیلی بالاتر است.
  6. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Third Eye : این فرد رشد بالایی داشته و دغدغه های قبلی را پشت سر گذاشته است. با یک فرد در سطح انرژی Third Eye به خوبی میتوان زندگی کرد زیرا درک بالایی دارد. البته این فرد بعضا از دغدغه های کودکانه و سطح پایین دیگران شوکه میشود و اصلا آنها را درک نمیکند. فردی که در این سطح از انرژی است، در تمام چاکراهای پایین تر، بالانس است و درک عمیقی از همه چیز دارد و بصیرت بالایی نیز داراست.
  7. فرد با دغدغه هایی از جنس چاکرای Crown : اینجا فرد پا فراتر از درون خود گذاشته و با همه جهان حس یکی بودن دارد. دغدغه های سطح پایین تر برای این فرد وجود ندارد. اینجا فرد فقط دغدغه یکی شدن با تمام کائنات را دارد و سطوح پایین را رد کرده است.

ایده آل ترین وضعیت این است که دو فرد در سطح چاکرای برابری بوده و دغدغه های آنها نیز در یک چاکرای مشابه باشد. همچنین از آنجایی که دو فرد در گذر زمان معمولا رشد میکنند، بهترین حالت این است که آمادگی و تمایل برای رشد به سمت چاکراهای بالاتر به همراه یکدیگر و با سرعت برابر را داشته باشند. هرچقدر تفاوت شما با یکدیگر از نظر سطح انرژی بیشتر باشد، بودن شما با هم سخت تر است. نمیخواهم نا امیدتان کنم اما اگر از نظر انرژی در سطح متفاوتی باشید، مشکلات زیادی خواهید داشت و اگر یکی از طرفین خود را رشد ندهد، عملا آن رابطه غیر ممکن است که ادامه پیدا کند.تفاوت در سطح 1 یا حداکثر 2 چاکرا، قابل تامل است، اما بیش از آن، کار را برای ادامه رابطه سخت میکند !(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع