استفاده از Remote Viewing برای رسیدن به مقدار کاملا مشخصی پول، در مدت معین

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 23 ثانیه

یکی از کاربردهای بسیار جالب Remote Viewing، استفاده از آن برای یافتن ایده های ارزشمند است. اگر چیزی درباره این فرآیند نمیدانید، به مقاله مربوط به Remote Viewing مراجعه کنید.

ریموت ویو کردن یک ایده

بصورت خلاصه، فرآیند Remote Viewing، فرآیند استفاده از ضمیر ناخودآگاه و هوشیاری انسان، برای دسترسی به هر داده ای در هر زمان و مکان است. ضمیر ناخودآگاه شما به هر داده ای در هر زمان و مکانی دسترسی دارد زیرا به ذهن جهانی متصل است، پایگاه داده ای عظیم که هر موجودی را به دیگری وصل میکند و زمان و مکان در آن معنایی ندارد. در این فرآیند شما هوشیاری خود را دقیقا مانند یک چراغ، به پرسش یا قصد مورد نظر خود میتابانید و توجه خود را معطوف به آن میکنید. سپس در ساختار مشخص و با رعایت اصول خاصی(میتوانید به مقاله اختصاصی CRV رجوع کنید) به دریافت داده های پراکنده ای که به شکل تصاویر، احساسات درونی و یا نمادها، از ناخودآگاه به ضمیر خودآگاهتان می آیند، پرداخته و نهایتا پاسخ سوال خود را میابید.

آنچه گفته شد بدین معناست که شما حتی میتوانید پاسخ پرسشهای مختلف خود را که باعث تحول زندگی شما میشوند، Remote View کنید. مثلا ممکن است بخواهید پاسخ این سوال را بیابید که : “ایده ای که x میلیارد تومان سرمایه را در مدت زمان y برای من ایجاد خواهد کرد چیست ؟”. یا حتی این سوال که : “راه حلی که مشکل من در ارتباط با فلان شخص را ظرف x روز آتی حل میکند چیست ؟”. تفاوتی نمیکند چه سوالی در ذهن دارید، پاسخ همه این سوالها در ماتریس جهانی موجود است، پایگاه داده ای که هنوز دقیقا مشخص نیست کجاست و چطور همه چیز در آن است ! اما فعلا شاید مهم این باشد که از آن استفاده کرد تا اندک اندک علم، اطلاعات بیشتری درباره آن آشکار کند. البته همین اکنون نیز فیزیک کوانتوم توصیفات بسیار دقیقی را درباره این پایگاه داده شگفت انگیز و نحوه عملکردش، ارائه کرده است.

دقت داشته باشید که در فرآیند CRV، شما نباید سوال را آنطور که بالاتر گفته شد مطرح کنید ! بلکه در حقیقت شما لحظه ای در آینده را(در مدت و زمان دقیق مورد نظر خود) RV میکنید که در آن لحظه، به مقدار پول معین ذکر شده، توسط آن ایده خوب رسیده اید. سپس CRV کرده و متوجه میشوید که در آن لحظه خاص در آینده، ایده پولساز چه چیزی است.

یک نکته بسیار ظریف و مهم این است که ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط خوبی با اعداد و ارقام ندارد ! پس توصیه میشود حس خود نسبت به آن اعداد و ارقام را در سوال خود دخیل کنید. مثلا از تصاویر ذهنی، یا احساساتی که درصورت رسیدن به آن مقدار پول و در آن زمان مشخص دارید(یا در گذشته داشته اید)، در سوال خود استفاده کنید.

قدرت نامحدود اولین و تنها مرجع در ایران و جهان است که مقاله اختصاصی و کمیاب مربوط به CRV را با بهترین کیفیت و ذکر ریزه کاری های سری که هیچ کجای دیگر نمیشنوید منتشر کرده است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع