دریافت انرژی بی پایان از وضعیت صفر مطلق یا وضعیت هوشیاری مطلق ابراز نشده و بدون فرم(منشا یا همان صفر مطلق)


سطح و لایه ای از هوشیاری وجود دارد که برای هرکسی قابل دسترسی است و در آن، انرژی مطلق برای خلق هرچیزی وجود دارد. همان جا و منشاء ای که از آن ایجاد شده اید و هر شب، زمانی که به خواب عمیق میروید هم به همانجا بر میگردید. میخواهید درباره این سطح از هوشیاری بیشتر بدانید ؟

وضعیت هوشیاری بدون فرم و ابراز نشده

اول از همه بگذارید بگویم که شما با این سطح از هوشیاری، آنقدرها هم غریبه نیستید و بارها، سطوحی از آنرا تجربه کرده اید. و در حقیقت اگر آنرا تجربه نکنید، حتی زنده نخواهید ماند زیرا تمام انرژی شما برای زندگی کردن و کارهای روزمره از بودن در آن سطح حاصل میشود. هربار که به خواب عمیق میروید(منظور زمانی است که حتی خواب نمیبینید و حتی آگاه نیستید که وجود دارید)، شما در حال دریافت انرژی و ترمیم تمام سیستم وجود خود هستید. و مشکل اینجاست که خیلیها مدتهاست که برای مدت کافی در این وضعیت نمیمانند. و به همین علت است که وقتی روز بعد بیدار میشوند، کاملا خسته اند. زیرا فقط در خوابی سطحی بوده اند و یک سری توهم و رویا(یا همان فرم) دیده اند.

اگر حتی برای چند شب نخوابیده باشید، ده دقیقه بودن در این وضعیت، شما را به اندازه یک هفته خواب مداوم شارژ میکند. و احتمالا بعضا تجربه بسیار کوچکی از این وضعیت را داشته اید. چرت های نیمروز چند دقیقه ای که به یکباره شما را هزار برابر سرحال تر میکند. با این وجود باید بدانید آن تجربه های شما، هنوز از چیزی که میتوانید از وضعیت صفر مطلق تجربه کنید، بسیار فاصله دارد ! وضعیت صفر مطلق بینهایت بار بیشتر از تمام آنچه تجربه کرده اید، در خود انرژی دارد.

از صبح تا شب و حتی در خوابهایتان، شما در حال تجربه “هوشیاری دارای فرم و ابراز شده هستید”. یعنی فرم ها و اشکال مختلف را تجربه میکنید و وضعیت هوشیاری دارای فرم، انرژی شما را مصرف میکند(هر فکر، هر احساس، هر چیزی که میبینید و تجربه میکنید یا… یک فرم بوده و مصرف کننده انرژیست). در این میان، وضعیت صفر مطلق یا هوشیاری ابراز نشده و بی فرم، سر منشا تمام این فرم ها و مبدا انرژیست و میتوانید با رفتن به آن وضعیت برای هر چیزی که مد نظر دارید(جذب متافیزیکی، یا جبران خستگی کاری یا …) انرژی بی پایان کسب کنید.

اما چطور میتوانید به وضعیت صفر مطلق بروید !؟! میخواهید برایتان توضیح دهم !؟ شوخی نکنید ! چون توضیح آن بسیار سخت است و فقط قابل تجربه است. یعنی باید حتما برای مدتی رفتن سریع به آن را تمرین کنید. وضعیت صفر مطلق زمانی است که شما در خلا مطلق فکری قرار میگیرید و هیچ صدایی در ذهن شما نیست. شما واقعا تبدیل به یک مرده میشوید. ذهنتان را خالی کرده اید و حتی به این فکر نمیکنید که چطور به وضعیت صفر مطلق بروم !؟!؟ به این فکر نمیکنید که الان در صفر مطلق هستم یا نه !؟ به این فکر نمیکنید که پس از این قرار است چه کنم !؟! شما فقط خلا مطلق شده اید. حتی به خلا هم فکر نمیکنید ! انگار که شما در همین لحظه به یک تکه گوش بی جان تبدیل میشوید !!! و در خلا مطلق غرق میشوید آنقدر که به یکباره حتی بودن و هویت و وجود داشتن خود را از یاد میبرید. دقیقا مانند خوابهای عمیق. شما حتی سعی ندارید چیزی را کنترل کنید و فقط خلا شده اید. البته با مدتی تمرین، شما میتوانید 24 ساعته در این وضعیت باشید و همواره از این سطح از هوشیاری، انرژی دریافت کنید. و این انرژی میتواند برای هر چیزی مورد استفاده قرار گیرد(جذب متافیزیکی، ترمیم بدن یا بیماریها و…). عشق بی پایان به تک تک قدرت نامحدودیهای عزیز.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع