آیا با کنترل و جمع کردن ذره ذره پول میتوانم ثروتمند شوم ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 39 ثانیه

برخی افراد حساسیت زیادی را روی داشته های خود دارند. آنها حتی دانسته های علمی خود را به سختی منتشر میکنند و به ندرت در اختیار عموم میگذارند. هرچند ظاهرا به نظر برسد که این کار، باعث افزایش دارایی آنها نسبت به دیگران میشود، اما در عمق داستان، اینطور نیست !

پول،علم و دارایی فراوان، از نگرش محدودیت و فقدان حاصل نمیشود

وقتی سعی دارید ریز به ریز خرجهای خود را کنترل کنید و از بیپولی میترسید، یا حتی زمانیکه از انتشار علومی که بلدید، به دیگران واهمه دارید، ممکن است حس کنید ظاهرا درحال رشد و ارتقای درونی هستید. اما حقیقت این است که شما در حال نصب یک برنامه بسیار مخرب در ذهن خود هستید که شما را از فرصتها، داشته ها و ایده های بینهایت در این جهان محدود میکند. با این کار شما در حال قفل کردن و محدود کردن خود به همان چیزهای اندکی که دارید هستید و رشد روحی خود را متوقف خواهید کرد. حال آنکه هرچقدر دست و دلباز تر باشید، بیشتر به دنبال فراوانی، علوم، منابع درآمد و احتمالات جدید در این جهان بی نهایت خواهید بود.

هر علم یا ثروتی که دارید، در جهان بینهایت مرتبه بیش از آن وجود دارد و توهم وجود محدودیت یا کمبود منابع، چیزی است که شما را از رشد بیشتر، باز خواهد داشت. در حقیقت غیر ممکن است که بتوانید با کنترل ریز به ریز خرجها (Micro Control) یا اختصاصی کردن علومی که دارید به خود، بتوانید ثروت و فراوانی را وارد زندگی خود کنید.

۹۹ درصد زندگی شما و کارهای روزمره تان، از ضمیر ناخودآگاه شما نشات میگیرد. این بدین معناست که وقتی ظاهرا تصمیم میگیرید که پولهایتان را خرج نکنید و فکر میکنید این تصمیم باعث رشد شما خواهد شد، شما درحال تاثیر گذاری منفی روی ارتعاشات فکری ضمیر ناخودآگاه خود، یعنی همان قسمت غالب و ۹۹ درصدی هستید که اصل کار با آن است. مثلا هرچند سعی میکنید این ماه ذره ذره پول جمع کنید، اما به یکباره میبینید گویی یک خرج از آسمان نازل میشود ! درحالیکه این رویداد فقط بازتاب حس نبود و فقدانی است که با تصمیم بر حفظ ذره به ذره پول، به ضمیر ناخودآگاه خود ارسال کرده بودید.(هو اوپونوپونو (ho’oponopono) یا پاکسازی کوانتومی، به سبک قدرت نامحدود ! روش بومیان هاوایی و وضعیت صفر مطلق، برای رسیدن به هر آنچه میخواهید، درمان بیماریها، ثروت، و… )

جمع بندی

اینکه عاقلانه خرج کنید، خوب است و اصلا منظور من این نیست که بدون توجه، خرج کنید. بلکه منظور من این است که تصمیمات خودآگاه شما، فقط ۱ درصد از موفقیت شما را رقم میزنند و ۹۹ درصد از ضمیر ناخودآگاه شما نشات میگیرد. بنابر این مهمتر از هرچیزی، این است که مواظب باشید نحوه رفتار شما با پول یا حتی معلوماتتان، حس و باور کمبود یا فقر را در ضمیر ناخودآگاهتان تزریق نکند. طوری خرج کنید که ارتعاشات حسی شما را بالا ببرد و بتوانید همواره، حس خوبی داشته باشید. این، مهمترین قانون رشد است.

هرچند ظاهرا به نظر برسد شما پولی را با خرج نکردن جمع کردید، اما از طرف دیگر، با محروم کردن خود از این حس خوب دارایی و انبوه بودن منابع، شما ایده های جدید، نگرشها و نمای دید بزرگتر و بسیاری چیزهای دیگر را که همه در سطح ناخودآگاه صورت میگیرند، از خود محروم کردید. شما هرگز نخواهید توانست با کنترل ذره به ذره پول(که ارتعاش فقدان و کمبود را داشته باشد)، ثروتمند شوید. پس طوری خرج کنید که ارتعاشات مثبت شما را بصورت ممتد بالا نگاه دارد. (چگونه ارتعاشات فکری قدرتمند تولید کنید ؟)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%