نوعی از اشتیاق که عامل قطعی ثروت و موفقیت است دقیقا چگونه است !؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 2 ثانیه

در مقالات قبل، به اهمیت اشتیاق در موفقیت و رسیدن شما به خواسته مورد نظرتان، اشاره داشته ایم. با این وجود، در این مقاله با جزییات بیشتر و به شکل عمیقتر، اشاره خواهد شد که دقیقا چه نوع اشتیاقی معجزه آسا و عامل قطعی رسیدن شما به موفقیت و خواسته هایتان است و در حال حاضر چه چیزی اجازه نمیدهد که این اشتیاق به جریان افتد و نحوه حل این مشکل چیست؟

زندگی شما، برای رسیدن به موفقیت، دقیقا به چه نوع اشتیاقی نیاز دارد !؟

شاید زمانهای اندکی در زندگیتان، به حدی هیجان زده و در تصمیم خود برای رسیدن به یک چیز مصمم شده باشید که حتی از درون نیز انرژی شدیدی را احساس کرده اید. در حقیقت وقتی از اشتیاق داشتن حرف میزنیم، فکر نکنید فقط یک نوع اشتیاق داشتن وجود دارد ! بلکه شدت اشتیاقی که در وجودتان تجربه میکنید نیز متفاوت است. مثلا چه بسا برخی اوقات برای دیدن یک فیلم آنقدر هیجان و حس عالی داشته اید که اصلا حواستان نیست ۶ ساعت است پایتان در وضعیتی قرار گرفته که عملا خشک شده و خواب رفته است !! یا مثلا ممکن است برای دیدن فرد مورد علاقه تان یا بودن در رابطه عشقی با او، کارهایی کرده باشید که خودتان هم باورتان نمیشود !

خیلیها هستند که دوست دارند به بهشت بروند، اما هیچکس حاضر نیست بمیرد !!! در مورد ثروتمند شدن نیز نکته دقیقا همین است. مثلا شما دائم میگویید دوست دارید ثروتمند شوید. اما آیا در زندگیتان واقعا به جایی رسیده اید که با خود بگویید زندگی فقیرانه واقعا به درد نخور است و من یا باید ثروتمند شوم یا بمیرم ؟ آیا آنقدری زندگی افراد معمولی که ثروتمند شده اند را نگاه کرده اید که بالاخره به خود بگویید من هم قطعا ثروت را میخواهم به هر قیمتی! آیا به دنبال علم و دانش ثروتمند شدن بوده اید !؟ مشکل شما دقیقا همین است. کسی که واقعا به این وضعیت ذهنی برسد که یقین داشته باشد چه میخواهد و اشتیاق نیز داشته باشد که مثلا ثروتمند شدن چقدر ارزشمند است، در اینصورت تمام وجود او جوری به حرکت و به خلق ایده و…می افتد که هیچ چیز نمیتواند متوقفش کند. آیا اگر ساعت۱ شب باشد، و شما ایده خوبی به ذهنتان برسد، میخوابید و فردا انجام میدهید یا در همان لحظه عملی اش میکنید ؟ آیا وقتی هدفتان ثروتمند شدن است، حاضرید خرجهای اضافی در زندگی خود را کم کنید یا نه !؟ و در صورتیکه پاسخ دهید انجام این کارها در عمل سخت است، به شما خواهم گفت : انجام این کارها سخت نیست ! بلکه شما در تصمیمتان مصمم و قطعی نیستید. یعنی شما ثروت را میخواهید، اما نه به شکل مرگ و زندگی، بلکه فقط با خود میگویید : “اگر بشود خیلی عالی است !”.

برای رسیدن به موفقیت، نوعی از اشتیاق و قطعی بودن در خواسته تان نیاز است، و وقتی آن حس شدید و آن قطعیت در وجودتان ایجاد شود، دیگر این تردید ها یا سختی ها برای رسیدن به هدفتان را، اصلا نخواهید دید. اما وقتی این وضعیت در درون شما وجود نداشته باشد، شما ساعت ۱ شب، ترجیح خواهید داد که مثلا قبل از خوابیدن، وقت خود را با دیدن کلیپ های طنز اینستاگرام هدر دهید، نه اینکه همان موقع بلند شوید و مثلا یک ایده اقتصادی را به سرانجام برسانید. همچنین کسی که واقعا مجبور باشد و بخواهد ثروتمند شود، نمیشیند که غر بزند و دائم نمیشود نمیشود و مشکل دارم و سخت است و…بگوید. بلکه فقط هر آنچه که لازم است را انجام میدهد. جالب است که حتی غر زدن های شما فقط به علت مطمئن نبودن و نخواستن تمام عیار خواسته تان، در ذهنتان شکل میگیرد. در این میان، باورها و هویت دروغینی که برای خود شکل داده اید، مانع اصلی ثروت و جاری نشدن این اشتیاق ذاتی در وجود شماست(گویی ذهنهای باهوش تری دقیقا شما را برای فقیر ماندن برنامه ریزی کرده اند !)، و در فایل صوتی اختصاصی ثروت، به جامع ترین حالت ممکن در تمام طول تاریخ ! به این موضوع پرداخته شده است. این فایل صوتی که شامل فایلهای پیشنیاز و PDF متنی مکمل آن نیز میشود، تضمینی و قطعی ترین محصولی است که صد در صد شما را به ثروت خواهد رساند. لینک محصول اختصاصی ثروت قدرت نامحدود برای کسانیکه میخواهند صد در صد و در سریعترین حالت ممکن ثروتمند شوند.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%