راههایی صد در صد تضمینی برای اینکه ثروتمند شدن خود را بسیار مشکل تر کنید

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 2 ثانیه

در این مقاله راههایی تضمینی که به شما کمک میکنند هرگز به ثروت نرسید را یاد میگیرید. مسیرهایی که حتی اگر به یکی از آنها نزدیک شوید، رنگ ثروت را هم نخواهید دید.

راههایی صد در صد تضمینی برای اینکه ثروتمند “نشوید” !

درباره اینکه چطور ثروتمند شوید، مقالات زیادی نوشته شده است. اما حس میشود واقعا جای مقاله ای که در مورد روشهای قطعی ثروتمند “نشدن” باشد، کاملا خالی است ! اما بدون مقدمه بگوییم که چطور ثروتمند نشوید ؟ دقت کنید که در این مقاله، ثروت حقیقی و طولانی مدت مد نظر است و فضای ذهنی که برای رسیدن به آن لازم دارید. وگرنه مثلا چه بسا یک فرد به علت به دنیا آمدن در یک خانواده ثروتمند، با وجود همه عیب هایی که از درون دارد، حالا حالاها و بدون دانستن و بدون رعایت هیچکدام از این قوانین ثروتمند باشد(کماکان دقت کنید که حتی اگر آن فرد، در بخشهایی از رفتارش هم ارتعاش با فرکانس ثروت نباشد، قطعا ثروتش رفته رفته کمتر میشود، البته مطمئن هستم بخشی از ذهنتان در همین لحظه به دنبال مثال نقض میگردد و یا تحلیلهایش در دوستان و آشنایان و شنیده ها آغاز میشود اما فعلا و تا ضبط شدن فایل صوتی مربوط به این مقاله، همراه با مقاله شوید) !!! آنچه یاد میگیرید، اصول بسیار عمیق ثروت، برای همه، خصوصا برای کسانی است که در حال شروع کردن از صفر هستند.

راههایی که قطعا و صد در صد تضمینی، شما را از ثروت و فراوانی بی قید و شرط دور میکنند :

 1. اگر میخواهید با فریب دادن دیگران و زرنگی کردن، ثروتمند شوید. مثلا اگر تجارتی دارید و محصولاتتان بی ارزش و بدرد نخور است و قصد دارید با زرنگی کردن آنها را به مردم بیچاره بیندازید، بدون اینکه نسبت به آنها حس دلسوزی و درک داشته باشید.
 2. وقتی سر 100 تک تومان با یک راننده تاکسی یا فروشنده سوپر مارکت چانه میزنید
 3. اگر خیلی خیلی خیلی زیاد تلاش میکنید
 4. اگر نسبت به پول اشتیاق زیاد از حد دارید(در حدی که آنرا از خودتان با ارزش تر بدانید)
 5. اگر به شدت از وسایل خود نگهداری میکنید
 6. اگر چیزهایی که دوست دارید را برای خود نمیخرید
 7. اگر هر لحظه محاسبات ذهنی میکنید تا پول بیشتری برای این ماه جمع کنید
 8. اگر وقتی متوجه میشوید یک نفر پولدار است، به یکباره از درون ذوق میکنید و سعی میکنید به او نزدیک تر شوید. یا اگر وقتی فرد پولدار میبینید، از درون تغییراتی(هرچند جزیی) در احساسات و صداهای درونیتان ایجاد میشود(همان صدایی که مثلا از درون میگوید آخ جون نون ام افتاد تو روغن ! پولدارهههههه !!!).
 9. اگر درمورد ثروت حرف میزنید یا درباره دوستان ثروتمند خود به دیگران میگویید(همان دوستی که پدرش کارخانه دارد و همه یکی از آنها دارند !).
 10. اگر به دنبال یک فرد منجی میگردید که به یکباره شما را ثروتمند کند(شوهر پولدار، یا حتی اگر حاضرید فرزند خوانده فردی پولدار شوید !).
 11. اگر با فقر مشکل دارید و از آن مینالید(حتی اگر یک جمله در تمام طول روز از فقر می نالید و نسبت به آن کاملا مقاومت دارید، تضمین میشود که قطعا در همان فقر خواهید ماند).
 12. اگر همواره میترسید که ممکن است روزی پول کم بیاید.
 13. اگر وقتی کسی در خیابان از شما کمک میخواهد، با این تصور که آنها یک باند هستند و همه میلیاردر اند، هیچ کمکی به آنها نمیکنید.
 14. اگر به شدت به دنبال ثروتمند شدن افتاده اید و هر روز “حریصانه” به آن “فکر” میکنید.
 15. اگر پس از خوردن غذا در یک رستوران، استرس میگیرید که چه کسی قرار است حساب کند و نگران میشوید که نکند من باید حساب کنم !؟؟!(این وضعیت آشنا به نظر می آید، نه !؟). و حتی اگر پس از اینکه متوجه شدید دوستتان حساب میکند، به شدت ذوق میکنید !!!

اما چرا این راهها، با وجود اینکه در سطوح هوشیاری پایین، هر کدام یک نکته مثبت و یک دستاورد مثبت برای شما محسوب میشوند(ظاهرا!)، اما در عمل هرگز به ثروت و فراوانی حقیقی و دائم در زندگی شما ختم نخواهند شد !؟؟؟ بگذارید این بار به جای اینکه پاسخها را از سطح هوشیاری بالاتر و مستقیما دریافت کنید، خودتان از همین نگرش فعلی، کمی فکر کنید تا اینکه در زمان مناسب، فایل صوتی مربوط به آن ضبط و بصورت مفصل به آن پرداخته شود. عشق بی پایان به شما قدرت نامحدودیهای عزیز(فایل سابلیمینال برای برنامه ریزی ناخودآگاه و وارد کردن فراوانی و ثروت به زندگی)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع