با روش بدون پارتی برای رسیدن به موفقیت آشنا شوید !


خیلیها از این مینالند که کار نیست، وضع مملکت خراب است، پدر پولدار نداریم و پارتی هم نداریم ! آیا راهی وجود دارد که همه اینها را کنار بزند و شما را کماکان به موفقیت برساند ؟

غیر قابل صرفنظر کردن شوید

این مقاله برای کسانی نوشته میشود که میخواهند به موفقیت و آرزوهای خود برسند، اما نه پارتی دارند و نه پدر پولدار ! پس اگر حتی یکی از این دو مورد را نیز دارید، همین اکنون از خواندن ادامه این مقاله صرفنظر کنید !

هرچند هنوز هم بسیاریها دوست دارند نداشتن شرایط ذکر شده در بالا را به عنوان بهانه ای برای عدم موفقیت خود عنوان کنند، اما باید بدانید هنوز یک راه بسیار قدرتمند وجود دارد که اگر به آن عمل کنید، حتی بدون داشتن پارتی یا پدر پولدار هم میتوانید به هرآنچه که میخواهید برسید ! و آن، تخصص و مهارت است.

اگر در مهارت مشخصی، آنقدر تمرین کنید و مطالعه کنید که تخصص شما در آن زمینه افزایش یابد و جز بهترینها در آن زمینه شوید، من در قدرت نامحدود به شما تضمین میدهم که به هیچ چیز دیگری(پدر پولدار، پارتی و رابطه و…) نیاز ندارید ! در هر زمینه ای که فعالیت دارید، بهترین بودن را مهمترین هدف خود قرار دهید. از طراحی وبسایتتان تا کیفیت محصولی که ارائه میدهید و همه جزییات کاری که انجام میدهید را طوری انجام دهید که بهترین باشد. و خبر خوب این است که وقتی بهترین هستید، عملا غیر قابل صرفنظر کردن خواهید بود ! پس باقی داستانهایی که در سطح جامعه و از وضعیت بد کشور شنیده اید را رها کنید، و تمرکز خود را روی بهترین بودن بگذارید. برای بهترینها همواره بهترین جایگاه ها وجود دارد…(فایل صوتی سابلیمینال جادوگر جذب فراوانی و ثروت به زندگی)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع