برای افزایش ثروت در زندگیتان، لازم است که انرژی اطرافیان و محیط اطراف خود را نیز بالا ببرید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 8 ثانیه

برخیها به محض اینکه پولی بدست می آورند، همه را در جیب خود گذاشته و حس میکنند که به این شکل، رشد اقتصادی بیشتری خواهند کرد و عملا نزدیکان و اطرافیان را از یاد میبرند. اما آیا این نگاه واقعا حقیقت دارد و باعث رشد اقتصادی میشود ؟ حداقل در ظاهر که اینطور به نظر میرسد ! اما حقیقت چیست !؟

برای ثروتمند شدن باید انرژی اطراف و اطرافیان خود را نیز بالاتر ببرید

غیر ممکن است تا زمانی که به اطرافیان و خصوصا نزدیک ترین افرادی که بصورت روزانه با آنها در تعاملید، توجه نکرده باشید، ثروت و فراوانی حقیقی را در زندگی خود تجربه کنید. هرچند واقعا اینطور به نظر میرسد که وقتی پولی را در جیب خود میگذارید، ثروت شما خیلی زیاد میشود ! اما حقیقت این است که برای رسیدن به ثروت و فراوانی حقیقی، بینهایت اهمیت دارد که انرژی محیط، اطرافیان و حتی حیوانات و اشیایی که دائما در اطرافتان هستند را هم بالا ببرید.

مثلا اگر مادر، پدر، هر کدام از اطرافیان نزدیک یا حتی یک حیوان یا یک شی در اطراف شماست که سطح انرژی، ثروت و فراوانی پایین تری در زندگی خود رنج میبرد، بسیار مهم است که حتما به داد آنها هم برسید ! حتی اشیایی که در اطراف خود دارید و قیمت و ظاهر و انرژی آنها نیز اثر گذار اند به همین علت مهم است که ثروت خود را تا حدی در میان همه اینها نیز توزیع کنید.

این موضوع از چند جنبه اهمیت و اثر گذاری دارد. وقتی اطرافیان شما و حتی حیوان خانگی شما (!) هنوز در نگاه کمبود و فقر به سر ببرد، این انرژی دائما، بدون اینکه آگاه باشید، به ناخودآگاه شما تزریق شده و باورهای محدود کننده ای را در ذهن شما ایجاد میکند. مثلا اگر حیوان خانگی شما عادت به گدایی کردن غذا از این و آن کرده باشد، این انرژی حتی در ناخودآگاه شما نیز دائما اثر میگذارد. پس هوای همه اطرافیان و نزدیکان خود را حتی اگر یک گربه است، داشته باشید ! از طرف دیگر، نحوه دیگر این اثر گذاری اینطور است که وقتی اطرافیان را در کمبود باقی گذاشته اید، امواج و ارتعاشاتی که به زندگی شما ارسال میکنند(مثل حسادت و…) نیز بیشتر شده و این موضوع دقیقا به خودتان ضربه بیشتر میزند. بنابر این، کلید ثروت، در جمع کردن و خودخواهانه در حلق خود کردن نیست ! بلکه در به اشتراک گذاشتن حدی از منابع با دیگران و خصوصا نزدیکان است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع