پس ازبرنامه ریزی ناخودآگاه و استفاده از قوانین متافیزیکی، فراوانی و ثروت چگونه به زندگی شما وارد می‌شود؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 24 ثانیه

قدرت نامحدود روش‌های مختلف را به شما آموزش میدهد تا با استفاده از آنها بتوانید فراوانی را به زندگی خود وارد کنید. فایلهای صوتی بینظیر جادوگر، از این موارد هستند که به شما کمک میکنند فقط با گوش دادن به یک فایل صوتی، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کرده و فراوانی را وارد زندگی خود کنید. اما نکته بسیار مهم تر این است که بدانید این فراوانی دقیقا به چه شکل در زندگی شما ظاهر خواهد شد. در غیر این صورت چه بسا این فراوانی به شکل خاصی، وارد زندگی شما شود و از مقابل چشمان شما نیز عبور کند، اما شما اصلا متوجه آن نشده و آنرا از دست بدهید. سپس هم گله های شما از جهان آفرینش آغاز میشود که چرا قانون جذب کار نمیکند ؟ چرا فلان مقاله در زندگی من جواب نمیدهد ؟ چرا فلان راه حل جواب نمیدهد !؟

به‌فراوانی شکل خاصی قائل نشوید

عجیب نیست اگر شما هم جز آنهایی باشید که وجود فراوانی در زندگیشان را فقط بر اساس میزان پول کاغذی که در همین لحظه دارند، میبینند. این نگرش، نگرش کاملاً رایج اما مسمومی است که یکی از بزرگ‌ترین موانع در جهت عملکرد قوانینی مانند قانون جذب در زندگی شماست. بسیاری از کسانی که می‌گویند قانون جذب فراوانی و ثروتی را وارد زندگی من نمیکند، دقیقاً دچار این مشکل هستند که به فراوانی شکل خاصی قائل شده، و به همین علت اگر به هر شکل دیگری غیر از پول کاغذی، فراوانی از مقابل چشمانشان عبور کند، آنرا از دست میدهند و سپس میگویند قانون جذب و ارتعاشات کار نمیکند !

باید بدانید که فراوانی و ثروت می‌تواند به روش‌های مختلفی در زندگی شما ظاهر شود یا حتی همین الان به شکلی دیگر در زندگی شما وجود داشته باشد ! مثلا  وقتی یک ایده جدید به ذهنتان میرسد یا یک دوست و رابطه کاری جدید پیدا میکنید، خود این موارد میتوانند یکی از اشکال ورود فراوانی به زندگی شما باشند، حال آنکه تا زمانی که پول به شکل کاغذی را ملاک وجود فراوانی در زندگی خود قرار می‌دهید، واضح است که به سادگی چنین فرصتهایی را از دست داده و سپس از عمل نکردن قوانینی مثل قانون جذب نا امید میشوید ! باید بدانید چه بسا دارایی شما در حال حاضر، بسیار بالاتر از تمام دارایی کسی باشد که از نظر پول کاغذی میلیاردها تومان از شما جلوتر است !

در ورود فراوانی به زندگی خود، انتظار هیچ شکل و فرم محدود و خاصی را نکشید ! یک بخش مهم از عملکرد قوانینی مانند قانون جذب، این است که دریافت کننده خوبی نیز باشید! و یک دریافت کننده خوب، کسی است که کاملا نسبت به هرچیزی باز است و ورود فراوانی به زندگی خود را، به شکل خاصی(مثلا به شکل پول کاغذی) محدود نمیکند. در حقیقت برخی اوقات یک ایده فکرِی، از میلیاردها تومان پول هم بیشتر می ارزد ! اما تا زمانیکه شما تحلیل های خودآگاه خود را دخیل میکنید، اجازه ورود فراوانی به زندگی خود را به سادگی میگیرید ! با توجه به این نکته، ورود فراوانی به زندگی خود را از دست نخواهید داد.(فایل صوتی سابلیمینال جادوگر قدرت نامحدود برای وارد کردن فراوانی به زندگی)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع