شما ثروتمند نیستید چون آنقدرها به آن اولویت نداده اید و تمرکز کافی روی آن نداشته اید و به حدکافی آنرا نخواسته اید !

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 3 ثانیه

خواستن یک چیز یک موضوع است، اما اولویت دادن به آن و تمرکز صرف کردن روی آن موضوعی کاملا متفاوت است. در این مقاله خواهید شنید که چرا ثروتمند نیستید !

شما ثروتمند نیستید چون انتخاب ناخودآگاه خودتان همین بوده است

مردم عاشق این هستند که از ثروت و ثروتمند بودن حرف بزنند یا قصه هایی را برای خود سر هم کنند که چرا به ثروت نرسیده اند و چه شد که فلان زمینشان از دستشان رفت ! و جالب اینکه به محض صحبت با دیگران، خواهید شنید که واقعا دوست دارند ثروتمند شوند و چه بسا ساعتها زمان بگذارند تا روشی برای ثروتمند شدن بیابند. و سوالی که اینجا مطرح میشود این است که واقعا چرا عده ای با وجود تلاشهایشان ثروتمند نمیشوند ؟ دلیل حقیقی این موضوع چیست !؟

شما ثروتمند نیستید فقط به این علت که اولویت بالایی را به پول یا ثروتمند شدن نداده اید و تمرکز کافی روی آن نگذاشته اید(فقط فکر میکنید که ثروت برایتان بسیار مهم بوده اما حقیقت این نیست). بسیاریها اگر بخواهند فیلمی را ببینند و در دانلود آن از یک سایت با مشکلاتی مواجه شوند، حاضرند ساعتها و به هزاران روش مختلف تلاش کنند که بالاخره به روشی، آنرا به هر طریقی دانلود کنند و سپس ساعتها زمان بگذارند تا آن فیلم را ببینند. اما چه بسا همین عده برای ثروتمند شدن یا برای تاسیس یک بیزنس جدید اینقدرها هم شکیبا نشوند و به محض خوردن به درهای بسته متوقف شوند و سراغ یخچال یا خوراکیهای خوشمزه بروند یا به هر طریق دیگری تمرکز خود را صرف جای دیگری کنند.

همه اینها به این معناست که در حقیقت شما باید آگاه شوید که خواستن حد و اندازه دارد. میزان دارد. و اگر ثروت یا هر چیز دیگری را میخواهید، باید واقعا دقت کنید که آیا در انتخابهایتان، بصورت مستقیم یا غیر مستقیم، در حال انتخاب پیوسته آنچه میخواهید هستید یا خیر !؟ آیا آنچه میخواهید و حس و حال داشتن اش، شب و روز ذهن شما را تسخیر کرده یا هر ازگاهی محض تنوع و برای اینکه عذاب وجدان نگیرید به آن فکر میکنید !؟ و زمانی که آنچه میخواهید را “واقعا” بخواهید و بخاطرش حاضر شوید هر نوع تلفات یا هر گونه قربانی دهید، آن زمان صد درصد به خواسته خود میرسید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%