گرفتار بیپولی شده ام هر راه دیگری هم بسته است، لطفا راهی سریع و اضطراری معرفی کنید


یکی از اعضا به شکل بسیار نگران کننده ای از وضعیت مالی خود صحبت میکنند و از قدرت نامحدود راه حلی سریع میخواهند. ایشان میگویند : “هر راهی بسته است، بیپولی نیز فشار زیادی به من و خانواده ام وارد کرده است. هرچه باشد حتی به قیمت جانم، دقیق انجام میدهم. “.

راه تضمینی ورود سریع جریان کافی از پول به زندگیتان

اگر شما نیز در وضعیت مشابهی قرار دارید، باید به شما بگویم در این مقاله، راه حل قطعی مشکل شما نوشته میشود. اینکه چقدر به آن عمل کنید یا به سادگی فراموشش کنید، به خودتان و میزان تمایلتان به حل مشکلات مالی زندگی خود باز میگردد و مسئولیت آن از قدرت نامحدود ساقط است. به هرحال در این مقاله، فقط راه حل گفته میشود، بدون اینکه دقیقا توضیح داده شود که چرا این راه حل قطعا و همیشه جواب میدهد. اگر هر راهی را آزموده اید و به ته خط رسیده اید، مشکلی نیست زیرا چیزی برای از دست دادن ندارید و بنابر این راه حل ارائه شده را به خوبی و بی چون و چرا اجرا خواهید کرد و نتیجه هم خواهید گرفت. اگر هنوز به ته خط نرسیده اید هم فعلا هر کار دیگری که میخواهید انجام دهید و فقط وقتی به آخر خط رسیدید و مصمم به اجرای دقیق یک راه حل کوانتومی برای ثروت بودید ادامه این مقاله را بخوانید در غیر اینصورت مطالعه این مقاله ممنوع است. اما مراحل چیست :

  1. در همین لحظه حس عالی، ثروت و فراوانی را حس کنید حتی اگر واقعا نمیتوانید : اینکه چطور در شرایط سخت فعلی این کار را کنید به من ربطی ندارد ! من فقط وظیفه دارم راه حل قطعی را به شما بگویم ! راه حلی که صد در صد جواب میدهد. شاید تصویر سازی ثروت، و حس کردن آن با تمام وجودتان، راه خوبی باشد. ممکن است هر فردی روش خاص دیگر خود را برای حس کردن ثروت و یا وضعیت مالی مورد نظرش داشته باشد. شما باید همین الان از نحوه راه رفتن گرفته، تا نشستن، تا حرف زدن و…طوری تغییر دهید که گویی در همین لحظه صد در صد آنچه میخواهید را دارید. همین الان غرق خارق العاده ترین انرژی ها باید شوید. من نمیدانم چگونه این کار را میکنید. من فقط وظیفه دارم راه حل قطعی را به شما بگویم.
  2. وضعیت فعلی و حتی آتی دنیای فیزیکی خود را برای همیشه فراموش کنید : اینکه چطور میخواهید این کار را انجام دهید(توجه نکردن به وضع فعلی) نیز کماکان به من ارتباطی ندارد !!! به هرچه از وضعیت  بد فعلی در زندگی خود تجربه کردید و میکنید، به کل توجهی نکنید و حواس خود را فقط روی گسترش حس خوب، فراوانی و ثروت در همین لحظه متمرکز کنید. اگر طلبکارهایتان چاقو زیر گلویتان گذاشتند هم دست از سر مرحله یک، یعنی حس کردن ثروت و حس خوب در همین لحظه بر ندارید !!! باز هم میگویم به قدرت نامحدود ربطی ندارد که شما چطور میخواهید این کار را بکنید ! شما راه حل قطعی خواستید و این هم راه حلی است که صد در صد جواب میدهد زیرا بر اساس اصول فیزیک کوانتوم کار میکند(فعلا نپرسید چگونه چون وقتش نیست). حتی زمانی که مقادیری پول دریافت کردید هم اصلا توجهی نکنید، ذوق هم نکنید. کماکان حس ثروت و احساسات عالی را در وجود خود بیشتر کنید و با همه وجود خود، بودن در وضعیت ایده آل در همین لحظه را حس کنید.
  3. تحلیلهای منطقی برای همیشه ممنوع : “این ماه فلانقدر حقوق میگیرم اما خرج آخر ماه فلانقدر است پس پول کم خواهم آورد. فلانقدر روز گذشت اما هنوز چیزی ظاهر نشده است.” این نوع تحلیلهای منطقی را در ذهن خود برای همیشه ساکت کنید ! فقط به آنچه به شما گفته میشود باور کنید و فقط همراه شوید. اگر نتیجه قطعی میخواهید مو به مو آنچه گفته میشود را انجام دهید. منطق سم و زهر است ! هرگز چک نکنید که به وضعیت مطلوب رسیده اید یا خیر زیرا در اینصورت در حال محدود و معین کردن تابع موج کوانتومی هستید. ذهن منطقی خود را کاملا ساکت کنید.(زبانم مو در آورد ! 🙂 )
  4. هیچ تصوری درباره نحوه دریافت پول یا حل مشکل مالی خود نداشته باشید : با انجام دقیق مراحل بالا، شما حجم بزرگی از ثروت را به شکل انرژی، تولید کرده اید و همین اکنون آنرا دارید. فقط میماند تبدیل آن از شکل انرژی به شکل “ماده و فرم” و ورود آن به زندگیتان. برای نحوه ورود این انرژی هیچ پیشفرض یا تصوری نداشته باشید و هرموقع حس کردید دلتان میخواهد کاری کنید، هر موقع حس کردید میخواهید جایی بروید یا هروقت ایده ای به ذهنتان رسید، مقاومت نکنید و کاملا باز باشید و پذیرای آن باشید. ثروت میتواند به هر شکلی(ایده خلاقانه، رابطه کاری جدید، و حتی یک کیسه پول از آسمان !!!)، وارد زندگی شما شود و اگر باز نباشید، آنرا از دست خواهید داد. ممکن است آشنا شدن با یک فرد جدید، یک ایده خلاقانه تجاری یا هر چیز دیگری که حتی هیچ ربطی به شغل فعلی شما ندارد، روش ورود انرژی مالی به زندگی شما باشد. انجام این مرحله ساده نیست زیرا ممکن است کلی باور بدرد نخور در ذهنتان نصب شده باشد. مثلا اینکه بگویید : “من هیچ مهارتی ندارم” هم یک باور بدرد نخور است. حتی اگر این باور را دارید هم لطفا و لطفا فعلا علی الحساب هیچ پیشفرضی نداشته باشید. چه بسا فراوانی دقیقا به شکل یکی از مهارتهای قدیمی که داشتید(و از یاد برده اید) وارد زندگی شما شود.

تبریک. شما ثروتمند شدید. به همین سادگی.

نکته : هر موقع این فرآیند را آنقدر دقیق انجام دادید که ذهن منطقی شما بعضا صدایش در آمد که “تو چقدر ساده و احمق هستی که به این حرفها باور کرده ای”، در آن زمان است که شما این فرآیند را به شکل کاملا صحیح انجام داده اید. با بهترین آرزوها برای همه شما قدرت نامحدودیها و خصوصا عزیزی که این سوال را مطرح کردند. عشق بی پایان به شما و آرزوی زیباترین لحظات(فایل صوتی سابلیمینال فراوانی و ثروت)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع