کوچک کردن گامهای فرکانسی تا خواسته، میانبری بینهایت ارزشمند برای اینکه قانون جذب حتما برای شما عمل کند

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 32 ثانیه

بر اساس تجربه شخصی و سالها تحقیق عملی، تئوری و مطالعه در مورد قانون جذب و نحوه عملکرد آن برای جذب آرزویی که دارید، در این مقاله نکته ای را به شما آموزش خواهم داد که تمام مشکلات رایج افراد برای جذب یک خواسته را به یکباره رفع میسازد.

قدرت غیر قابل وصف گامهای فرکانسی کوچک

پس از مدتها بررسی مشکلات عزیزانی که به قدرت نامحدود پیام میدهند(مشکلات در استفاده از قانون جذب)، این مقاله اختصاص دارد به معرفی بزرگترین و رایج ترین مانعی که باعث عدم عملکرد قانون جذب برای افراد میشود و جالب تر آنکه، با مطالعه دقیق راه حلی که در این مقاله مطرح میشود، شما تقریبا هیچ مشکل اساسی دیگری در استفاده از قانون جذب را تجربه نخواهید کرد و جذب خواسته شما، بینهایت ساده تر خواهد شد.

اما این نکته چیست ؟ بسیاری از عزیزان، معمولا خواسته یا چیزی را میخواهند که در حال حاضر، تفاوت زیادی بین سطح انرژی فعلی زندگی آنها و خواسته مورد نظر وجود دارد. مثلا چه بسا یک فرد، به یکباره قصد داشته باشد به ثروت کلانی برسد، در حالیکه فعلا در اداره ای کار میکند که حقوق اندکی دارد. یا شاید کسی که تابحال رابطه عشقی خوبی نداشته(و هنوز نمیتواند از درون با انرژی آن ارتباط برقرار کند)، به یکباره بخواهد رابطه عشقی بینظیری را جذب کند.

عزیزان ! مشکل اینجاست که جهش های یکباره انرژتیک خیلی بزرگ، در “عمل”،تقریبا غیر ممکن است. وقتی انرژی ذهن و باورهای فعلی شما، انرژی تمام محیط زندگی شما، محیط کار شما، و انرژی افرادی که اطرافتان هستند، در حد مشخصی است و شما هر روز هزاران بار تلقین های بسیار منفی را از آنها دریافت میکنید(حتی بدون اینکه آگاه باشید)، در عمل برای شما تقریبا غیر ممکن و بسیار دشوار خواهد بود که جهش بزرگی را در انرژی و احساسات درونی خود ایجاد کنید. کسی که ماهانه 1 میلیون تومان در آمد دارد، برایش بسیار سخت خواهد بود که درآمد ماهیانه 20 میلیون تومان را “تصویر سازی ذهنی کند”. و بزرگترین مشکلاتی که همه از آن حرف میزنند(عدم تمرکز حین تصویر سازی، از دست دادن انگیزه و…)، دقیقا به همین مشکل برمیگردد. یعنی افراد مستقیما سراغ چیزی رفته اند که صادقانه، در حال حاضر اصلا درک دقیقی از انرژی و حس و حال آن ندارند.

قویترین راه حل برای این مشکل که بسیار هم ساده است، این است که گامهای جهش خود را بسیار کوچک کنید. مثلا اگر در حال حاضر، ماهانه یک میلیون در آمد دارید و این عدد برایتان بسیار عادی و راحت “حس میشود”، اکنون میتوانید نکات آموزش داده شده برای جذب یک خواسته را اینبار برای جذب حقوق ماهانه یک و نیم میلیون یا حداکثر مقداری که برایتان از درون، کماکان راحت و قابل دسترسی “حس میشود” به کار گیرید(به یکباره سراغ ماهانه ده میلیون تومان نروید!) و سپس کم کم، وقتی عدد جدید نیز برایتان عادی و راحت “احساس شد”، این عدد را بیشتر کنید. این ریز کردن گامها، به شکل مشابهی، برای جذب هر خواسته بزرگ دیگری میتواند لحاظ شود. این نکته ساده، معجزه ای در استفاده از قانون جذب برای شما خواهد بود و تقریبا تمام مشکلات دیگر را حل خواهد ساخت. زیرا در اینصورت، Critical Factor و ضمیر خودآگاه شما مقاومت صفر را نشان خواهد داد و تولید فرکانس های قوی ذهنی برای جذب خواسته نیز بسیار تسهیل میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع