افشای بزرگترین راز و تنها اصل لازم برای جذب فوری و لحظه ای هر رویداد و علت اینکه نخواهید توانست آنرا برای هر چیزی استفاده کنید

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 22 ثانیه

پس از نوشتن 900 مقاله و تجارب بسیار زیاد و کاملا منحصر به فرد در زمینه جذب یک رویداد با قدرت ذهن، و مطالعاتی بسیار وسیع در همه علوم، بزرگترین راز برای جذب فوق العاده سریع یک رویداد را به شما هدیه میدهم تا از آن در زندگی خود استفاده کنید. اما این راز و اصل مهم چیست ؟

ذهن شما حقیقتا یک تولید کننده و دریافت کننده موج است !

بله، این حقیقتی است که خیلی از فیزیکدانها و دانشمندان مثل انیشتین، پلانک و… به آن پی برده اند و در حرفهای آخر عمر خود، آشکار شدن همین حقیقت، نگرش آنها به زندگی را کلا تغییر داده است. ذهن شما حقیقتا یک تولید کننده موج و دریافت کننده موج است و فرکانس آن، رویدادهای زندگی شما را رقم میزند. و شاید خیلی جاها این را بشنوید اما تفاوت چیزی که در قدرت نامحدود میخوانید با سایر جاها، این است که نویسنده قدرت نامحدود یعنی، نویسنده همه این 900 مقاله صوتی و متنی تاکنون، زمانی شروع به نوشتن یک مطلب میکند که در زندگی خود، واقعا و حقیقتا بارها و بارها اثر غیر اتفاقی و منحصر به فرد نکته ای که به زبان می آورد را دیده باشد.

با مقدمه مختصر گفته شده، اکنون فقط یک حرف باقی میماند. چطور موجی را با ذهن خود تولید کنیم که به سرعت عمل کند ؟! در زندگی شخصی تجارب بسیار منحصر به فردی را از این قدرت که در ذهن همه ماست داشته ام که در آینده اگر لازم شد، حتما زمانی را به تعریف کردن شگفتی این قدرت و اثرات تک تک آنها اختصاص خواهم داد. دقت کنید که وقتی از چنین تجاربی حرف میزنم، تجاربی صد در صد منحصر به فرد است که : “اولا احتمال رخ دادن اتفاقی آن، عملا 1 در میلیون و یا کمتر بوده و دوما، به سرعت رخ داده، یعنی در بازه ای کمتر از چند ساعت و کمتر از یک روز و حتی در لحظه بوده است”. و اکنون قصد دارم پس از نگارش 900 مقاله، مهمترین شاه کلید در استفاده از قانون جذب و ارتعاشات برای جذب خواسته هایتان در زندگیتان را مطرح سازم که بهترین هدیه من به شما خواهد بود.

اما شاه کلید جذب فوری خواسته تان که اگر فقط آن رعایت شود در کمتر از یک روز خواسته تان روبروی شماست(جذب خواسته و آرزویتان، جذب رابطه عشقی، جذب یک فرد خاص، جذب هر مقدار پول و…) چیست ؟؟! کلید اصلی، در کلمه “شدت احساسات” است ! به همین سادگی !  اما از یاد نبرید شدت احساسات درونی شما “میتواند بسیار بسیار بسیار بیش از چیزی که متصورید باشد، نه فقط یک حس خوب نسبت به یک چیز”. حقیقت این است که اگر بتوانید شدت احساسات مثبت خود و حس داشتن یک خواسته در همین لحظه و حس قدردانی و وضوح احساساتتان را نسبت به آن بسیار زیاد کنید(خودهیپنوتیزم)، شما قادر خواهید بود در حداکثر یک روز یا حتی چند دقیقه و چند ثانیه، خواسته خود را مستقیما مقابل خود ظاهر کنید زیرا وقتی حس بسیار بسیار بسیار شدید و عالی نسبت به یک چیز دارید، در حقیقت در حال تولید فرکانسهای قوی درباره آن هستید ! حال اگر این فرکانس و این حس ممتد هم بشود(دائما در طی همه زمانها آنرا حفظ کنید و حس منفی و نگرانی و تردید هم راه ندهید)، دیگر همه چیز بینقص است اما کماکان باید بگویم حتی حس شدید به تنهایی کافیست. و باید بدانید این شدید بودن، بینهایت مرحله دارد ! وقتی حسی بسیار شدید شود، شما غرق در انرژی آن میشوید و انگار تمام وجود شما پر از آن انرژی میشود که دیگر حتی لازم نیست بگوییم رهایش کن، یا لازم نیست بگوییم یقین داشته باش که جذب میشود ! زیرا آنقدر وجودتان از انرژی آن خواسته لبریز میشود که عملا تبدیل به آن میشوید و امواج ذهنی شما فقط روی جذب آن متمرکز میشود ! و تجاربی از که این موضوع برای جذب چیزهای مختلف و خاص شخصا داشته ام شگفت انگیز بوده است. حالا با این اوصاف و پس از دانستن شاه کلید جذب متافیزیکی، مشکل جدیدی مطرح میشود که جا دارد یک فایل صوتی به آن اختصاص دهیم. و آن این است که چطور حس و عشق سوزان و بسیار شدیدی نسبت به یک خواسته ایجاد کنیم !؟! زیرا اگر همین اکنون بخواهید نسبت به یک موضوع حس بسیار عالی داشته باشید، خواهید دید انگار از حدی بیشتر نمیتوانید به آن حس خوب داشته باشید ! مثلا کسی که میخواهد به سرعت یک جاپارک(یک موضوع که برایتان مهم است، اما بصورت داغ و آتشین هم عاشقش نیستید !!!) را برای خودرو اش پیدا کند، چه بسا لزوما نتواند به سرعت، حس و عشقی سوزنده را نسبت به یک جاپارک در درونش تولید کند تا فرکانسهای ذهنی اش قوی باشند و سریعا رویداد رخ دهد !!! پس راه حل چیست !؟ پاسخ خلاصه در استفاده از روشهایی پیشرفته از علوم NLP و هیپنوتیزم و تصویر سازی ذهنی است که بعدها درمورد آن صبحت خواهم کرد. اما در حال حاضر اگر فقط به خودهیپنوتیزم  نیز مسلط شوید، تمام چیزی که برای اجرای این مقاله لازم است را دارید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع