برای چه مدت باید تلقین کرد تا اثر گذاری مورد نظر ایجاد شود ؟

زمان لازم برای مطالعه : 44 ثانیه

یکی از چیزهایی که بسیاریها دغدغه آنرا دارند، این است که برای ایجاد یک تغییر در ضمیر ناخودآگاه و باورهایش، چند بار و برای چه مدت باید تلقین کنند و جملات تاکیدی را بگویند ؟

در تلقین کردن پیشفرضی وارد نکنید

احتمالا در منابع مختلف، روشهایی چند روزه یا حتی چند ماهه برای تلقین کردن موضوعی به خود، و ایجاد تغییرات در مدت زمانی مشخص را مشاهده کرده باشید. باید به شما هشدار دهم که قبول کردن حضور در چنین فرآیندهای زمانبری، یعنی تزریق یک تلقین و یک پیشفرض جدید به ناخودآگاهتان، مبنی بر اینکه فرآیند تغییر شما، زمانبر است و باید به اندازه بازه زمانی گفته شده، طول بکشد ! وقتی شما قبول میکنید که مثلا در یک دوره یک ماهه، تغییری را در ضمیر ناخودآگاه خود ایجاد کنید، اول از همه این پیشفرض را وارد ناخودآگاه خود کرده و این قرار داد را پذیرفته اید که تغییر، باید یک ماه طول بکشد ! حال آنکه چنین چیزی، خود بزرگترین اشتباه است و تلقین را بی اثر میکند.

اثر گذاری تلقین چقدر طول میکشد ؟

هربار که تلقینی به خود میکنید، با این قصد آنرا به زبان بیاورید که قرار است با همین یک بار، اثر مورد نظر حاصل شود. تعداد هیچ اهمیتی ندارد، به جای توجه زیاد از حد به تعداد، یاد بگیرید کیفیت تلقین های خود را بالاتر ببرید. تلقین ها را با حس شدید در وجود خود تجربه کنید، گویی هم اکنون رخ داده اند. اگر یک تلقین شدید باشد و با احساسات قدرتمندی تجربه شود، حتی با یک مرتبه هم میتواند برای همیشه اثر گذار شود.(مقاله اختصاصی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه با تلقین و خودهیپنوتیزم)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع