استفاده از هیپنوتیزم، برای افزایش سرعت درمان سوختگی، شکستگی و سایر بیماریها

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 16 ثانیه

آیا می‌دانید هیپنوتیزم می‌تواند سرعت بهبود شما در بیماریها، سوختگی‌ها و یا شکستگی‌ها را افزایش دهد؟

تحقیقات نشان می‌دهد بیمارانی که حین دوره بیماری ” خود هیپنوتیزم ” کرده و یا تحت تلقین های یک هیپنوتیزور بوده‌اند سریع‌تر درمان شده و دوره نقاهت آنها کمتر از افرادی که بصورت عادی دوره درمان را طی کرده اند بوده است.

در صورتی که یکی از استخوانهای شما شکسته و یا برای شما سوختگی پیش آمده باشد، شما خواهید توانست با استفاده از هیپنوتیزم، طول دوره بیماری خود را کاهش دهید.

بهبود با هیپنوتیزم چگونه است ؟

تصور کنید بدن شما یک خودروی بسیار مدرن و پر سرعت است و راننده آن شما هستید. این خودرو می‌توانند تا 300 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد. حال اگر راننده این خودرو، حین رانندگی کردن، درگیر کارهای دیگری نیز بوده و یا از سرعت بالا ترس داشته باشد ،قطعاً این خودرو نخواهد توانست به حداکثر سرعت خود دست یابد.

پتانسیل حقیقی ذهن و وجود شما بسیار بالاست به شکلی که اگر بتوانید همه‌ی قوای آن را مورد استفاده قرار دهید، زندگی شما کاملا متفاوت خواهد شد. در مقاله چرا برخی افراد هرگز سرما نمی‌خورند گفتیم که 75 درصد از سرماخوردگی‌ها منشا روانی و ذهنی داشته و با کنترل احساسات خود می‌توانید سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید. وقتی شما همه وجود خود را روی مسئله‌ی خاصی متمرکز کنید ، تک تک بخشهای وجود شما نیز تلاش خواهد کرد که خواسته شما را به واقعیت تبدیل کند، حتی بخشهایی که به آن آگاه نیستید.

چگونه از هیپنوتیزم برای بهبود سریع‌تر استفاده کنید ؟

اگر در حال حاضر بیمار باشید و به صورت دروغین به خود تلقین کنید که من به سرعت خوب خواهم شد ، ضمیر خودآگاه شما مشکوک شده و مانع ورود این تلقین به ضمیر ناخودآگاه شما می‌شود. مثلاً ممکن است ضمیر خودآگاه شما بگوید : ” چنین چیزی غیر ممکن است چرا خیال‌پردازی می‌کنی ؟!  “.

به همین علت بهترین راه عبور کردن از ضمیر خودآگاه، فرستادن آن به حالتی مشابه خواب است. شما می‌توانید با انجام هیپنوتیزم توسط خودتان و یا تحت نظر یک هیپنوتیزور، از ضمیر خودآگاه عبور کرده ام و مقاومت آن را از سر راه خود بردارید. بدین ترتیب پیغام‌های شما مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه وارد خواهند شد.

تلقین هایی که حین هیپنوتیزم باید استفاده کنید ساده هستند. مثلا اگر دچار سوختگی شده باشید، فقط با تصور کردن اینکه جای سوختگی درحال بهبود است و همچنین گفتن جملاتی مانند : ” من تا یک هفته دیگر بهبود خواهم یافت ” و سپس تمرکز دائم روی آن، ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی خواهید کرد.

اگر در حال حاضر از هرگونه بیماری شکستگی و یک سوختگی رنج می‌برید، چه یک سرماخوردگی عادی باشد و چه یک بیماری بسیار صعب‌العلاج، هیپنوتیزم می‌تواند ریزترین بخش‌های وجودتان را برای درمان سریع‌تر، با شما همراه کند.

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع