1. چگونه با انجام صحیح تلقین، سیستم کنترل اتوماتیک ذهن خود را، برای موفقیت برنامه ریزی کنید؟


شما همان چیزی میشوید که به آن باور دارید…

در این مقاله قصد داریم به موضوع بسیار ارزشمندی بپردازیم که مطالعه آن میتواند زندگی شما را تغییر دهد.

آیا تابحال درباره تلقین به خود و قدرت بالای آن چیزی شنیده اید ؟

آیا فکر میکنید تلقین به خود، یک خرافات است و هیچ اثری ندارد ؟

ما در این مقاله قصد داریم به سبک قدرت نامحدود، به شما بگوییم که چگونه میتوانید با تلقین به خود، ضمیر ناخودآگاهتان را برنامه ریزی کنید.احتمالا تاکنون مطالب متفرقه ایی را درباره تلقین شنیده اید که اکثرا باعث سردرگمی شما شده اند.حال وقت آن است که قدرت نامحدود، مثل همیشه نظر نهایی را درباره این مطلب علمی بدهد و جستجوهای شما را پایان دهد.

در ادامه مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید چگونه با انجام صحیح تلقین، سیستم کنترل اتوماتیک ذهن خود را، برای موفقیت برنامه ریزی کنید؟

2. چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟


در این مقاله قصد داریم به بررسی علت تاثیر نداشتن تلقینات دروغ بپردازیم . چرا وقتی در تاریکی مطلق هستید و مدام با خود تکرار میکنید : “هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد !” ، تاثیر مثبتی ایجاد نشده و حتی میزان ترس شما بیشتر میشود ؟

چرا وقتی یک نفر را هنوز  دوست دارید و سعی میکنید با تکذیب آن ، به خود بگویید : ” همه چیز تمام شده است و من دیگر او را دوست ندارم” ، اثر معکوس دریافت میکنید و عطش شما برای او بیشتر میشود ؟

چرا تکرار اینکه : ” من انسان موفقی هستم” ، تاثیری در ضمیر ناخودآگاه شما و احساساتی که در درون شما تولید میکند ، ندارد ؟ در ادامه مطلب همراه باشید :

بیشتر بخوانید چرا به زبان آوردن تلقین دروغ ، تاثیر بسیار منفی تری دارد ؟ چطور میتوانید به شکل صحیح ، باوری را به خود یا دیگران تلقین کنید ؟

صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی