چه چیزی سرنوشت شما را رقم میزند ؟ مهمترین عاملی که موفقیت و خوشبختی شما در زندگی را تعیین میکند چیست ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 23 ثانیه

آیا تابحال فکر کرده اید چه چیزی مهمترین عامل تعیین کنتده خوشبختی در زندگی شماست؟

در میان اینهمه عوامل متعدد، فکر میکنید چه چیزی سرنوشت شما را رقم خواهد زد ؟

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه چیزی سرنوشت شما را رقم میزند.

توجه داشته باشید که این مقاله، جز مقالات بسیار مهم است زیرا پاسخ این سوال، همان علت شکل گیری و تاسیس وبسایت قدرت نامحدود را توجیه میدارد.

عوامل موثر بر موفقیت و خوشبختی

اگر به جستجو و مطالعه درباره عوامل موثر بر موفقیت بگردید، موارد بسیاری را خواهید یافت. اما بنظر شما عامل اصلی چیست ؟ آیا علم شما چیزی است که موفقیت و خوشبختی شما را رقم میزند ؟ یا تحصیلات دانشگاهی باعث موفقیت و خوشبختی شماست ؟ شاید نیز عوامل دیگری وجود دارند که موفقیت و خوشبختی شما را رقم میزنند.

اگرچه همه عواملی که گفتیم کاملا میتوانند در موفقیت و داشتن حس خوشبختی شما نقش داشته باشند، اما باید بدانید عامل بسیار مهم دیگری در موفقیت شما نقش دارد که اطلاع از آن تمام زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. در حقیقت چه بسا درباره این عامل، بارها مطالبی خوانده باشید اما کاری که ما قصد داریم در اینجا انجام دهیم این است که تاکیدی مجدد بر قدرت و اهمیت این نکته داشته باشیم.

روانشناسی و مهارتهای ارتباطی شما مهمترین عامل تعیین کننده است

بله، شاید این مساله برای شما کمی عجیب باشد، چیزی که نهایتا سرنوشت شما را رقم میزند، مهارتهای ارتباطی و روانشناسی شماست. در حقیقت با وجود اینکه مدرک دانشگاهی، تحصیلات، علم، مهارتها و سایر موارد میتوانند موثر باشند، اما عاملی که زندگی شما را رقم میزند، دقیقا مهارتهای ارتباطی شماست. وقتی از مهارتهای ارتباطی حرف میزنیم، منظور ما هم ارتباط شما با درون خود، و هم ارتباط شما با دنیای بیرونی و انسانهاست.

مهم نیست چقدر علم و دانش دارید و چقدر ارزشمند هستید. مهم نیست مدارک دانشگاهی شما چقدر معتبر است، مهم نیست چقدر ثروت دارید. اگر ارتباط شما با دنیای بیرون، و همچنین ارتباط شما با درون خودتان آسیب ببیند و مهارتهای لازم را نداشته باشید، این مساله مستقیما در سرنوشت شما اثر گذار خواهد بود.

نحوه تعامل شما با جهان بیرون ، شغل، ثروت، فردی که با او ازدواج میکنید و پویایی و شادابی زندگی شما را رقم میزند و نحوه تعامل شما با درونتان، احساسات و سلامت و شادابی درونی شما را شکل میدهد.

این نکته، دقیقا علت تاسیس وبسایت قدرت نامحدود است. ما در قدرت نامحدود قصد داریم با در اختیار گذاشتن هر آنچه برای موفقیت و خوشبختی خود نیاز دارید، مسیر شما را هموار کرده و موفقیتتان را تضمین کنیم.

بصورت خلاصه :

از این لحظه ببعد، تمرکز ویژه ای روی ارتباطات درونی و بیرونی خود داشته باشید.

Attraction Law

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به آنچه میخواهید استفاده کنید ؟

قانون جذب را از زبان قدرت نامحدود بشنوید و با افکارتان ، هر آنچه که میخواهید را جذب زندگی خود کنید

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خریـــد فایل کتــاب

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%