در زندگی، هیچ چیز کاربردی تر از توجه دائم به چاکراهای انرژی وجود ندارد

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 0 ثانیه

همه انسانها از چیزهای همه کاره خوششان می آید. چاقوی همه کاره، ابزار های همه کاره و سایر موارد مشابه، مثالهایی رایج و روزمره از این موضوع هستند. اما به راستی چاقو و ابزار همه کاره انسان در زندگی چیست ؟

ابزار همه کاره در زندگی، توجه مداوم به چاکراهای انرژی است

در قدرت نامحدود، پس از این روزها و این سالها و در میان همه هزاران مقاله متنی و صوتی نوشته و ضبط شده، اگر کسی مصرانه دنبال شاه کلیدی باشد که ثانیه به ثانیه و روز به روز به آن توجه کند و با استفاده از آن تمام ثانیه ها و لحظاتش را به بهترین حالت سپری کند، باید موضوع چاکراها را مطرح کرد. چاکراهای انرژی، به زبان ساده مراکز انرژی موجود در بدن هستند و هرکدام از چاکراها مرتبط با شاخه خاصی از رشد یک انسان است. مثلا، مسائل مربوط به امنیت، احساسات و اشتیاقها، اعتماد به نفس، عشق و علاقه، ارتباطات، هوشیاری و معنویت از جمله ویژگیهای مرتبط با چاکراهای مختلف هستند که هرکدام به نوعی رشد انسان در بعد خاصی از تکامل خود را نشان میدهند.

از این رو اگر قصد بهبود زندگی خود در تمام ابعاد را دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اول از همه به موضوع چاکراها کاملا شناخت و تسلط پیدا کنید. یعنی اول از همه بدانید داستان چاکراها چیست ! عملکرد هر کدام چیست ! سپس، با آگاهی به این چاکراها، وضعیت خود در هر چاکرا را در هر لحظه کنترل کنید و مشکلات مختلف مرتبط با چاکراهای گوناگون خود را رفع کنید. مثلا ممکن است لازم باشد روی اعتماد به نفس خود یا روی نگرشهایی که اعتماد به نفستان را متزلزل میسازد کار کنید، یا اینکه مشکلات عشقی را در زندگی خود حل کنید و عشق را در زندگی خود به جریان بیندازید یا اینکه روی چاکراهای دیگر خود کار کنید. با انجام این کار، خواهید دید که روز به روز تمامی ابعاد زندگیتان به شکل غیر قابل باوری رشد میکند. بهترین مسیر برای رشد چاکراها نیز دنبال کردن منظم مقالات صوتی و متنی وبسایت قدرت نامحدود است که مسیری میانبر و بدون اضافات و بسیار سریع را برای رشد شما رقم خواهد زد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع