چطور با استفاده از قانون جذب، موفقیت و افراد موفق را جذب زندگی خود کنید ؟


قانون جذب یکی از قوانین بسیار کاربردی و پرطرفدار در جهان آفرینش است که البته عده اندکی طرز کار دقیق آنرا میدانند. در این مقاله، شما یاد خواهید گرفت که چطور افراد موفق را جذب زندگی خود کنید. 

قانون جذب در جهان

جهان بر اساس قوانین مختلفی در حرکت است. در این میان، یکی از قدرتمند ترین قوانین، قانون جذب است. بصورت خلاصه، این قانون بیان میکند که هرچه به آن فکر کنید، جذب زندگی شما خواهد شد و واقعیت پیدا خواهد کرد. هرچند بیان این قانون ساده است، اما اجرای عملی آن دارای ظرافت هایی است و دقیقا به همین علت، بسیاری از افراد هرگز متوجه نمیشوند که چگونه میتوان از این قانون بصورت عملی بهره برد و فقط به دانستن کلیتی از آن بسنده میکنند.

قانون جذب چطور کار میکند ؟

شاید هنوز هم برای بسیاری از افراد، نحوه عملکرد این قانون کمی مبهم و پیچیده باشد. بسیاری از افراد نمیتوانند درک کنند که چطور نحوه فکر کردن آنها، میتواند باعث رخ دادن اتفاقات عجیب و شگفت انگیز مثبت در زندگی آنها شود. علت این مساله، پایین بودن سطح هوشیاری و نداشتن دانش کافی درباره قدرتی است که در ضمیر ناخودآگاه بشر نهفته است.

بصورت خلاصه، بخش بسیار بزرگی از پتانسیل شما، دقیقا در بخشهایی از وجود شماست که بصورت ناخودآگاه در جریان است. بیش از 90 درصد توان وجود شما در بخشهایی از ذهن شماست که اکنون هیچ آگاهی به آنها ندارید. این آگاهی نداشتن، به این معناست که در حال حاضر، عملا در برخی اوقات، این بخشهای ناخودآگاه به نفع شما کار کرده و در زمانهایی دیگر نیز این قسمتها، بر ضد شما عمل کرده و باعث بدشانسی آوردن یا شکست شما میشوند.

حال اگر دقیقا بدانید چگونه میتوان از قانون جذب برای جذب موفقیت و افراد موفق بهره برد، قادر خواهید بود این بخشهای ناخودآگاه را طوری برنامه ریزی کنید که بدون اینکه آگاه باشید و در همه اوقات، به سود شما کار کنند یا در بدترین حالت، حداقل اینکه به ضرر شما کار نکنند ! در اینصورت است که خواهید دید بدون آنکه آگاه باشید، افراد موفق جذب زندگی شما میشوند، اتفاقات مثبت بصورت شگفت انگیز و بدون اینکه تلاشی (غیر از یادگیری دقیق عملکرد قانون جذب کرده باشید)، رخ میدهند و گویی همه چیز بصورت اتوماتیک بسمت موفقیت شما به جریان می افتد. در کتاب قانون جذب خود(انتهای این مقاله) به تفصیل گفته شده است که دقیقا چطور باید از این قانون استفاده کرد.

اما جهان چطور به افکار مثبت شما اینقدر عالی و سریع پاسخ میدهد ؟

جهان هوشمند است. وقتی از هوشمند بودن حرف میزنیم، منظور ما یک هوش عادی نیست. بلکه یک هوش بسیار پیچیده و خارق العاده منظور ماست. بمحض اینکه انرژی و افکار مثبت را در بند بند وجودتان، کلماتتان و رفتارتان با جهان به نمایش بگذارید، تمام دنیا این انرژی را دوباره به شما باز خواهد گرداند. از متنهایی که در پروفایل شبکه های مجازی خود میگذارید، تا عکسهای اینستاگرام تان و هر جزییات دیگری که به شما مربوط است، تماما باعث تحول در جهان میشوند و اگر انرژی مثبت را در سطح جهان گسترش دهید، این انرژی فوق العاده دوباره به سوی شما باز خواهد گشت. شما درحال حاضر بصورت ناخودآگاه هزاران رفتار از خود نشان میدهید که جزیی ترین آنها مانند سرعت تنفستان، تاثیراتی را بر ذهن افراد اطراف میگذارد و شما به هیچ یک آگاه نیستید. حال کاری که قانون جذب انجام میدهد این است که همه این بخشهای ناخودآگاه را برای موفقیت شما هماهنگ و همراه میسازد تا با سرعتی هزاران برابر بیشتر، به هر آنچه میخواهید برسید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع