به لغات احساساسی خود دقت کرده و آنها را گسترش و تنوع دهید

زمان لازم برای مطالعه : 57 ثانیه

زبان، یکی از مهمترین ابزارهایی است که میتواند باعث افزایش فراوانی در تونل واقعیت شما یا دیگران، در مسیر زندگی شود. بسیاری از افراد دایره لغات احساسی محدودی دارند و همین دایره محدود لغات و صفات، باعث میشود بازه احساسات و رویدادهای تجربه شده توسط آنها نیز کاملا محدود باشد.

از چه کلماتی استفاده میکنید ؟

کافیست پای صحبت یک فرد بنشینید و کلمات مورد استفاده توسط او را نظاره گر شوید. این کلمات و فرکانس استفاده از آنها، توصیفگر بسیار دقیقی از تونل واقعیتی است که آنها به شکل ناخودآگاه برای خود میسازند. کلمات همچون بسته های انرژی هستند که بسیار قدرتمند اند. در واقع با نظاره گر شدن کلمات مورد استفاده توسط افراد، شما کاملا قادر خواهید بود شخصیت آنها را بشناسید. همچنین با وارد کردن کلمات مناسب به تونل واقعیت خود، شما میتوانید احساسات مذکور را بیشتر و بیشتر وارد تونل واقعیت خود کنید.

کلمات را جدی بگیرید !

هر تونل واقعیت کلمات محدود و خاص خود را دارد بنابر این اگر میخواهید تحول ایجاد کرده، موفقیت و فراوانی را جذب زندگی خود کنید، به کلمات و صفات احساسی زیر توجه ویژه کنید و آنها را به نوعی وارد مکالمات روزمره خود کنید ! کافیست کلماتی مانند کلمات زیر را هرچه بیشتر و بیشتر وارد زندگی و تونل واقعیت فعلی خود کنید، حتی شکلک های مورد استفاده حین چت کردن خود را نیز گسترش و تنوع دهید. به زودی تاثیر سریع و شگفت انگیز این تغییر کوچک را خواهید دید. توجه کنید که این کلمات در مکالمات درونی شما با خودتان نیز باید وارد شوند :

 1. نامحدود
 2. بینهایت
 3. فوق العاده
 4. بینظیر
 5. شگفت انگیز
 6. قدرت
 7. عشق
 8. فراوانی
 9. بهترین
 10. دوست داشتنی
 11. خیره کننده
 12. استواری
 13. تنوع
 14. خلاقیت
 15. لذت
 16. امید
 17. قدردانی
 18. مهربانی
 19. کنجکاو
 20. امنیت
 21. آرامش بی قید و شرط
 22. باور
 23. تحسین
 24. اشتیاق
 25. رضایت
 26. غرور
 27. الهام
 28. توانایی
 29. اعتماد به نفس
 30. شکوفایی و رشد

مقاله اختصاصی “چطور توسط ذهن خود، امواج و ارتعاشات فکری مثبت تولید کنید ؟” تنها مقاله ایست که به شما آموزش میدهد چطور ارتعاشات مثبت متافیزیکی را به شکل صحیح تولید کرده و زندگی خود را متحول کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع