چگونه از قدرت کلمات برای جذب احساسات خوب و موفقیت استفاده کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 20 ثانیه

آیا با قدرت کلمات آشنا هستید ؟

آیا میدانید کلمات چقدر تاثیر گذار هستند ؟

چطور میتوان با استفاده صحیح از کلمات، موفقیت و احساسات خوب را جذب زندگی خود کرد ؟

ارتباط وضع فعلی زندگی شما و کلمات مورد استفاده

آیا میدانید برای تشخیص وضعیت زندگی یک فرد، کافیست فقط به کلمات پر تکرار فرد حین مکالمه دقت کنید ؟ کلمات قدرت غیر قابل وصفی دارند و هر کلمه ای که آنرا زیاد تکرار کنید، واقعیت زندگی شما را تعیین خواهد کرد. همانطور که در مقاله مربوط به قانون جذب مطرح کردیم، هرآنچه که زیاد به آن فکر کرده و روی آن متمرکز شوید، جذب زندگی شما خواهد شد.

ضمیر ناخودآگاه شما با تکرار برنامه ریزی میشود. در این میان، کلمات پر تکرار، یکی از مهمترین چیزهایی هستند که باعث برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شده و نهایتا وضعیت زندگی شما را رقم خواهند زد.

ممکن است فکر کنید که مثلا : چون زندگی خوبی ندارید است که کلمات منفی به کار میبرید. حال آنکه تحقیقات نشان میدهد این مساله، در جهت عکس روی میدهد. یعنی چون کلمات شما تماما بار منفی دارد، درک شما از واقعیت زندگیتان نیز به نحوی تغییر میکند که حس بدبختی بیشتری داشته باشید(حتی اگر حس شما حقیقت نداشته باشد!). کلمات میتوانند درک شما از حقیقت زندگیتان را تغییر دهند، بنابر این کافیست از همین امروز کلمات مثبت را وارد زندگی خود کرده و مدام آنها را در جملات مختلفی تکرار کنید. به زودی اثر آنها را خواهید دید…

لازم به ذکر است همانطور که در مقاله ارزشمند ” هیپنوتیزم گفتاری ” مطرح کردیم، یک نکته بسیار مهم، این است که ضمیر ناخودآگاه شما، تفاوت میان افعال منفی و مثبت را متوجه نشده، و به همین دلیل با گفتن عبارت ” من نمیخواهم فقیر شوم ” شما عملا در حال جذب بیشتر فقر خواهید بود. زیرا درحال استفاده از کلمه فقر هستید. اما چطور میتوان از کلمات برای داشتن زندگی زیباتر استفاده کرد ؟

کلمات میتوانند خوشبختی شما را رقم بزنند

برای اینکه از قدرت کلمات به نفع خود استفاده کنید، کافیست از همین امروز، تمام مکالمات روزمره خود را چه با دیگران و چه با خود، پر از کلمات مثبت کنید. مثلا حتی اگر در رابطه عشقی خود، میخواهید از فرد مقابل انتقاد کنید، به جای گفتن ” وقتی اون کار رو انجام میدی واقعا متنفر میشم “، از جمله جایگزین ” وقتی اونیکی کارو میکنی من فوق العاده خوشحال میشم چون بهترین حس دنیاست ! ” استفاده کنید. تا میتوانید با کلمات مثبت، بار مثبت جملات خود را افزایش دهید.

هر آنچه که مدام تکرارش کنید، زندگی شما را رقم خواهد زد. کافیست از همین لحظه هرگز اتفاقات منفی و کلمات منفی را تکرار نکنید و در عوض، فقط کلمات مثبت و آنچه آرزویش را دارید مطرح کنید. در چند ساعت آتی، اثرات آنرا خواهید دید. شما باید نسبت به نداشته هایتان، رویدادهای بد و همه کلمات منفی کاملا بی اعتنا شوید یا اینکه حتی اگر میخواهید آنها را بر زبان بیاورید، به سرعت و با کمترین توجه، از آنها عبور کنید. در عوض روی کلمات و رویداد های مثبت کاملا متمرکز شوید. حتی اگر در مکالمه با فردی دیگر، بعضی جملات منفی را میشنوید، به آنها کمترین تمرکز را اختصاص دهید، و فقط روی بخشهای مثبت گفتگو با دیگران متمرکز شوید و آنها را بزرگتر از آنچه هستند نمایش دهید.

تحقیقات نشان میدهد با تکرار یک کلمه برای چیزی حدود ۵۰ بار در مکالمات و جملات روزمره، تمام احساسات شما نیز متناظر با آن کلمه شده و بنابر این با تکرار کلمات مثبت، شما ضمیر ناخودآگاه خود را برای جذب بیشتر رویداد های مثبت برنامه ریزی خواهید کرد. در نهایت با ذکر مثال، به شما آموزش میدهیم که چطور میتوانید از قدرت کلمات برای جذب آنچه میخواهید بهره ببرید، مثلا فرض کنید شخصی یک دوچرخه داشته و اکنون میخواهد یک خودرو بخرد ! :

  1. من از این دوچرخه آشغال متنفرم !
  2. این دوچرخه واقعا بده.
  3. من این دوچرخه رو نمیخوام !
  4. من عاشق داشتن این ماشینم !
  5. اونقدر عاشق این ماشین ام که حد نداره !
  6. واااای ! حتی تصور داشتن این ماشین بینظیر منو فوق العاده خوشحال میکنه ! من عاشق این ماشین دوست داشتنی ام !

در لیستی که میبینید، جمله ۶ بهترین جمله و جمله ۱ بدترین جمله است ! هرچقدر جملاتی مانند ۶ در مکالمات روزمره شما( چه با خود و چه با جهان اطراف)، بیشتر شود، خوشبختی بیشتری جذب زندگی شما خواهد شد. پس وقت آن است که از همین لحظه، به کلمات و بار احساسی آنها توجه بیشتری داشته باشید.

کتاب خارق العاده قانون جذب، تنها مرجعی است که نحوه عملکرد دقیق قانون جذب را بصورت کاملا علمی و مرحله به مرحله شرح میدهد تا با استفاده از آن بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را برای رسیدن به هر آنچه که مد نظر دارید، برنامه ریزی کنید.

Attraction Law

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به آنچه میخواهید استفاده کنید ؟

قانون جذب را از زبان قدرت نامحدود بشنوید و با افکارتان ، هر آنچه که میخواهید را جذب زندگی خود کنید

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خریـــد فایل کتــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%