به دنبال ایجاد و کشف عشق در زمینه مورد نظر خود باشید، باقی مسیر خودش طی خواهد شد

زمان لازم برای مطالعه : 53 ثانیه

عشق بلد است چگونه خود را به سرانجام برساند ! و این مقاله دقیقا روی همین موضوع تاکید دارد.

عشق و علاقه شدید خود را بیابید یا ایجاد کنید

اگر قصد دارید در زمینه و موضوع خاصی بسیار موفق شوید و در زمان اندک، از همه سبقت بگیرید، باید بخشی از آن زمینه را پیدا کنید که به معنای حقیقی عاشقش شوید و در اینصورت همین عشق و اشتیاق، شما را به رشد و موفقیت خواهد رساند. تازمانیکه به چیزی علاقه شدید نداشته باشید، همه انرژی شما دخیل در آن نخواهد شد. وقتی به چیزی علاقه نداشته باشید، بخش بزرگی از انرژی شما در مقاومت ها و جنگهای ناخودآگاه درونی صرف میشود و در نتیجه رشد شما در آن موضوع، عملا غیر ممکن یا بسیار کند خواهد شد.

در هر زمینه ای که قصد رشد دارید، در خود علاقه ایجاد کنید. و ممکن است بپرسید مگر میشود علاقه ایجاد کرد !؟ پاسخ مثبت است. در هر زمینه ای، چیزهایی هست که میتوانید روی آنها متمرکز شوید و سپس از همین حس علاقه برای علاقمند شدن به کل موضوع استفاده کنید. همه چیز به این برمیگردد که آن موضوع را چطور میبینید و اگر نحوه دیدن خود را تغییر دهید، علاقه شما و در نتیجه سرعت رشدتان در آن زمینه نیز تغییر خواهد کرد.

برای کسانیکه نکته ای عمیق تر از این میخواهند، باید گفت : “اگر قصد دارید در تمام زمینه ها بهترین شوید، باید تماما و ثانیه به ثانیه با عشق زندگی کرده و لحظه به لحظه را با عشق سپری کنید.”. و چنین چیزی کاملا ممکن است. با رفع عیبهای درونی و کنار گذاشتن نگرشهای معیوب و باورهای ناکارآمد یا به عبارتی همان افزایش سطح هوشیاری، وارد مدارهای بالاتر انرژی میشوید و هر ثانیه در بهترین احساسات درونی نسبت به جهان خواهید بود. در اینصورت وارد هر موضوعی که شوید، بهترین و موفق ترین خواهید بود. و این چیزی است که نتایجش شما را شگفت زده خواهد کرد.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%