چک لیست سه گانه قدرت نامحدود برای تحولات همه جانبه در زندگی شما

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 0 ثانیه

در این مقاله یک سیستم سه گانه به شما معرفی خواهم کرد که بر اساس عمیق ترین اصول روانشناسی و متافیزیک ساخته شده است و زندگی شما را در همه ابعاد، متحول خواهد کرد. وقتی از همه ابعاد حرف زده میشود، منظور همه ابعاد زندگی شما، مانند خوشحالی و آرامش، رابطه عشقی عالی و تحولات مالی بزرگ است.

چک لیست سه گانه قدرت نامحدود

هر 15 دقیقه(وقتی عقربه ساعت در بازه های 15 دقیقه ای توقف میکند)، لیست سه گانه زیر را به سرعت و به ترتیب انجام دهید :

  1. فیزیولوژی : وضعیت فیزیولوژی و زبان بدن خود را چک کنید، صاف بنشینید، با کمر صاف راه بروید. ژست و زبان بدن خود را به سرعت مثبت کنید. همچنین میتوانید یک حرکت بسیار کوچک ورزشی یا فیزیکی انجام دهید.(از حرکت و ورزش با یک انگشت گرفته تا یک درازنشست یا شنا سوئدی، بر اساس شرایطی که در آن هستید!)
  2. تولید حس عشق و هیجان : یک فکر کوچک تولید کنید که تمام وجود شما را با آتش عشق و هیجان، برانگیخته میکند. این موضوع میتواند تصور محقق شدن یک آرزو و حس کردن کامل این مساله باشد که شما هم اکنون آنرا دارید.
  3. تولید حس شکر گزاری : یک ویژگی درونی خیلی کوچک از خودتان، محیط اطراف یا خاطره های گذشته تصور کنید که به خاطر آن عمیقا حس شکرگزاری دارید. دلیل یا موضوعی را در اطراف خود و در همان لحظه بیابید که به خاطر آن عمیقا حس شکرگزاری دارید. این موضوع میتواند بسیار ساده باشد. مثلا اینکه دست دارید، پا دارید، یا حتی اینکه نفس میکشید(بسیاریها نفس هم نمیکشند !). حش شکر گزاری را نسبت به چیزی در درون وجود خود تجربه کنید. مثلا یک ویژگی اخلاقی کوچک که در شما وجود دارد.
  4. آزاد ! : در باقی زمانها کاملا آزاد هستید هرچقدر که میخواهید فکر منفی کنید !

مزیت این سیستم سه گانه چیست ؟

این سیستم جادویی بر اساس عمیق ترین قوانین روانشناسی و متافیزیکی ساخته شده است و با انجام آن سطح انرژی ارتعاشی خود را بالاتر برده و همه رفتارهای شما به صورت اتوماتیک و به بهترین حالت تنظیم خواهد شد. به زودی، از همان چند ساعت اول، متوجه خواهید شد که زندگی شما چقدر متحول شده است !(چطور ارتعاشات فکری قدرتمند ارسال کنید؟)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع