رسیدن به چیزی که میخواهید، به سبک قدرت نامحدود !

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 42 ثانیه

فقط یک بار نیت و عبور آرام و حتی بدون تلاش فکر آنچه میخواهید، برای رسیدن سریع به آن کافیست. به شرطی که پس از آن خلاء مطلق و بدون “من” شوید و به ظرفی خالی و انعطاف پذیر، برای دریافت و عمل به هر نوع الهامی که به شما خواهد رسید تبدیل شوید. اینکه این ایده ها از کجا الهام میشوند سوالی است که خودتان باید به دنبالش بروید، وظیفه من، فقط بیان تنها روشی است که همواره و تحت هر شرایطی، جواب میدهد ! این، جایی است که عمیقترین هوش شما نهفته است، یعنی ضمیر ناخودآگاه یا هرچیز دیگری که نامش را میگذارید !…(قدرت نامحدود)

نمیدانم هضم چیزی که اکنون به شما میگویم، چقدر برایتان عجیب خواهد بود. به هر حال باید بگویم که فقط یک بار عبور خواسته ای که میخواهید و به آرامی اراده کردن و خواستن آن، برای رسیدن به آن کافیست ! ممکن است خیلی عجیب به نظر برسد، اما این، روش موسس قدرت نامحدود است !

ضعف ضمیر خودآگاه

قبل از اینکه این روش را بیازمایید، اول از همه باید کاملا از توان ضمیر خودآگاه خود، چه بر اساس داده های علمی موجود و چه بر اساس تلاشهای زیادی که قبلا کرده اید و به جایی نرسیده است، نا امید شده باشید. در غیر اینصورت این روش قطعا برای شما جواب نمیدهد. باید به حماقت مطلق ضمیر خودآگاه پی برده باشید.(آموزش فرآیند CRVV ارتش آمریکا برای اطلاع از هرچیزی در هر زمان و مکان)

ضمیر خودآگاه فقط میتواند چیزی کمتر از ده داده را بصورت همزمان پردازش کند. حال آنکه ضمیر ناخودآگاه شما، میلیونها داده را در هر ثانیه بصورت همزمان مورد پردازش قرار میدهد. این بدین معناست که عمیق ترین بخش هوش شما، در ضمیر ناخودآگاهتان نهفته است ! حال آنکه بسیاری از مردم سعی دارند با تعیین خودآگاهانه استراتژی به جایی برسند ! تضمین میکنم موفقیت به شیوه خودآگاه بسیار سخت یا تقریبا غیر ممکن است ! ایده ها باید از جایی عمیق تر و در زمان مناسب، به شما الهام شوند.

روش قدرت نامحدود برای رسیدن به هر آنچه میخواهید

فقط یک بار نیت آرام و خالصانه و عبور فکر آنچه میخواهید، برای رسیدن سریع به آن کافیست. خوب دقت کنید که چه جمله ای خواندید، و آنرا دوباره بخوانید. فقط با یک بار نیت کردن بسیار سطحی و عبور دادن خواسته ای که دارید، صد در صد به آن خواهید رسید. به شرطی که نکات زیر را پس از آن رعایت کنید.

اول اینکه تمام تحلیلهای خود را رها کنید و ذهن خود را تماما به سطل زباله بیندازید. حتی به مسیر و نحوه دریافت خواسته خود، برای یکبار هم که شده فکر نکنید ! نکته دیگر اینکه خلاء مطلق شوید و “من” خشک و انعطاف ناپذیر خود را کنار بگذارید. به محض اینکه خواسته خود را مطرح کردید، همه رویدادهای اطراف خود را بدون تعصب و انعطاف پذیرانه رصد کنید. فراموش نکنید که اگر خلاء نباشید و یا پذیرای هر ایده ای نباشید، به سادگی آنرا از دست خواهید داد. کسانیکه “من” بزرگی دارند و حس میکنند زیاد بلدند، معمولا به سادگی این راهنمایی ها را از دست میدهند و فیلتر میکنند.

این الهامات از کجا می آیند ؟!

پاسخ این سوال مشکل شماست ! من فقط باید روش را به شما میگفتم ! خودتان دنبال پاسخ این سوال بروید. خدا، کائنات، انرژی، ضمیر ناخودآگاه، ماتریس داده های تجمعی جهان آفرینش و… نمیدانم ! خودتان نامی برایش بگذارید. اما این روش کار میکند…. خیلی خوب و شگفت انگیز هم کار میکند ! (هو اوپونوپونو (ho’oponopono) یا پاکسازی کوانتومی، به سبک قدرت نامحدود ! روش بومیان هاوایی و وضعیت صفر مطلق، برای رسیدن به هر آنچه میخواهید، درمان بیماریها، ثروت، و… )صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%