در طی روز، دائما و مکررا، و به شکلی باورنکردنی اعداد رند میبینید ؟ معنای دیدن دائم ۱۱:۱۱ یا اعداد رند مشابه چیست ؟


شاید شما نیز جز آن دسته از افراد باشید که در طی روز دائما اعداد رند میبینند. اما معنای چنین رویدادهای عجیبی چیست !؟

اعداد رند معنا دارند…

شاید برخی از افرادی که ذهنی به شدت اسیر در تفکر منطقی دارند و مطالعات گسترده تر نداشته اند، با دیدن تیتر این مقاله شوکه شده و بگویند : “مگر دیدن اعداد رند هم معنا دارد !؟ این مطلب که اثبات شده و علمی نیست !”. حال آنکه باید گفت این مطلب دقیقا دلیل علمی دارد. این روزها در سطح جهان پروژه های مختلفی مانند Global Consciousness Project انجام شده و میشود که نتایج این تحقیقات به وضوح نشان میدهد زمانیکه سطح هوشیاری عده ای از مردم در مکانهای خاصی بالاتر میرود، میزان نظم تولید شده توسط سیستم های تولید اعداد اتفاقی نیز افزایش میابد ! به این معنا که اصولا، ناهوشیاری بینظمی تولید کرده و هوشیاری باعث نظم بیشتر میشود. یک مثال بسیار ساده از این موضوع، وضعیت نظم در یک محل است. اصولا بینظمی به سادگی رخ میدهد و هرچقدر ناهوشیارتر باشید یا ذهنتان درگیر با افکار و…باشد، بینظمی بیشتری نیز تولید میشود اما برای اینکه اتاق یا محل کارتان منظم باشد، باید هوشیار باشید و این مثال ملموسی است که همه آنرا تجربه کرده اند.

صبر کنید ! وقتی از اعداد رند برای شما حرف زده میشود، منظور مثلا این نیست که بگویید ۹۳۸ رند و معنادار است چون ابتدای شماره موبایل عمه ام است ! خیر ! اینطوری که همه چیز رند میشود ! منظور رند بودن هایی است که احتمال رخ دادن آنها(خصوصا رخ دادن مکررشان)، از لحاظ ریاضیاتی واقعا در حد صفر است ! تصور کنید در حس و حال خوب و سطح هوشیاری بالایی هستید و تا خودروی خود را در جایی پارک میکنید، به یکباره روی کیلومترشمار  (عددی ۶ یا مثلا ۴ رقمی) میبینید که تماما رند(۲۲۲۲) است و حتی اگر چند متر آنورتر ترمز زده بودید دیگر خبری از آن عدد رند نبود ! سپس سوار یک تاکسی میشوید و دوباره همان عدد را میبینید(یا عدد رند مشابه). یا در طی روز مثلا ۱۰ بار گوشیتان را در زمانهای مختلف، از جیب خود در میاورید(یا حتی کسی میگوید ساعت چند است و مجبور میشوید گوشی خود را در بیاورید و ساعت را ببینید!!!!) و هر ۱۰ بار در اولین نگاه، با عدد یا ساعتی کاملا رند مانند ۱۱:۱۱ یا موارد مشابه مواجه میشوید ! یا حتی به یک قرعه کشی اتفاقی میروید و برگه ای که به دست شما میدهند مجددا همان عدد رند است ! اینها مثالهایی از نظم معنادار است.

هوشیاری مولد نظم است. دفعه بعدی که نظم را شاهد شدید، آگاه باشید که این نظم، یک پیام مخفی از سطوح هوشیاری بالاتر است که به نوعی در حال تایید و اعلام حمایت و عشق به شماست. این، راز دیدن اعداد رند است که خیلیها از آن بیخبرند !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%