پاسخی به درخواست برخی از قدرت نامحدودیها : “لطفا مقالات اختصاصی را بیشتر کنید!!!” آیا میتوان همه رازهای پشت پرده جهان را در اختیار هر کسی قرار داد ؟!


هر روز، چندین قدرت نامحدودی پر و پا قرص که از مقالات(رایگان، صوتی و خصوصا اختصاصی و…) لذت برده و به خوبی آنها را عملی کرده اند، درخواست مکرر میکنند که “خواهشا مطالب خیلی پیشرفته تر و سری که بعضا رو میکنید را بیشتر منتشر کنید چون میخواهیم بیشتر بدانیم و از فعال شدن قابلیتهای فعلی در وجودمان بسیار شگفت زده هستیم و… “. در پاسخ به این درخواست، اول از همه باید این سوال را پرسید که آیا واقعا میتوان یک راز ویژه و سطح بالا از پشت پرده این جهان را در اختیار عموم و هر کسی قرار داد تا همه توسط آن زندگی خود را متحول کنند ؟! پاسخ، یک جواب منفی قطعی است. ممکن است پاسخ دردناکی باشد اما گویا این مکانیزم، یک مکانیزم موجود در خلقت است تا یک ابزار، به دست کسی که هنوز در سطح رشد آن نیست، نرسد.

انتشار یک راز خاص برای عموم

یکی از مسائلی که حین نوشتن مقالات، به عنوان یک اصل مهم در گوشه ذهن “قدرت نامحدود” بوده و خواهد بود، این است که اسراری خاص را که در سطوح بسیار پیشرفته مدیتیشن و رشد فردی و عموما بر اساس تجربه شخصی حاصل میشود، منتشر کرده و بدین ترتیب ابزارهای بسیار بسیار ویژه ای در اختیار عموم گذاشته شود. دقت کنید که وقتی قدرت نامحدود از ابزارهای بسیار ویژه و مهم صحبت میکند، منظور ابزارهای ذهنی و قابلیت های بسیار خارق العاده متافیزیکی است! مشابه چیزهایی که در بخش گنجینه مقالات اختصاصی میبینید. اما چیزی که باید با صراحت اعلام شود این است که واقعا خیلی چیزها را نمیتوان در اختیار هر کس، و زودتر از زمانی که خود فرد به حد رشد حداقلی و کافی برسد گذاشت.

جامعه قدرت نامحدود عموما شامل تاپ ترین و خاص ترین افرادی میشود که رشد درونی برایشان بسیار مهم است و هدف خود از بودن در این لحظه روی این کره خاکی را متوجه شده اند و در راستای آن تلاش میکنند. اما باید گفت افرادی هم هستند که هنوز جای رشد دارند(به هر حال آنها هم جز ما و در قلب ما هستند).  باید گفت هر چند آنها هم در مسیری هستند که دیر یا زود به ما ملحق میشوند، اما بصورت همزمان، این افراد باید بسیار مواظب نیز باشند زیرا در بسیاری از اوقات، این افراد نقش درونی، نا امنی ها و نگرانیهای درونی، و باورهای درونی خود را روی هر آنچه میخوانند و میبینند می اندازند(حتی در رفتار خود با دیگران).

در واقع خیلی مهم نیست چه چیزی نوشته میشود، مهم این است که چگونه و توسط چه کسی خوانده میشود زیرا هرکس، آنچه نوشته میشود را بر اساس عینک درونی خود میبیند. این بدین معناست که حتی اگر دریا را نیز مقابل افراد بگذارند، حداکثر چیزی که یک فرد، از دریا به این بزرگی میتواند ببیند، به اندازه نقش “خودش” روی آب است. غیر ممکن است که بتوان حقیفت را، به فردی نشان داد که هنوز به سطح حداقلی از رشد نرسیده است. و این، مسئولیت همه قدرت نامحدودیها به عنوان یک خواننده را حساس تر میکند تا مواظب باشند نا امنی ها و طرز نگاه خاص خود را حین خواندن متون از هر مرجعی، دخیل نکنند(که با وجود تذکر این نکته، باید گفت تقریبا غیر ممکن است !!!).

تجربه شخصی نشان میدهد غیر ممکن است یک ابزار بسیار پیشرفته را در اختیار فردی قرار داد که هنوز به سطح انرژی آن نرسیده است زیرا خرابی به بار می آورد یا اینکه اصلا قدر آن فهمیده نمیشود. به عنوان یک مثال ساده، فرض کنید که یک فرد، که هنوز به سطح حداقلی از رشد نرسیده است، قصد دارد از قانون جذب استفاده کند. در اینصورت حتی اگر بهترین توضیحات و منابع را نیز در اختیار او بگذارید رویدادهای مختلفی در ذهن او ایجاد میشود. مثلا :”نکند این نوشته ها دروغ و کلاهبرداری باشند ؟(مشکل در چاکرای انرژی Root، یعنی فرد حس نا امنی دارد و به دیگران بد بین است)”، یا اینکه “خب من تصویر سازی را انجام دادم کو؟!؟ اصلا چیزی نشد که !(فرد اصلا آرامش و صبر کافی را ندارد که بخواهد از این ابزار  پیشرفته بهره ببرد)”. یا اینکه حین خواندن مدام میگوید “این را که میدانستم(و در نتیجه اصلا به ظرافت های جدید موجود که بسیار پر اهمیت هستند توجهی نمیکند)”. به هرحال بصورت خلاصه باید گفت که بسیار دوست دارم هر خواننده ای بدون هیچ پیشفرض و با رشدی حداقلی، کلید های بسیار نابی که در اختیار گذاشته میشود را دنبال کند تا زندگی خود را بهترین کند، و مطمئن هستم قدرت نامحدودیها از پس این مسئولیت مهم بر می آیند. عشق بی پایان به شما قدرت نامحدودیهای عزیزصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع