با بخشهای عمیق تری از ذهن و وجود خود، زندگی را پیش ببرید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 20 ثانیه

هرچه بیشتر وارد سطوح هوشیاری عمیق تر شوید، بیشتر با هوش بینهایت و هوشیاری فراتر موجود در اعماق وجودتان ارتباط برقرار خواهید کرد.

با سطوح عمیق تر هوشیاری خود زندگی کنید

در مقاله مربوط به انواع امواج مغزی، توضیح داده شد که بصورت ساده، ذهن شما در چهار وضعیت اصلی از نظر عملکرد قرار میگیرد. حالت اول حالت بتا است که در زندگی روزمره درگیر آن هستید. در این وضعیت شما مدام در حال تحلیل، قضاوت، نقشه کشیدن و یا فکر کردن هستید و ذهنتان فعالیت بالایی دارد(تا حدی نا آرام هستید !). حال آنکه هرچقدر از این وضعیت، به سطوح عمیق تر هوشیاری میروید، شما با بخشهایی عمیق تر از وجود و هوشیاریتان در ارتباط خواهید بود که همین مساله شما را کمک خواهد کرد.

هرچقدر که به سطوح عمیق تر هوشیاری روید، راه حلهای شگفت انگیز تر، خلاقانه و الهامات را دریافت خواهید کرد. حال آنکه هرچقدر در سطوح هوشیاری سطحی تر که در میان تمام مردم رایج است، گیر کنید، کمتر به عمیق ترین هوش موجود در وجودتان وصل خواهید بود. چیزهایی که هوشیاری شما را کم میکنند :

  1. مدام فکر کردن و نقشه ریختن برای حل مشکلات زندگی و نا آرام بودن، اینکه نتوانید تحت هر شرایطی در اوج آرامش باشید
  2. خودخواه بودن و انجام کارهای خودخواهانه، تلاش برای داشتن کنترل کامل بر زندگی
  3. قضاوت کردن
  4. تلاش کردن مداوم و آرام و قرار نداشتن
  5. طمع کردن
  6. عصبانی شدن، ترسیدن و زندگی کردن با ترسها
  7. واکنش پذیر بودن در برابر رویدادهای زندگی یا رفتار دیگران، اینکه کاملا غرق در رویدادهایی که در زندگیتان رخ میدهد شوید و هوشیاری خود را از دست بدهید.

هرکدام از رویدادهای بالا به تنهایی میتوانند شما را از آرامش و ورود به سطوح عمیق تر هوشیاری باز دارند و شما را از دریافت الهامات از هوش عمیق جهانی که به آن متصل هستید، مجزا میکنند. اما شاید اکنون خیلی از این هوش عمیق که در وجود شماست اطلاع نداشته باشید یا آنرا دست کم بگیرید. باید گفت ضمیر ناخودآگاه شما به هر نوع داده ای در هر زمان و مکانی دسترسی دارد و به همین علت است که ارتباط صحیح با ناخودآگاه اهمیت بالایی دارد و در عمل تنها چیزی است که میتواند زندگی شما را عوض کند. برای ارتباط عمیق تر با این بخش، مهم است که بتوانید ریلکس تر و آرام تر باشید و زندگی خود را در همین وضعیت آرام و پایدار پیش ببرید.(آموزش فرآیند CRV ارتش آمریکا برای دریافت هر نوع داده در هر زمان و مکان توسط ضمیر ناخودآگاه)

شما در وجود خود یک غول چراغ جادو دارید که اگر بتوانید وارد سطوح عمیق تر هوشیاری شوید و با آن متصل شوید، میتوانید درخواستها را از او کنید. این غول چراغ جادو زبان خود را دارد که با دانستن این زبان، خواهید توانست به خوبی با او ارتباط برقرار کنید.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع ارتباط با غول چراغ جادوی درون)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع