لحظات کوتاهی که به هر دلیلی حس عالی دارید، چشم انداز کوچکی از وضعیت پیشفرض خلقت و عمق ذات شماست

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 49 ثانیه

قطعا زمانهایی را تجربه کرده اید که به دلایل مختلفی، حس بسیار بسیار عالی دارید. چیزی که باید بدانید این است که این لحظات حرفهایی برای گفتن به شما داشته اند که احتمالا توجهی به آنها نداشته اید.

وقتی برای لحظاتی حس فوق العاده عالی دارید

انسانها معمولا به دلایل مختلف، برای لحظاتی احساسات فوق العاده عالی را در طول زندگی خود تجربه میکنند. شنیدن یک خبر بسیار خوب، ثروتمند شدن، رسیدن به کسی که عاشقش هستند، خرید یک خودرو یا خانه جدید، رابطه جنسی، یا حتی تسکین دهنده های مصنوعی مانند مواد مخدر یا مشروبات الکلی و…از جمله مواردی هستند که به انسانها بصورت موقت حس خیلی خوبی میدهد. البته این احساسات خوب پس از مدتی دوباره کاهش میابند و برای کسانیکه در مسیر رشد و ارتقای درونی خود پیگیر نیستند، این احساسات خوب دوام چندانی نمی آورند.

بسیار جالب است که چند روز پیش، بصورت اتفاقی، در یکی از کانالها جمله ای دیدم که نشان میدهد چطور رسانه ها و منابع عمومی میتوانند شما را روی اینکه داشتن حس بد کاملا عادی است، هیپنوتیزم کنند ! جمله مذکور این بود :”روزهای خوب خواهند رسید، نگران نباش !”. اگر کمی از هیپنوتیزم سر در بیاورید، متوجه خواهید شد که نویسنده این جمله، بدون آنکه خودش بداند و بصورت ناخودآگاه، در حال انتقال تونل واقعیت مسموم خودش به ذهن شماست. کاری که اگر چندبار و توسط چند منبع مختلف به ذهن شما تحمیل شود، بدون اینکه بدانید، نگاه شما به جهان را منفی خواهد کرد و حاضر خواهید بود قسم بخورید که واقعا وضعیت فعلی بسیار وخیم است که باید عوض شود و روزهای بهتری بیاید. زیرا این جمله، از دیدگاه علم هیپنوتیزم، دارای یک پیشفرض واضح است و آن اینکه اولا اکنون اصلا روز خوبی نیست ! و باید روز خوبی در آینده ظاهر شود که در حال حاضر وجود ندارد ! نکته جالبتر اینکه، برای عموم، چه بسا این جمله، حرف دلشان باشد و اینطور برایشان برسد که “خوب معلوم است که الان، به علت فلان رویدادهایی که در زندگی ام رخ داده، روز افتضاح و بدی است و باید تحمل کنم تا آینده خوبی برایم برسد !”. اما حقیقت این است که شما فقط در یک تونل واقعیت قرار دارید که باعث شده چیزها برایتان اینطور به نظر برسد، زیرا چه باور کنید و چه نکنید، با مدتی مطالعه و کار کردن روی خود و ذهنتان، متوجه خواهید شد که همین لحظه، خارق العاده ترین وضعیت ممکن در جریان بوده است ! و اگر اکنون چیزی غیر از این به نظرتان میرسد، معلوم میشود که باید سریعتر مسیر رشد درونی و مطالعات خود را آغاز کنید.

چیزی که باید بدانید این است که همه این چیزهایی که بصورت موقت به شما حس عالی میدهند، یک حرف برای گفتن دارند. و آن اینکه اینها چشم اندازی از وضعیت پایه و عمق وجود شما و آفرینش هستند. برای یک مدت، با مدیتیشن یا سایر ابزارهایی که در مسیر رشد درونی یاد میگیرید، آشنا شوید و مطالعات خود را گسترش دهید. دقت کنید که دوباره به دنبال قرص جادویی و موقت نباشید، بلکه برای رشد واقعی، نه تنها باید حداقل بیش از 800 مقاله صوتی و متنی رایگان قدرت نامحدود را که تاکنون نوشته شده و هر آنچه پس از این نوشته میشود را به دقت خوانده باشید، بلکه باید همه آنها را کاملا در وجود خود درونی سازی کنید. و زمانیکه این مسیر را پیش بگیرید، خواهید دید که هر آنچه به عنوان حس لحظه ای فوق العاده تجربه میکردید، در حقیقت وضعیت پایه و عادی خلقت و ذات شما بوده است ! آنجاست که شراب یا رابطه عشقی یا هر آنچه که قبلا از آنها به عنوان ابزار شادی و مستی موقت خود از آنها استفاده میکردید، اکنون باید بیایند، و مستی خود را از مستی حقیقی و شادی عمیق و درونی شما بگیرند ! چون شما اینبار به عمق و ریشه تمام شادی ها یعنی عمق و ذات هستی خودتان دست پیدا کرده اید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع