سه راه ساده برای اینکه سطح انرژی خود را افزایش دهید


از سوالهای رایجی که توسط قدرت نامحدودیهای عزیز مطرح میشود، این است که چطور میتوان سطح انرژی خود را افزیش داد ؟ این مقاله به همین موضوع اختصاص دارد.

اهمیت افزایش انرژی

انرژی انباشته شده در وجود انسان میتواند برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. از جذب متافیزیکی سریعتر گرفته تا حتی در سطوح بالاتر انرژی، تکان دادن اجسام در دنیای فیزیکی(یا حتی روشن کردن یک لامپ !) که به Telekinesis یا Psychokinesis معروف است. جالب است که تحقیقات معتبر ترین مراجع علمی در جهان نشان میدهد این نوع انرژی، جز هیچکدام از انواع انرژی شناخته شده نیست اما بعضا برخی از انواع رایج را نیز بصورت جانبی تولید میکند ! به همین علت است که افزایش سطح انرژی موضوع بسیار مهمی است. در واقع بدون انرژی شما عملا نخواهید توانست از انرژی خود، برای اثر گذاری در جهان فیزیکی استفاده کنید زیرا انرژی شما از سطح انرژی جهان فیزیکی پایین تر است. سطح انرژی منطق 400 است که سطح انرژی جهان فیزیکی است، برای اینکه بتوانید منطق را به نوعی نقض کنید و در جهان اثر گذاری داشته باشید، باید حداقل در سطح انرژی عشق یعنی 500 باشید در غیر اینصورت باید مانند مردم عادی و بر اساس قوانین نیوتون و علت و معلولی زندگی کنید ! اما چگونه میتوان سطح انرژی خود را افزایش داد ؟

  1. هدر دهنده های انرژی خود را بیابید : اولین گام این است که دقیقا متوجه شوید چه چیزهایی انرژی شما را هدر میدهند. مهمتر از اینکه بخواهید انرژی خود را افزایش دهید، این است که اتلاف گر های انرژی خود را شناسایی کنید و مانع عملکرد آنها شوید. از رایج ترین هدر دهنده های انرژی میتوان به افکار زائد و اضافی، باورهای ناکارآمد و نگرشهای غلط به زندگی را نام برد. سپس باید این نقاط ضعف را با مطالعه و رشد بیشتر، در خود رفع کنید.
  2. مدیتیشن کنید : انجام منظم مدیتیشن، سطح انرژی شما را به شدت بالا میبرد. مدیتیشن آنقدر پر اهمیت است که برای انجام برخی از فرآیندها مانند PK(تکان دادن اجسام با قدرت ذهن و تمرکز) که به سطح انرژی بالایی نیاز دارند، برخی اوقات نیاز است که قبل از هر چیز ساعتها یا حتی روزها مدیتیشن کنید ! برای اطلاعات بیشتر، درباره مدیتیشن میتوانید به فایل صوتی مدیتیشن در بخش صوتی قدرت نامحدود مراجعه کنید.
  3. افکار پر انرژی را با اختیار خود برگزینید : بینهایت موج فکری پر انرژی در اطراف شما وجود دارند و شما میتوانید به دلخواه خود، آنها را برگزینید. قدردان بودن به خاطر بودن در این لحظه، نفس کشیدن یا سلامتی که در این لحظه دارید، لذت بردن از حضورتان در این جهان، عشق ورزیدن به کسانی که دوستشان دارید، همه و همه افکاری پر انرژی هستند که میتوانند به اختیار خودتان، وارد وجودتان شوند و سطح انرژی شما را بالا ببرند.

نکته : حتی زمانی که سطح انرژی شما بسیار بسیار منفی است نیز تاثیر گذاری شما در جهان فیزیکی بسیار بالا میرود اما در واقع قدرت تخریب شماست که بالا میرود ! دقیقا به همین علت است که روزهایی که به شدت عصبانی هستید، انگار همه چیز خراب میشود و مدام با رویدادهای منفی مواجه میشوید. علت اینکه بعضا گفته میشود فلانی چشم اش شور است نیز همین است ! انرژی منفی نیز قدرت ویرانگری بالایی دارد به همین علت بهتر است که انرژی خود را در جهت مثبت رشد دهید. (مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذب و تولید ارتعاشات فکری قدرتمند)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع