آیا زندگی فقط به شکل علت و معلولی و ریاضی وار پیش میرود ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 43 ثانیه

آیا فکر میکنید یا باور دارید که مسیر زندگی شما فقط به شکل ریاضی وار و علت و معلولی پیش میرود ؟

تصور فعلی شما

احتمالا اکنون فکر میکنید و صد در صد یقین دارید که زندگی به شکل علت و معلولی پیش میرود. یعنی برای رخ دادن هرچیزی، لزوما دلیلی لازم است که آن دلیل، در حال حاضر، در پهنای هوشیاری و درک فعلیتان نیز باید باشد. احتمالا به شدت باور دارید که محاسبات ریاضی و دو دوتا چهارتا بر تمام زندگی شما حاکم است. به این معنا که مثلا اگر بصورت ماهانه در آمد مشخصی دارید، امکان ورود پولی دیگر از جایی که حتی فکرش را نمیکنید، عملا فقط یک خیالپردازی است. باور دارید قانون احتمالات بر زندگی شما حاکم است. بدین معنا که امکان رخ دادن برخی چیزها در زندگی شما بیشتر است و احتمال رخ دادن چیزهایی دیگر، در زندگیتان کم است. احتمالا باور دارید که اگر مشکلی دارید یا بیماری خاصی دارید، امکان حل شدن آن غیر ممکن است، مگر اینکه دارو یا دلیلی کاملا مشخص و واضح که در پهنای درک شماست، یافت شود !

بله، شاید این فکرهایی که میکنید و از جامعه و در گذر زمان و با چشم های بسته دریافت کرده اید، درست باشد …..! اما شاید هم نه !!!! اصلا ! شاید تمام آنچه فکر میکنید و به آن باور دارید، بزرگترین دروغی است که در تمام طول عمر خود شنیده اید ! در حقیقت بسیاری چیزها لزوما از علل و معلولهایی که در پهنای آگاهی فعلی شماست، پیروی نمیکنند ! فقط کافیست به این فکر کنید که چرا زمانی قبل از تولد وجود نداشتید و اکنون هستید و هوشیار شده اید و در این زمان و این مکان در حال خواندن این مقاله هستید ؟ به نظر میرسد شگفت انگیز ترین چیزها، لزوما از قواینن علت و معلولی موجود در پهنای هوشیاری و درک فعلی شما، باعث نمیشوند، نه ؟؟!

شما به یک تردید دعوت شده اید

از شما میخواهم کماکان تمام باورها و نگرشهای قبلی خود را حفظ کرده، اما تردیدی بسیار کوچک را نیز به ذهن خود راه دهید. تردید کنید که شاید..، فقط شاید..، زندگی شما لزوما بر اساس قوانین ریاضی و محاسبات خشک، پیش نمیرود. از شما میخواهم تردید کنید که قانون احتمالات، لزوما بر زندگی شما حاکم نیست. از شما میخواهم تردید کنید که شاید، فقط شاید : “حتی اگر رخ دادن چیزی در زندگی شما، از نگاه فعلیتان 1 درصد باشد، کماکان میتواند به سادگی رخ دهد. آن چیز در 1 درصد موارد، صد در صد رخ میدهد… “.

شما خود خالق زندگی خود هستید

اگر در قدرت نامحدود فقط بتوانم یک مطلب را به شما آموزش دهم، دیگر لازم نیست همراه قدرت نامحدود باشید و میتوانید مانند یک خالق، زندگی خود را رقم بزنید. و آن چیز این است که شما خود خالق زندگیتان هستید. شما فقط خودتان خالق هر آنچه که در مقابلتان و در مسیر زندگی “شما” ظاهر میشود هستید. شما را به یک تردید دعوت میکنم در این باره که همه چیز اجباری است یا این تردید که رویدادها از جهان بیرون بر سر شما نازل میشوند. بله، اگر مانند اکنون، فقط 3 درصد هوشیار باشید و 97 درصد فرآیند ها به شکل ناخودآگاه انجام شود، باور به سرنوشت، باوری خوب و منطقی است ! اما هرچقدر رشد کنید و به بخشها و عملکرد های ناخودآگاه خود بیشتر هوشیار شوید، کم کم افسار سرنوشت را به دست گرفته، و اختیار حقیقی را بدست می آورید. مقاله اختصاصی “کاملترین مرجع جذب و تاثیر گذاری متافیزیکی” ، ایده آل ترین و کمیاب ترین مرجعی است که به شکل مفصل، به شما توضیح میدهد که چطور خالق زندگی خود شوید و رویدادهایی که با آن مواجه میشوید را خودتان باعث شوید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع