استفاده از مرکز قدرت روحی برای تاثیر گذاری در جهان فیزیکی و بدست آوردن آنچه میخواهید

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 29 ثانیه

در این مقاله نکات مهمی به شما گفته میشود که کمک میکند از مراکز انرژی بدن خود برای بدست آوردن متافیزیکی آنچه میخواهید، توسط امواج فکری استفاده کنید.

تاثیر گذاری در جهان فیزیکی توسط مراکز انرژی

ضمیر ناخودآگاه شما همواره در ارتباط مستقیمی با هویت درونی شماست. این بدین معناست که ممکن است شما تمام نکات جذب را بدانید اما چون باور دارید شما به حد کافی از رشد نرسیده اید، تمام تکنیکها اثر گذاری خود را برای شما از دست خواهند داد. بنابر این اولین نکته این است که اگر اعتماد به نفس کافی ندارید و یا خود را لایق نمیدانید، این موضوع را برطرف کنید تا به وضعیتی برسید که کاملا خود را یک استاد تمام در تاثیر گذاری در جهان فیزیکی بدانید. وقتی باور کنید که یک استاد تمام هستید، قدرت تاثیر گذاری شما در جهان فیزیکی توسط امواج فکری، بسیار بالاتر خواهد بود.

وضعیت مناسب ذهنی برای اینکه در هارمونی ارتعاشی با آنچه میخواهید باشید، وضعیت رضایت و آرامش بی قید و شرط است. آرامشی که در آن شما هیچ چیز نمیخواهید و امواج فکری قدردانی تولید میکنید و بدون توجه به اینکه چه چیزی در حال رخ دادن است، از آن لذت میبرید زیرا در این لحظه حضور دارید.

بجز چاکرای قلب، شما میتوانید با استفاده از انرژی چاکرای چشم سوم، آنچه میخواهید را بدست آورید. این چاکرا میان دو ابروی شما و کمی بالاتر قرار دارد. این چاکرا مرکز قوای روحی است و بخشی است که خوابهای شما را تولید میکند. زمانی که چشم خود را ببندید، قادر خواهید بود این چاکرا را کاملا حس کنید. درحالیکه روی این چاکرا تمرکز کرده اید، به حالت آلفای ذهنی فرو رفته و خواسته مورد نظر خود را تصویر سازی کنید تا جهان را با امواج فکری از صفحات موازی بالاتر واقعیت، تحت تاثیر قرار دهید. وضعیت آلفای ذهنی، بصورت ساده، همان وضعیت آرامش بی قید و شرطی است که در آن، شما قادر هستید آزادانه و با وضوح بیشتری، تصویر سازی ذهنی داشته باشید و افکار و تحلیلهای منطقی، مزاحم تصویر سازی های شما نمیشوند.

 زمانیکه امواج فکری شدت کافی دارند و بصورت مستمر تولید میشوند، خواسته شما در سطوح بالاتر واقعیت در همان لحظه حاصل میشود و سپس با اختلاف زمان اندکی که اختلاف ماهیت ذاتی میان جهان فیزیکی و  ذهنی است(و البته میزان آن به کیفیت اجرای این فرآیند توسط شما نیز وابسته است) در صفحه فیزیکی واقعیت، ظاهر میشوند. وضعیت آلفای ذهنی، همان حالتی است که جهان ذهنی و فیزیکی را به هم جوش میدهد.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذب و تاثیر گذاری متافیزیکی، تاثیر گذاری از راه دور با امواج فکری)

وضعیت آلفای ذهنی، وضعیتی است که برای جذب و تاثیر گذاری جنس مخالف نیز بسیار موثر است. زمانیکه شما در وضعیت ذهنی آلفا هستید، میتوانید افراد را با دادن پیغامهای مستقیم در ذهن خود، جذب کنید. وقتی در این وضعیت هستید، ارتعاشات ناخودآگاه شما باعث میشوند فرد بیشتر جذب شما شود. مثلا زنان برای فعال شدن تمایلات جنسی، نیاز دارند که در سطح انرژی امن، آرام تر و پایین تری قرار گیرند. حال وقتی خود را در وضعیت آلفا قرار میدهید، آنها نیز تحت تاثیر این موضوع قرار میگیرند و حس تمایل بیشتری به شما پیدا میکنند. وضعیت آلفای ذهنی، برای مردان نیز جذب کننده است. در این مثال، برای اینکه بتوانید وارد وضعیت آلفای ذهنی برای تاثیر گذاری روی فرد مورد نظر شوید، کافیست تماما ترسها و تردید ها را کنار گذاشته و در ذهن خود، لمس فرد مقابل را احساس کنید. در اینصورت خواهید دید که برای چند لحظه، تمام حس هوشیاری خود را از دست میدهید و فقط در لحظه حضور پیدا خواهید کرد.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذب جنس مخالف مخصوص آقایان)

حتی شانس نیز چیزی نیست جز بودن در وضعیت هماهنگی ارتعاشی با محیطی که در آن حضور دارید. وقتی در حالت آلفا هستید، خواهید دید که همه چیز بصورت عادی و بدون تلاش خوب پیش میرود و به اصطلاح عموم، شما شانس می آورید. حال آنکه علت اصلی این است که شما در حقیقت در یک هارمونی ارتعاشی و موجی با محیط بوده اید و به همین علت الگوهای خوش فرم و زیبایی را نیز در رویدادهای اطراف شاهد شده اید که عموم، نام آنرا شانس میگذارند.

برای اینکه چیزهایی رخ دهند، شما باید باعث رخ دادن آنها شوید. جذب متافیزیکی خواسته ها، فرآیند تمرکز و رها کردن است. به جذب، مانند یک تیر کمان نگاه کنید که میخواهید با آن به هدف بزنید. در این میان، تمرکز دقیقا مانند کشیدن آن کمان است. بسیار مهم است که بدانید هرچقدر هم که کمان را بکشید ولی رهایش نکنید، تیر به هدف نمیرسد و در دستهایتان باقی میماند. دقیقا به همین علت است که کسانی در ارسال امواج فکری و تاثیر گذاری متافیزیکی در جهان موفق اند که قدرت رها کردن بالایی نیز دارند. و برای اینکه قدرت رها کردن شما بالاتر رود، لازم است که چاکراهای شما نیز تا حدی بالانس باشند. مثلا کسی که میخواهد پولی را جذب کند ولی مدام میترسد که “اگر نشد چه !؟ زندگی ام به فنا میرود ! “، چنین فردی قدرت رها کردن کمی دارد. بنابر این رسیدن به سطح معقولی از رشد در تمام ابعاد، قدرت تاثیر گذاری متافیزیکی شما را نیز افزایش میدهد.(مقاله اختصاصی آموزش فرآیند RSC قدرت نامحدود برای تاثیر گذاری در جهان با امواج فکری و ورود به واقعیت موازی مورد نظر)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع