آیا مطمئنید چیزهایی که در حال جذبشان هستید، در تضاد باهم نیستند ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 27 ثانیه

هرچند قانونی مانند قانون جذب بسیار ساده است، اما وقتی زمان عملی کردن و استفاده از آن فرا میرسد، همین قانون ساده به هزار رنگ در می آید و نکات زیادی برای استفاده از آن مطرح میشود. این مقاله به یکی از رایج ترین مشکلاتی اشاره دارد که حین استفاده از قانون جذب، شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

آیا مطمئنید تضادی وجود ندارد؟!

تقریباً همه افرادی که به نوعی به قانون جذب و یادگیری آن علاقمندند، قصد دارند با استفاده از قانون جذب چیزهای مختلفی را وارد زندگی خود کنند و تغییرات متعددی را در ابعاد مختلف زندگی خود ایجاد کنند. در این میان، یک نکته که معمولاً از نگاه افراد مخفی می‌ماند، این موضوع است که چه بسا یک یا چند مورد از خواسته‌های آنها، در تضاد با هم باشد. به این معنا که جذب یکی از موارد به معنای دفع مورد دیگر است و بالعکس. نکته جالب این است که این موارد ممکن است ظاهرا به صورت مستقیم، تضادی نداشته باشند اما به صورت غیرمستقیم، کاملا در تضاد باشند و به ضرر هم عمل کنند، بدون اینکه به آن آگاه باشید. در چنین شرایطی، همین تضاد باعث می‌شود که شما به هیچ‌کدام از آن چیزهایی که قصد جذبشان را دارید نرسید یا به صورت دقیق تر، به هردو دیرتر برسید. بر این اساس خیلی مهم است که وقتی می‌خواهید چیزی را حتماً جذب کنید، تمام خواسته‌ خود را روی همین موضوع متمرکز کنید و مواظب باشید که در ابعاد ناخودآگاه، خواسته‌های در تضاد با خواسته اصلی خود نداشته باشید. در این شرایط، قانون جذب کماکان عمل میکند اما چون دو چیز متضاد که به آنها هوشیار نیستید، در حال جذب شدن  بصورت موازی هستند، شما ظاهرا شاهد عمل نکردن قانون جذب خواهید بود !

حال با یک مثال این موضوع را برای شما روشن‌تر خواهم کرد. فرض کنید یک فرد می‌خواهد به ثروت بالایی برسد. از طرف دیگر ممکن است این فرد بخواهد فرد بسیار رشد یافته ای نیز باشد و در همه ابعاد بهترین شود. در اینصورت باید گفت که هرچند خواستن هردوی این خواسته ها بینظیر است، اما باید بدانید اگر کمی هوشیار شوید، این دو خواسته، “ممکن است” اندکی تاخیر در کار یکدیگر ایجاد کنند. به این معنا که دنبال کردن پول، ممکن است بصورت غیر مستقیم، فرد را به شخصی حریص تبدیل کرده و از مسیر رشد دور کند(دقت کنید که گفتیم “ممکن است”). از طرف دیگر، امکان دارد برای رشد یافتن یک شخص در تمام ابعاد، لازم باشد که حتی برای مدتی، سختی های زندگی را تجربه کند و نسبت به آنها هم پخته شود(کماکان دقت کنید که گفتیم ممکن است). اینجاست که تضادی پنهان ایجاد میشود و روند را کند میکند. البته شما با هوشیاری بیشتر، میتوانید هردوی این خواسته ها را نیز با هم داشته باشید اما به هرحال مهم است که بدانید بعضا، برخی چیزها، حداقل بصورت غیر مستقیم، با هم تضادهایی دارند که چه بسا به آنها آگاه نیستید و بنابر این اگر به تضادی که بین آنها وجود دارد آگاه نشوید، رسیدن به هر دو خواسته خود را به تعویق خواهید انداخت. همانطور که میبینید، قانون ساده ای مانند قانون جذب، حین عملی کردن، بسیار پیچیده تر از آنچه فکرش را میکنید میشود !(آموزش فرآیند RSC قدرت نامحدود برای ورود به واقعیت های موازی دیگر و جذب متافیزیکی خواسته ها)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع