رهایی کامل از مفهوم زمان و مکان، کلید همه قابلیت های خاص انسان است

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 15 ثانیه

همه انسانها کم و بیش درباره قابلیت های خاص انسان چیزهایی شنیده یا دیده و حتی تجربه کرده اند. این مقاله به شما یاد میدهد که کلید اساسی در استفاده از این قابلیت ها چیست؟

خروج از زمان و مکان

بر اساس تجربه مستقیم فردی، دریافته ام که یکی از بنیادی ترین مشکلات انسانها در استفاده از قانون جذب یا هر قابلیت ویژه دیگری که در انسان وجود دارد، گیر کردن در مفهوم زمان و مکان است. در مسیر افزایش هوشیاری و رسیدن به قدرتهای حقیقی وجود انسان، زمان و مکان یکی از توهم ها و دروغ هایی هستند که بیدار شدن و رهایی از آنها یکی از سخت ترین گامهاست زیرا بسیار واقعی به نظر میرسند و در سطوح هوشیاری افراد عادی در جامعه، به شدت پذیرفته شده اند و در نتیجه، شما نیز همه روزه درگیر آنهایید و هرچقدر هم که سعی کنید نسبت به وجود آنها بیتفاوت شوید، کماکان آنقدر تلقین بر ذهن شما اعمال میشود که باور نکردن وجود آنها امری تقریبا غیر ممکن میشود(در سطح هوشیاری عادی).

با این وجود، باید آگاه شوید که تنها راه نجات شما و تنها مسیر دسترسی به قابلیتهای ویژه در وجودتان، در خروج و نجات از مفهوم زمان و مکان است. زیرا باور به این دو مفهوم، تمامی قابلیتهای شما را محدود میسازد. وقتی شما چیزی را میخواهید و آن چیز در همینجا، و در همین لحظه نباشد، شما نمیتوانید آن چیز را عمیقا و دقیقا به همان شکل که گویی همینجا و در همین لحظه است، حس کنید و بدین ترتیب به فرکانس آن وصل شوید و این دقیقا اصلی ترین مانع شماست !

ساده ترین و اصولی ترین راه برای خروج از باور به زمان و مکان(دوست داشتم بگویم تنها راه!) حضور ممتد در فضای بی ذهنی و سکوت است. که این موضوع با مدیتیشن محقق میشود. زمانی که چشم های خود را بسته و تمامی افکار را رها میکنید و با بستن چشمها، تمامی جلوه های بصری جهان فیزیکی را محو میکنید، و بدون توجه به زمان و مکان در لحظه حاضر میشوید، شما کم کم در حال عادت دادن خود به فضای بدون زمان-مکان هستید که این موضوع رفته رفته باعث میشود قابلیت های خارج از زمان و مکان در وجود شما فعال تر شود. تمرین کنید و یاد بگیرید که زمان و مکان مانعی برای شما نشود و حتی اگر چیزی که میخواهید اینجا و در همین لحظه نیست، آگاه باشید که از نظر حقیقت جهان، همه چیز در همینجا و همین لحظه است و به عبارت دقیق تر،‌اصلا زمان و مکانی وجود ندارد ! در اینصورت کم کم خواهید دید قدرت جذب خواسته ها و قابلیتهای ویژه تان رفته رفته قویتر میشود.

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%