تمام مرگها توسط خود افراد انتخاب شده و غیر تصادفی هستند

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 47 ثانیه

تاکنون چند بار شنیده‌اید که : “خدا بیامرز انگار در روزهای آخر، خبر داشت که قرار است فوت کند و مدام از رفتن حرف میزد…”. برای عموم، شنیدن این جمله بسیار تعجب انگیز و به این معناست که آن فرد، روزهایی قبل از مردن کاملاً از زمان مرگ خود آگاه بوده است. با این وجود اگر با نگاه قدرت نامحدودی به چنین رویدادهایی توجه کنید، چیزهای بیشتری را در آن خواهید دید.

شما هستید که زمان و حتی نوع مرگ خود را انتخاب میکنید…

شاید برایتان بسیار جالب باشد که روزانه افراد بسیار زیادی، خود انتخاب میکنند که از حضور و شرکت در جهان فیزیکی، انصراف دهند و در حقیقت به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه، مرگ خود را رقم می‌زنند. جالب‌تر این است که افراد حتی نوع مرگ مورد نظر خود را نیز بصورت ناخودآگاه یا حتی خودآگاه، برمیگزینند. مثلاً یک فرد، بدون اینکه خود آگاه باشد، انتخاب می‌کند که توسط یک تراژدی دردناک یا تصادفی سهمگین بمیرد تا شاید بتواند همه حس دلسوزی را که در طول عمر خود، از عزیزانش دریافت نکرده است، دریافت کند. نکته ای که در این میان، باید به آن توجه داشته باشید این است که معمولا افراد، نام آنچه نمیدانند را سرنوشت میگذارند زیرا انتخاب راحت همین است. اما باید بدانید تا زمانیکه به بخش‌های ناخودآگاه از وجود خود و عظمت آن، آگاه نشده باشید، چیزهایی توسط خود شما و بصورت ناخودآگاه انتخاب می‌شوند که به آنها آگاه نیستید و نام آنها را سرنوشت خواهید گذشت. درواقع ضمیر ناخودآگاه شما میتواند حتی مثلا باعث پیچ خوردن پای شما حین عبور از خیابان شود تا همان مرگی که همیشه آرزو میکردید را رقم بزند. در اینصورت پزشکان، و… همه هزاران دلیل دیگر را برای مرگ شما خواهند یافت اما حقیقتی که از چشم همگان مخفی میماند این است که ناخودآگاهی که تمام قدرت وجود شما به دست آن است، چنین چیزی را دقیقا بر اساس خواسته خودتان، رقم زده است.

اما افراد چرا و چگونه زمان و نوع مرگ خود را انتخاب می‌کنند ؟ چرا یک فرد باید مرگ خود را انتخاب کند !؟ این انتخاب می‌تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم صورت پذیرد. یک مثال از انتخاب مستقیم مرگ، زمان‌هایی است یک فرد به علت رویدادهای سخت اخیر در زندگی اش، به صورت مکرر و متمرکز و در همه جا، خودش آرزوی مردن میکند و حین گفتن آن، واقعا چنین منظوری دارد. بدین ترتیب واقعیت موازی بعدی که در آن شرکت خواهد کرد را(مرگ)، خودش انتخاب میکند.

توجه به این نکته مهم است که چه بسا خیلی افراد مدام از مردن خود حرف می‌زنند تا در سطح ناخودآگاه دل دیگران را به دست می‌آورند و توجه همه کسانیکه نسبت به آنها بیتوجه هستند را برای خود کنند و دل آنها را به رحم آورند. هشدار بسیار جدی است که ضمیر ناخودآگاه کاری با این موضوع ندارد و فقط آرزوی شما را محقق می‌کند. وقتی زیاد از چنین موضوعی حرف می‌زنید، شما عملاً در حال جذب بیشتر پایان زندگی خود هستید، هرچند فکر کنید که اصلا چنین چیزی نمیخواهید.

شما بخشی از یک شبکه و هوشیاری پیچیده جهانی هستید که وقتی باور پیدا میکنید که دیگر در سطح جهان فیزیکی کاری برای انجام دادن، ماموریتی برای کمک به تمام بشریت و مسیری برای ادامه رشد خود ندارید، یا زمانیکه فکر میکنید دیگر از رسیدن به بزرگترین ارزشهای خود نا امید هستید، در حقیقت در حال انصراف از شرکت در جهان فیزیکی هستید. بسیاری از افراد رشدیافته پس از مدتی جهان فیزیکی را برای خود کوچک می‌بینند و به همین علت آگاهانه تصمیم می‌گیرند که از این جهان بروند. البته باید توجه کنید که این انتخاب لزوماً آگاهانه نیست اما کماکان تصمیم بخشهایی عمیق تر از هوشیاری همان فرد است. همواره بخش‌های زیادی از وجود شما ناخودآگاه هستند و به همین علت ممکن است چیزهایی برای شما رخ دهد که شما به سادگی نام آنها را سرنوشت بگذارید اما کماکان باعث آنها شما هستید. با افزایش سطح هوشیاری خود میتوانید از رخ دادن چنین مواردی جلوگیری کنید.(کاملترین مرجع جذب و تاثیر گذاری متافیزیکی با قدرت ارتعاشات فکری)صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع