دلایلی که بیمار میشوید چیست ؟ ضمیر ناخودآگاه شما میتواند باعث مرگ بدون دلیل و یکباره شما شود !

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 3 ثانیه

دلایلی که بیمار میشوید چیست ؟

آیا تابحال دقت کرده اید که بعضا به یکباره، بدون اینکه فعالیت خاصی انجام داده باشید سرما میخورید حال آنکه برخی اوقات، چه بسا نکات بسیاری را رعایت نکرده باشید اما بیمار نمیشوید ؟

آیا دقت کرده اید که در چه زمانهایی مریض میشوید ؟

در زمانهایی که نوعی آشوب احساسی را تجربه کنید، احتمال مریض شدن شما به شدت بالا میرود. دقیقا پس از زمانی که نا امید میشوید، یا دقیقا پس از زمانی که حس گناه دارید، قطعا مریض خواهید شد.

در این مقاله به بررسی این مطلب خواهیم پرداخت که چه عواملی میتوانند شما را مریض کنند. بدین ترتیب شما خواهید توانست زین پس زندگی بهتری داشته باشید.

احساسات شما سیستم ایمنی شما را تحت تاثیر قرار میدهد

تحقیقات نشان میدهد شادی و افکار مثبت، اثر مثبتی را روی سیستم ایمنی انسان دارد حال انکه غم و افکار منفی، اثر دقیقا عکسی را روی سیستم ایمنی شما دارد.

سرماخوردگی اخیر شما، میتواند شیوه نمایش بدن شما از حس گناه درونیتان باشد. درد شکم شما میتواند غم انباشته شده و نا امیدی موجود در زندگی شما باشد.

در بسیاری از موارد، ما مریض میشویم، فقط به این علت که شاد نیستیم و بدن ما میخواهد به نوعی احساسات سرکوب شده و انباشته شده را به نمایش بگذارد. برخی از مردم فکر میکنند فرار کردن از مشکلات یا مشغول کردن خود با چیزهای مختلف، به آنها کمک خواهد کرد که حس بهتری داشته باشند اما حقیقت این است که آنچه در این مقاله میگوییم، نشان میدهد آنچه آنها انجام میدهند، جواب نمیدهد. صرفنظر کردن از مشکلات یا بیتوجهی به آنها میتواند باعث بیماریهای مختلفی مانند بیماریهای فیزیکی یا افسردگی و مشکلات روحی روانی شود.

برخی افراد بصورت ناخودآگاه مرتکب خودکشی میشوند !

او در پیاده رو درحال راه رفتن بود تا اینکه پاهایش به یکباره سر خورد و به یک ماشین اصابت کرد و درجا کشته شد. همه، این مساله را یک تصادف و اتفاق می پنداشتند حال آنکه حقیقت این بود که او افسردگی داشت و در هفته های اخیر، آرزوی مرگ میکرد. به همین علت ضمیر ناخودآگاه او، باعث شد که این آرزویش تبدیل به حقیقت شود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن شماست که کنترل کارهایی را بر عهده دارد که بصورت ناخودآگاه انجام میشوند و راه رفتن شما نیز بر عهده این بخش است و به همین علت به سادگی میتواند حتی باعث کشتن شما شود ! بدون آنکه متوجه شوید !

نه بگویید !

آیا میدانید برخی از جوش هایی که در صورت شماست نتیجه استرس است ؟

آیا میدانید هرچقدر بیشتر حس غم و استرس داشته باشید، عضلات صورت شما به شکل زشت تری عوض میشوند ؟

شما درحال تعویض چهره خود و مریض کردن خود و یا حتی خودکشی خود با این افکار منفی هستید اما احتمالا به وخامت اوضاع و تاثیر بسیار منفی کارهایی که میکنید آگاه نیستید !

به غم، نه بگویید، به نابود شدن سلولهای بدن خود نه بگویید و به خودکشی نامحسوس خود با دستهای خودتان نه بگویید ! درست است که در برخی از اوقات شاید نتوانید شرایط زندگی خود را عوض کنید اما همیشه میتوانید احساسات خود را تحت کنترل بگیرید ! همیشه میتوانید احساسات مثبت را جایگزین نگرش منفی پیشفرض خود کنید و این مهارتی است که حتما باید آنرا یاد بگیرید ! با کنترل احساساتتان، اجازه ندهید که مشکلات زندگی سلولهای شما را نابود کنند و نگذارید ظاهرتان زود پیر شود و چهره تان عوض شود !

خلاصه این مقاله در چند سطر :

به مشکلات بگو نه ! تو مرا مریض نخواهی کرد ! من تو را کنار خواهم زد !

به احساسات منفی بگو نه ! تو ظاهر مرا عوض نخواهی کرد، لبخند من پابرجا خواهد ماند !

به سختی ها بگو نه ! من یک طعمه نخواهم شد ! بلکه پر انرژی و با امید برای خواسته هایم، خواهم جنگید و تا نفس آخر تسلیم نمیشوم !

با مطالعه کتاب زیر میتوانید کنترل ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه خود را به دست بگیرید و با افزایش هوشیاری خود، زین پس بر خلاف گذشته، سلامت خود را حفظ کنید.

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%