چطور سرماخوردگی خود را سریعتر درمان کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 23 ثانیه

سرماخوردگی بیماری رایجی است که میتواند تا حد زیادی شما را اذیت کند. یک سرماخوردگی ساده میتواند همه زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. ما در قدرت نامحدود همواره سعی داریم راههایی غیر معمول برای رویدادهای معمول ارائه کنیم. در این مقاله راههایی را معرفی خواهیم کرد که کمک میکنند سریعتر درمان شوید.

نکاتی برای اینکه سرماخوردگی خود را سریعتر درمان کنید

  1. حال شما : آیا میدانید یکی از مهمترین عواملی که سیستم ایمنی شما را تحت تاثیر خود قرار میدهد، حال شماست ؟ هرچند قرصها و داروها موثر هستند، اما داشتن یک حال روحی و ذهنی مناسب میتواند بعنوان یک مکمل بسیار قدرتمند حال شما را بسیار بهتر کند.
  2. استرس میتواند خوب باشد ! استرس چیز بدی است اما تحقیقات نشان میدهد مقادیر کم استرس، سیستم ایمنی شما را تقویت میکند. نگاه کردن یک فیلم هیجان انگیز و اکشن میتواند این مقدار از استرس را برای شما فراهم کند.
  3. ورزش کردن : اگر سرماخوردگی شما شدید نیست، اندکی ورزش سیستم ایمنی شما را تقویت خواهد کرد. اما درصورتی که سرماخوردگی شما شدید است، استراحت گزینه بهتری خواهد بود.
  4. تغذیه : عسل، شیر، پرتقال، لیمو، چای سبز، غذاهای پروتئین دار و تند میتوانند برای بهبود سرماخوردگی موثر باشند. حتی اگر اشتها ندارید و مزه ای را حس نمیکنید، خوردن این غذاها برای سیستم ایمنی شما بسیار موثر خواهد بود.
  5. آب : هرچقدر که میتوانید آب بنوشید. بدین ترتیب به سرعت بهبود خواهید یافت. با این وجود اگر نمیخواهید مقادیر زیادی آب را بنوشید، میتوانید آب پرتقال و آب لیمو مصرف کنید. سوپها فوق العاده هستند. خصوصا سوپ مرغ.
  6. خواب و سیستم ایمنی : اگر تا دیروقت بیدار بمانید، با این کار سیستم ایمنی خود را به شدت آسیب پذیر خواهید کرد. هیچ چیز بهتر از داشتن یک برنامه خواب منظم نیست. حتی اگر از زود خوابیدن متنفر هستید، حین سرماخوردگی، اندکی زودتر بخوابید تا سریعتر بهبود یابید.
  7. قدرت تلقین : وقتی بیمار هستید و حین استراحت، با تکرار مداوم یک تلقین مانند ” من تا فردا کاملا بهبود خواهم یافت زیرا ضمیر ناخودآگاه من، قدرت درمان این سرماخوردگی را دارد ” به خواب بروید. تلقین بسیار قدرتمند است و میتواند اثرات بسیار بزرگی داشته باشد.

چرا سرماخوردم ؟

در اکثر اوقات، علت سرماخوردگی شما، ویروسها و میکروبها نیستند بلکه در ۷۵ درصد موارد، سرماخوردگی ها به علت برهم خوردن تعادل ذهنی شما هستند. سردی هوا، میکروبها، ویروسها و سایر موارد در بروز سرماخوردگی موثرند اما در حقیقت، این موارد، همواره و در همه جا حاضرند. آنها فقط به یک کاتالیزور نیاز دارند که این فرآیند را تسهیل کند. و این عامل تسهیل کننده، میتواند حس غم، افسردگی، حس گناه و سایر احساسات بد باشد. بنابر این باید دقیقا آنها را مد نظر قرار دهید.

1

كتاب ایجاد تحولات رفتاری فردی ، ترک عادات بد و رهایی دائم از رفتارهای ناخواسته

همچون همیشه،شیوه ایی بسیار خاص و ویژه ، به سبک قدرت نامحدود

تنها شاه کلیدی که همه ی مشکلات روانشناسی شما را برطرف خواهد کرد

قيمت : ۲۹,۹۹۹ تومان

خـــريد آنــلاين كـتـــاب

 صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%