تمرین قصد پیوسته حین دست زدن به دیوار، برای پرورش قدرت اثر گذاری ذهن انسان بر جهان فیزیکی و رویدادها


سوال شده بود که چگونه میتوان قدرت اثر گذاری ذهن بر ماده را از درون پرورش داد. در این مقاله تمرینی گفته میشود که انجام منظم آن، بخش مرتبط با اثر گذاری متافیزیکی بر جهان فیزیکی در ذهنتان را پرورش میدهد.

کدام بخش از وجود انسان، مسئول قدرت اثر گذاری ذهن بر ماده، و رویدادهای جهان فیزیکی است ؟

چه در زمانی که با ارسال امواج فکری قصد جذب خواسته خود یا رقم زدن رویدادها را دارید(اصطلاحا ارسال حباب های فکری در فضای nonlocal)، چه وقتی یک فرد قصد دارد فرآیند Telekinesis (حرکت اجسام با ذهن) و سایر موارد مشابه را انجام دهد، و چه حتی در زمانیکه یک فرد قصد دارد با ارسال انرژی بیماری فرد دیگری را درمان کند، در همه این اوقات، بر اساس تحقیقات مختلفی، کاملا روشن است که یک بخش از وجود انسان پاسخگوی این اثر گذاریهاست. و آن، قابلیت و قدرت “قصد ممتد و پیوسته” و حفظ آن به آرامی، برای مدت طولانی است.

هرچند در پاراگراف بالا، در یک کلام و خیلی ساده گفتیم “قصد ممتد و پیوسته” همان قدرتی است که باید درون شما پرورش یابد، اما توضیح اینکه قصد ممتد و پیوسته چیست، میتواند سالها زمان ببرد !!! زیرا یک تجربه درونی است که باید توسط خودتان کشف شود. با این وجود میتوان با توضیحاتی این بخش را برای شما محسوس تر و شما را به سمت آن راهنمایی کرد.

همین اکنون انگشت خود را به دیواری در اطرافتان نزدیک کنید، سپس انگشت خود را در فاصله 1 سانتی دیوار نگهدارید(اما دیوار را لمس نکنید !). سپس قصد کنید که انگشت خود را به دیوار بچسبانید. اما هرگز این کار را بصورت عملی انجام ندهید. بلکه فقط قصد کنید که دست خود را به دیوار بچسبانید. این، تمرینی است که میتواند مفهوم قصد آرام و پیوسته را برای شما روشن کند. میپرسید چگونه ؟!

به محض اینکه قصد میکنید دست خود را به دیوار نزدیک کنید(ولی در عمل اینکار را نمی کنید)، کاملا دقیق و بسیار ریزبینانه به تمام بدن و وجود خود و هر آنچه درونتان رخ میدهد و انرژی هایی که در بدن خود احساس میکنید، دقت نمایید. اگر اولین بار است که چنین تمرینی را انجام میدهید، چه بسا لازم باشد برای ساعتها یا روزها یا حتی ماهها این تمرین را ادامه دهید و به خوبی ناظر شوید که در لحظه “قصد و اراده کردن شما” چه تغییراتی در وجودتان حس میشود ؟ در کجای بدن خود(معمولا و بیشتر در بخش سولار پلکسز) انرژی هایی احساس میکنید ؟ و… . سپس کافیست تمرین کنید که این قصد را به همراه وضعیت درونی متناظر، برای مدت زمان بیشتری در وجود خود نگه دارید. بدون اینکه فکر مزاحمی تمرکزتان را به هم بزند. بدین ترتیب قدرت قصد پیوسته و آرام را در وجود خود پرورش خواهید داد. سپس قادر خواهید بود که مثلا برای رسیدن به خواسته ای که مد نظر شماست، برای مدتی، بصورت پیوسته قصد خود را روی این قرار دهید که آن چیز رخ داده است. هرچقدر برای زمان بیشتری بتوانید این انرژی و قصد را متمرکز و حفظ کنید، اصطلاحا امواج فکری قدرتمند تری تولید خواهید کرد و قدرت اثر گذاری متافیزیکی بالاتری خواهید داشت(دقت کنید که در اصل همه چیز هوشیاری است و اصطلاح موج فکری یک اصطلاح قصه گونه و نمادین برای فهم بهتر است).صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع