رویدادهای مورد نظر خود را بصورت متافیزیکی جذب کنید تا مطمئن باشید دقیقا همانطور خواهند بود که میخواستید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 16 ثانیه

یک ویژگی مهم که جذب متافیزیکی را بسیار مهم و مطلوب میسازد، ویژگی کاملا انتخابی بودن آن است. به این معنا که جذب متافیزیکی به شما این امکان را میدهد دقیقا همان چیزی را که مد نظر دارید با تک تک جزییاتش، وارد زندگی خود کنید. و هیچ گونه محدودیتی در ویژگیهای مد نظرتان وجود ندارد.

زیبایی جذب متافیزیکی

در این جهان، هرچقدر هم که در تدبیر کردن و فکر و استراتژی ریختن درباره یک موضوع قوی باشید، بسیار سخت است که بتوانید رویداد یا خواسته مورد نظر خود را، دقیقا همانطور که مطلوب و مد نظر شماست و با تمام ویژگیهای مورد نظر، رقم بزنید و باعث شوید. در حقیقت رویدادها و آرزوهایی که در سر دارید، آنقدر پیچیده و تحت تاثیر عوامل مختلف هستند که اگر بخواهید با فکر و تحلیل کردن و تلاشهای عادی، دقیقا همان چیزی را رقم بزنید که مد نظرتان است، میتوان گفت محال است که خواسته مورد نظر خود را صد در صد همانطور که دوست دارید باعث شوید. با این وجود اگر به شیوه متافیزیکی، به سطح انرژی خواسته مورد نظر خود وصل شوید، و این کار را با تمام ظرافت های آن انجام دهید و سپس خود کنار روید (!)، سطح انرژی مقصد راهنمایی های لازم را بصورت یک انرژی در ناخودآگاه شما به جریان انداخته و هر آنچه که لازم است انجام دهید را در وجود شما به جریان می اندازد.

در این میان، زیبایی مطلق جذب متافیزیکی این است که “دقیقا همان چیزی که مد نظر دارید” را رقم میزند. مثلا اگر میخواهید فرد خاصی را وارد زندگی خود کنید یا قصد دارید وضعیت خاصی را در زندگی خود ایجاد کنید، جذب متافیزیکی دقیقا همان چیزی که مد نظر دارید را باعث میشود. بصورت خلاصه، فرمول ساده جذب متافیزیکی را میتوان بدین شکل مطرح کرد که با حس کردن کامل و حضور در وضعیت مطلوب خود در “همین لحظه”، آن چیز وارد زندگی شما خواهد شد. و ای کاش به اندازه نویسنده متنی که میخوانید، درباره این قدرت در عمق وجودتان،  آگاه و در اوج یقین بودید. اینکه این مکانیزم جذب چطور رخ میدهد، موضوعی است که در مقاله های دیگر و در سایر فایلهای صوتی به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است و دلایل متعددی، مثلا از فیزیک کوانتوم میتواند توصیف گر دقیقی برای نحوه انجام این جذب باشد. به هر حال نکته مهمی که این مقاله به شما گوشزد میکند این است که در جذب متافیزیکی شما به معنای حقیقی میتوانید “ریز ترین و جزیی ترین” ویژگیهای خواسته مورد نظرتان را از پیش تعیین کنید و این ویژگی بسیار شگفت انگیز، در حالیست که هیچ روش یا منطق دو دوتا چهارتای دیگری در تمام این جهان، چنین اختیاری را به شما نمیدهد ! این، زیبایی جذب و اثر گذاری متافیزیکی است !صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%