اهمیت پاکسازی برای آغاز تحولات و موفقیتهای بزرگ در زندگی

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 29 ثانیه

همواره در زندگی همه، رویدادهایی رخ میدهد که میتواند برای مدتهای طولانی، ذهن و انرژی درونی شما را به هم بریزد، و زمانیکه انرژی درونی شما و احساساتتان به هم ریخته باشد، رویدادهای آینده زندگی شما نیز در همان جهت نامطلوب گذشته پیش خواهد رفت. به همین علت تکنیکهایی که برای پاکسازی هستند، بسیار پر اهمیت، و در واقع زیربنای رشد و هر تغییر بعدی در زندگی شما هستند.

اهمیت تکنیکهای پاکسازی برای تغییر و تحول در زندگی

با دیدن پیامهایی که به قدرت نامحدود ارسال میشود، به خوبی واضح است که هر فردی، بر اساس مسیر زندگی منحصر به فرد خود، مشکلات و رویدادها و مسائل مختلفی را تجربه کرده است. و موضوع دیگری که به خوبی مشخص است، این است که تقریبا همه افراد، بصورت کم یا زیاد، انرژیها و احساسات خاصی را از گذشته، در وجود خود حمل میکنند. این انرژیها ممکن است یک انرژی منفی کوچک از رویدادی ناخوشایند در هفته پیش باشند، یا یک خاطره وحشتناک از ده ها سال پیش. به هر حال، انواع اقسام این انرژی ها در وجود افراد جریان دارند و باید فکری به حال اینها کرد. عده ای به خاطر رویدادی در گذشته خود، حس قربانی بودن را حمل میکنند، عده ای به خاطر شکست های عشقی قبلی خود به شدت بدبین و ناراحت شده اند، عده ای به علت شکست مالی اخیر خود کلا از زندگی نا امیدند و … .

آنچه باید به شما تذکر داده شود این است که بدون توجه به اینکه داستان، خاطره، انرژی و بلایی که در گذشته بر سر شما آمده چقدر حقیقت دارد یا چقدر دردناک است، و بدون توجه به اینکه در فلان رویداد، حقیقتا چقدر مظلوم واقع شده اید، شما حتما و حتما باید انرژی آنرا رها کنید ! پاکسازی به زبان ساده یعنی رها کردن انرژی و احساسات تجمع یافته از یک رویداد و یک انرژی، هرطور که بوده و بدون اما و اگر. حمل یک کوله بار احساس و انرژی منفی از گذشته، نه تنها گذشته را عوض نمیکند، بلکه آینده شما را هم خراب میکند ! بدین ترتیب فردی خواهید شد که نه تنها گذشته اش را دوست ندارد، بلکه آینده اش نیز دقیقا مشابه همان انرژی هایی است که در گذشته داشته است. پس بدون توجه به اینکه فردی دیگر، چقدر در حق شما بد کرده و چقدر حق با شما بوده، شما “باید” انرژیها، ایده ها یا هر نوع فکری که انرژی منفی را به لحظات شما گره زده، رها کنید، در غیر اینصورت اگر هنر رها کردن را تمرین نکرده باشید، دائما بلاهایی مشابه بلاهای قبلی زندگی، بر سرتان خواهد آمد.

روشهای مختلفی برای پاکسازی وجود دارد که همه نیز ساده و تقریبا مشابه هم هستند. تمرین مدیتیشن، تمرین رها کردن ارادی افکار و احساسات(فقط هر حس یا فکری که به ذهنتان می آید را رها کنید و در فضای خالی ذهن خود بمانید)، روشهایی مانند پاکسازی کوانتومی یا هواوپونوپونو و بسیاری روشهای دیگر، از جمله روشهایی هستند که بسیار موثرند و اولین گام شما برای ایجاد هر تغییر جدید در زندگیتان خواهند بود. اگر تاکنون رهاسازی را تمرین نکرده اید، از همین لحظه این فرآیند را زیر بنای محکمی برای رشدتان کنید و سپس سراغ ادامه مسیر رشد خود بروید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%