چطور با استفاده از یک آونگ، جوابها را از ضمیر ناخودآگاه خود دریافت کنید ؟

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 30 ثانیه

در این مقاله به شما آموزش خواهم داد که چطور میتوانید با استفاده از یک آونگ (Pendulum) با ضمیر ناخودآگاه خود حرف بزنید و جوابهایی را از او دریافت کنید. با این کار میتوانید حتی اشیایی که گم کردید و اکنون آنرا در سطح آگاهانه، به یاد نمی آورید و یا سایر اطلاعاتی که در ضمیر ناخودآگاه شما موجود است (اما نمیتوانید بصورت آگاهانه به آن دسترسی داشته باشید)، بیابید.

چطور این کار را انجام دهید

یک آونگ برداشته و یک کاغذ سفید A4 را زیر آن قرار دهید. سپس آونگ را در بالای کاغذ و در فاصله ای کم، با استفاده از دستان خود، بدون اینکه حرکتی را بصورت خودآگاه و عمدی اعمال کنید، آویزان نگه دارید.

حال از ضمیر ناخودآگاه خود بپرسید : ” جهت جواب مثبت را به من نشان بده “. در اینصورت خواهید دید که ضمیر ناخودآگاه شما، بدون اینکه حرکتی را در دستان خود اعمال کنید، شروع به نوسان دادن آونگ در جهت مشخصی خواهد کرد. مثلا ممکن است جهت پاسخ مثبت، نوسان آونگ به سمت بالا و پایین باشد.

حال از ضمیر ناخودآگاه خود بپرسید : ” جهت جواب منفی را به من نشان بده “. در اینصورت خواهید دید که ضمیر ناخودآگاه شما، بدون اینکه حرکتی را در دستان خود احساس کنید، شروع به نوسان دادن به آونگ در جهت مشخصی خواهد کرد. مثلا ممکن است جهت منفی، نوسان آونگ به سمت چپ و راست باشد.

دقیقا به همین شکل میتوانید جهت های قراردادی ضمیر ناخودآگاه خود را برای سوالات ” جهت چرخش برای نمیدانم را نشان بده ” و ” جهت چرخش برای نمیخواهم جواب دهم را نشان بده ” را نیز تعیین کنید. بدین ترتیب کاغذ سفید شما بصورت زیر خواهد شد.

دقت کنید که میتوانید دایره را به بخشهای ریزتری نیز تقسیم کنید و جوابهای متنوع تری نیز برای آن تعیین کنید.(مثلا به تصویر اصلی این مقاله در بالای صفحه توجه کنید).

asnwer-compressor

واو ! واقعا میچرخد ! چطور ممکن است ؟!

ضمیر ناخودآگاه شما، بدون اینکه آگاه باشید، سیگنال های حرکتی بسیار نامحسوسی را توسط دستها وارد میکند. با وجود اینکه تکانها اصلا دیده نمیشوند، اما حرکتهایی ریز ایجاد شده و میتوانید پاسخ خود را بگیرید. دقت داشته باشید که حین پرسیدن سوال از ضمیر ناخودآگاه خود، ضمیر خودآگاه خود را با چیز دیگری کاملا مشغول کنید. مثلا میتوانید محاسبات ریاضی انجام دهید یا به سرعت، از شماره صد تا 1 ، فقط اعداد فرد را بشمارید.

بهتر است حین انجام این تمرین، ذهن خود را آرام کنید و امواج مغزی خود را به حالتی حدودا نزدیک Theta (سه تا هشت هرتز) ببرید. منظور ما این نیست که بخوابید ! بلکه کافیست مدیتیشن انجام دهید و هرچقدر بهتر بتوانید ذهن خود را آرام کنید، ارتباط بهتری با ضمیر ناخودآگاه خواهید داشت. با این وجود، این مساله لزومی ندارد.

اگر کمی تمرین داشته باشید، قادر خواهید بود جوابهای بسیار دقیق و شگفت انگیزی را دریافت کنید. نکته مهم اینجاست که هرگز نباید فکری کنید یا بصورت عمدی، حرکتی را ایجاد کنید و رعایت این مساله به اندکی تمرین نیاز دارد. درواقع ضمیر خودآگاه شما دوست دارد پاسخی را بشنود که به نفع و مطلوب اوست و شما نباید اجازه دهید اطلاعات دریافت شده از ضمیر ناخودآگاهتان ، توسط ضمیر خودآگاه و خواسته های خودتان، دستکاری و آلوده شود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع