جهان هستی، هر لحظه در حال نمایش راهنماییها و پیغامهایش به شماست

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 24 ثانیه

یکی از روشهایی که میتوانید راهنماییها یا پاسخهایی را از جهان اطراف خود دریافت کنید، توجه دقیق به محیط اطراف است. و این همان چیزی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

پاسخ تمام سوالهای شما در همین لحظه وجود دارد…

همه چیز در همین لحظه است. پاسخ تمام تردید ها و دوراهی هایی که در زندگی خود داشته اید و دارید، تمام راهنمایی های لازم برای ادامه مسیر زندگیتان و بصورت خلاصه، هر آنچه که به دنبالش هستید، در همین لحظه وجود دارد و شما میتوانید با توجه به نکاتی، این راهنمایی ها را که همیشه در اطراف شماست، بهتر ببینید و از آنها برای جهت دهی بهتر به زندگی خود استفاده کنید.

علت اینکه در تردید ها و در دوراهی ها گیر میکنید این است که به لحظه حال و اطراف خود توجه ندارید. جهان هستی کاملا هوشمند است. به این معنا که به محض اینکه ذهنتان روی موضوع خاصی متمرکز شود(مثلا یافتن یک شغل جدید، یک رابطه جدید یا…)، از همان لحظه به بعد تمام رویدادها و محیط اطرافتان به شکلهای مختلفی به افکار شما در همان لحظه پاسخ خواهد داد. البته دقت کنید که آنقدر همه درگیر افکار و آنچه در سرشان میگذرد هستند، که تقریبا هرگز متوجه این موضوع نمیشوند که جهان اطراف دقیقا درحال پاسخگویی به افکار آنهاست.

پاسخگویی جهان به شما میتواند اشکال مختلفی داشته باشد. مثلا برخیها میگویند عدد خاصی را در اطرافشان زیاد میبینند. عده ای میگویند زیاد تجربه کرده اند که مثلا وقتی از چیزی یا موضوع خاصی حرف زده اند، به یکباره افرادی از دور و برشان عبور کرده اند که دقیقا درباره همان موضوعات حرف میزدند یا رویدادهای متناظر با حرفهایی که میزدند را تجربه میکنند(از کسی حرف میزنند به یکباره همان فرد می آید، از چیزی حرف میزنند و به یکباره دقیقا همان چیز رخ میدهد و…). به هرحال نکته مهم این است که به یاد داشته باشید جهان مستقیما به افکار و سوالاتی که در ذهنتان وجود دارد پاسخ میگوید. فقط کافیست به خوبی به پاسخهایی که دریافت میکنید توجه کنید.

یک نکته مهم که باید به آن دقت کنید این است که نشانه ها یا رویدادها، لزوما معنای عمومی ندارند. یعنی مثلا بیاییم و بگوییم دیدن مکرر فلان رویداد یا فلان چیز، فلان معنا را دارد. بلکه یک چیز کاملا شخصی است. یعنی هر نشانه برای هر فرد معنای خاصی دارد که به باورها و ساختار ناخوآگاه خاص همان فرد مرتبط است. مثلا در جامعه ای که حیوانی خاص، سمبل بدشانسی شود، آن حیوان واقعا میتواند پیغامی مرتبط با بدشانسی باشد. حال آنکه چه بسا برای فردی دیگر که در جامعه ای با فرهنگ متفاوت رشد یافته، همان حیوان میتواند بسیار خوب و پیغامی مرتبط با رویدادهای مثبت باشد. بنابر این پس از این به محیط اطراف خود توجه کنید. و حتی به این توجه کنید که به چه چیزهایی توجه میکنید و در میان همه چیزهایی که اطراف شماست، توجهتان سمت چه چیزهایی رفته است ! این، درگاه و راز دریافت راهنماییها از جهان هستی است.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع