شما به دنبال تجربه و حس ناشی از داشتن چیزهای مختلفید، نه خود آنها

friend-min
زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 25 ثانیه

حقیقت این است که شما هرگز به دنبال خودِ خواسته ها و آرزوهایتان نبوده اید و نیستید ! بلکه همه انسانها به دنبال حس و تجربه ای هستند که از داشتن چیزهایی که میخواهند پیدا خواهند کرد. و همه این حسها در همین لحظه برای شما قابل دسترسی هستند !!! این قدرت ذهن شماست.

شما به دنبال تجربه و حس داشتن چیزهایی که میخواهید هستید، نه خود آنها

در مقالات زیادی به زبان ساده گفته ایم که برای جذب خواسته خود با قوانین فیزیک کوانتوم، انرژی و ارتعاشات حاکم بر این جهان، کافیست حس داشتن چیزی که میخواهید را برای مدتی، کاملا حس کنید(و نه حس حسرت و نداشتنش را!). سپس کافیست ذهن خود را خالی کنید و یقین داشته باشید که خواسته شما جذب شده و بی صبری نکنید و موج منفی ندهید تا موج  مثبت خود را خنثی نکنید ! و خبر عالی این است که شما با مدت کمی تمرین تصویر سازی ذهنی و مدیتیشن، میتوانید در هر لحظه هر آنچه که میخواهید را حس کنید، حتی چیزی که در حال حاضر در زندگیتان اصلا وجود ندارد ! بنابر این شما میتوانید هر آنچه که میخواهید را جذب زندگی خود کنید زیرا قادر هستید هر چیزی که هست یا حتی نیست را در همین لحظه حس کنید !

یک نگاه غلط که معمولا افراد را نا امید و ضعیف میکند، این است که تصور میکنند در این لحظه، چیزی که میخواهند را ندارند، بلکه آنچیز تازه پس از کلی منتظر ماندن و استفاده از قانون جذب و رعایت دقیق همه نکات، بدست خواهد آمد ! و این حس منفی و حس نبودن آن چیز را به فرد میدهد و در جذب مشکل ایجاد میکند. از این رو، مهم است که از یاد نبرید در همین لحظه، هر آنچه به دنبالش هستید درون شما وجود دارد و قابل دسترسی است و با مدت کوتاهی تمرین تصویر سازی ذهنی و تمرکز، میتوانید هر آنچه که میخواهید را در همین لحظه حس و تصویر سازی ذهنی کنید ! و اگر کمی فکر کنید، خواهید دانست همین حس است که در حقیقت به دنبالش هستید ! نه خود آن چیز.

اگر خوب فکر کنید، تنها داشته حقیقی شما، تجربه درونی، ادراکات و احساساتی است که در هر لحظه از چیزهای مختلف دارید. و نه خودِ آن چیزها. مثلا اگر فردی به کما رود و هوشیاری خود را از دست دهد، دیگر بهترین داشته ها نیز برای او ارزش نخواهند داشت زیرا نسبت به آنها هوشیاری و ادراک ندارد و تجربه و حس خود نسبت به آن چیز را از دست داده. پس فراموش نکنید شما در همین لحظه همه آنچه میخواهید را در درون خود دارید ! این چیزی است که باعث میشود بتوانید جذب متافیزیکی را نیز عالی انجام دهید زیرا دیگر منتظر نیستید و تعلق به رسیدن حتمی به نتیجه ندارید و در همین لحظه هر آنچه میخواهید را دارید. پس بصورت خلاصه : به خاطر گرفتن حس خوب در همین لحظه تصویر سازی ذهنی کنید، نه برای جذب خواسته ! در اینصورت خواهید دید خواسته شما نیز به سادگی جذب میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)
0%


2 دیدگاه برای “شما به دنبال تجربه و حس ناشی از داشتن چیزهای مختلفید، نه خود آنها

    • بله درسته بصورت عادی و بر اساس باورها و آموزشهایی که در جامعه شما و همه افراد دارند اینطور هست وضعیت.
      به همین علته که تاکید میشه روی تمارین مختلفی مثل مدیتیشن و تصویر سازی و … . چون وقتی مدتی تمرین کنید، تصوراتتون اونقدر عمیق میشه که نمیتونید تشخیص بدید درحال تصویر سازی هستید یا در جهان بیداری. مثال ساده اینکه همین الان خیلیها فقط با تصور و تمرکز روی نام لیموترش یا لواشک ترش یا حتی فقط خوندن همین متن، دهنشون آب میفته. اگه شما هم همین تجربه رو میتونید در خودتون ایجاد کنید، شروع خوبیه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *