شما به دنبال تجربه و حس ناشی از داشتن چیزهای مختلفید، نه خود آنها

friend-min
زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 25 ثانیه

حقیقت این است که شما هرگز به دنبال خودِ خواسته ها و آرزوهایتان نبوده اید و نیستید ! بلکه همه انسانها به دنبال حس و تجربه ای هستند که از داشتن چیزهایی که میخواهند پیدا خواهند کرد. و همه این حسها در همین لحظه برای شما قابل دسترسی هستند !!! این قدرت ذهن شماست.

شما به دنبال تجربه و حس داشتن چیزهایی که میخواهید هستید، نه خود آنها

در مقالات زیادی به زبان ساده گفته ایم که برای جذب خواسته خود با قوانین فیزیک کوانتوم، انرژی و ارتعاشات حاکم بر این جهان، کافیست حس داشتن چیزی که میخواهید را برای مدتی، کاملا حس کنید(و نه حس حسرت و نداشتنش را!). سپس کافیست ذهن خود را خالی کنید و یقین داشته باشید که خواسته شما جذب شده و بی صبری نکنید و موج منفی ندهید تا موج  مثبت خود را خنثی نکنید ! و خبر عالی این است که شما با مدت کمی تمرین تصویر سازی ذهنی و مدیتیشن، میتوانید در هر لحظه هر آنچه که میخواهید را حس کنید، حتی چیزی که در حال حاضر در زندگیتان اصلا وجود ندارد ! بنابر این شما میتوانید هر آنچه که میخواهید را جذب زندگی خود کنید زیرا قادر هستید هر چیزی که هست یا حتی نیست را در همین لحظه حس کنید !

یک نگاه غلط که معمولا افراد را نا امید و ضعیف میکند، این است که تصور میکنند در این لحظه، چیزی که میخواهند را ندارند، بلکه آنچیز تازه پس از کلی منتظر ماندن و استفاده از قانون جذب و رعایت دقیق همه نکات، بدست خواهد آمد ! و این حس منفی و حس نبودن آن چیز را به فرد میدهد و در جذب مشکل ایجاد میکند. از این رو، مهم است که از یاد نبرید در همین لحظه، هر آنچه به دنبالش هستید درون شما وجود دارد و قابل دسترسی است و با مدت کوتاهی تمرین تصویر سازی ذهنی و تمرکز، میتوانید هر آنچه که میخواهید را در همین لحظه حس و تصویر سازی ذهنی کنید ! و اگر کمی فکر کنید، خواهید دانست همین حس است که در حقیقت به دنبالش هستید ! نه خود آن چیز.

اگر خوب فکر کنید، تنها داشته حقیقی شما، تجربه درونی، ادراکات و احساساتی است که در هر لحظه از چیزهای مختلف دارید. و نه خودِ آن چیزها. مثلا اگر فردی به کما رود و هوشیاری خود را از دست دهد، دیگر بهترین داشته ها نیز برای او ارزش نخواهند داشت زیرا نسبت به آنها هوشیاری و ادراک ندارد و تجربه و حس خود نسبت به آن چیز را از دست داده. پس فراموش نکنید شما در همین لحظه همه آنچه میخواهید را در درون خود دارید ! این چیزی است که باعث میشود بتوانید جذب متافیزیکی را نیز عالی انجام دهید زیرا دیگر منتظر نیستید و تعلق به رسیدن حتمی به نتیجه ندارید و در همین لحظه هر آنچه میخواهید را دارید. پس بصورت خلاصه : به خاطر گرفتن حس خوب در همین لحظه تصویر سازی ذهنی کنید، نه برای جذب خواسته ! در اینصورت خواهید دید خواسته شما نیز به سادگی جذب میشود.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)
0%