آرزوهای خود را در جهان فیزیکی فعلی خود و در همین لحظه دخیل کنید

زمان لازم برای مطالعه : 1 دقیقه و 21 ثانیه

” اگر بتوانید همین اکنون دقیقا حس اش کنید، همین اکنون آنرا در جهان انرژی بدست آورده اید….. پس با داشتن این حس، اکنون کافیست انتظار کشیدن را کنار بگذارید و مشغول کارهای دیگر خود شوید تا حس درونی شما وقتی که ناخودآگاه هستید و حواستان جای دیگری است، از شکل انرژی، به شکل فیزیکی در مقابلتان ظاهر شود…. “

(قدرت نامحدود)

مقدمه

از مهمترین چیزهایی که قصد دارم در قدرت نامحدود به شما آموزش دهم، استفاده از قوانین متافیزیکی حاکم بر این جهان، به شکل عملی و در زندگیتان است. هرچند روشهای غیر متافیزیکی زیادی نیز به شما گفته شده است، اما با این وجود باور دارم که این ابزارهای انرژی و متافیزیکی هستند که در زندگی شما، جهش های بزرگ ایجاد میکنند به همین علت روی آنها تاکید داشته ام. با یادگیری آنها و فهم عمیقشان، به زودی متوجه خواهید شد که زندگی شما تازه شروع شده است !

آرزهایتان را در جهان فیزیکی فعلی خود بیاورید

آرزوی داشتن چه چیزی دارید ؟ احساسات آن آرزو را در جهان فیزیکی فعلی خودتان بیاورید. اگر رویای رسیدن به یک ماشین را دارید، اگر میخواهید عشق را تجربه کنید، اگر میخواهید خانه ای بخرید یا هرچیز دیگری را در ذهن خود دارید، آنرا مستقیما و به نوعی دخیل در دنیای فیزیکی خود کنید. اگر میخواهید خودرویی بخرید، به نمایشگاه ماشین بروید و سوار آن شوید. صدای موتور آنرا بشنوید، ویدئوهای آنرا ببینید. عکسهای آنرا وارد زندگی خود کنید. تصویر سازی کنید.

نکات مهم

مواظب باشید همه این کارها، باعث تولید فرکانس ارتعاشی حسرت یا نالایق بودن نشود ! برخیها وقتی اینکارها را میکنند، بیشتر حسرت میخورند و حس میکنند که چقدر در این لحظه از آن خواسته دور و برای داشتن آن، نالایق هستند. حال آنکه باید حس خوب داشتن آرزویتان را تجربه کنید. جهان متافیزیک و انرژی بازتاب احساسات شما در این لحظه را در مقابل شما ظاهر میکند. بنابر این اگر حس کنید که آنرا ندارید و حسرت بخورید، همین نیز در جهان فیزیکی برای شما نمود خواهد کرد.

 نکته دیگر اینکه تمام این کارها، باید بدون ذره ای تلاش یا تمرکز اراده شدید باشد ! منظور من این نیست که تلاش کردن را کنار بگذارید زیرا حتی خود حرکت آگاهانه نیز به شرطی که به شما انرژی دهد و به یک بازی لذت بخش تبدیل شود، بسیار موثر است. اما نکته مهم این است که شما باید در حالت کاملا ریلکس آرزوها را وارد زندگی خود کنید. حتی اگر تصویر سازی ذهنی میکنید، اصلا نباید تلاش یا وسواسی حین انجام آن داشته باشید. همه چیز باید به آرامی و دقیقا مانند یک بازی، انجام شود.

مقاله اختصاصی “کاملترین مرجع جذب متافیزیکی، چگونه ارتعاشات فکری قدرتمند ذهنی تولید کنید ؟” عمیق ترین مرجعی است که نه تنها علم تئوری لازم برای جذب متافیزیکی، بلکه بخش عملی آنرا نیز با جزییات کامل برای شما شرح میدهد تا به خوبی بتوانید خواسته ها و آرزوهایتان را از جهان انرژی به جهان فیزیکی وارد کنید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه) دوره های جامع
0%